درباره ما

ارائه خدمات با کیفیت و خلاقانه در زمینه‌های طراحی سایت، سئو سایت(بهینه سازی موتور جستجو)، بهینه‌سازی سرعت سایت و تولید محتوا قدرتمند و بر اساس الگوریتم‌های گوگل به همراه پشتیبانی و قیمت مناسب هدف سپیداران وب است.

هدف سپیداران وب

هدف ما بهترین بودن در زمینه کسب و کار خودمان است، از این رو تمامی خدمات سپیداران وب با کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب صورت خواهد گرفت.

نحوه ارائه خدمات در سپیداران وب

خدمات ما در زمینه های طراحی سایت، سئو سایت، بهینه سازی سرعت سایت، رپورتاژ آگهی و تولید محتوا با کیفیت بالا و هزینه مناسب ارائه خواهد شد.

تمامی خدمات سپیداران وب دارای قرارداد رسمی خواهند بود و تمام خواسته های شما در این قرارداد گنجانده خواهد شد.

طراحی سایت در سپیداران وب چگونه انجام میشود؟

طراحی سایت یکی از اصلی ترین خدمات ما میباشد. تمامی وبسایت های ساخته شده توسط ما دارای یکسال پشتیبانی میباشد. با استفاده از این پشتیبانی شما میتوانید تغییرات و یا خواسته های جدید خود را در وبسایت اعمال کنید.هزینه ها بر اساس تعرفه های طراحی سایت که از پیش تعیین شده اند خواهند بود.

همواره در سپیداران وب تلاش شده است بهترین کیفیت برای طراحی سایت به اجرا درآید.

تمامی وبسایت های ساخته شده توسط ما دارای گواهینامه SSL خواهند بود و بهینه سازی سرعت خواهند شد.

سئو سایت در سپیداران وب چگونه انجام میشود؟

خدمات سئو سایت در سپیداران وب بر اساس پکیج های تعریف شده میباشد. تمامی امور سئو یک وبسایت(تولید محتوا، سئو تکنیکال، سئو داخلی، خارجی، رپورتاژ آگهی) در هر یک از این پکیج ها قرار خواهد داشت.

با توجه به زمانبر بودن سئو یک سایت پکیج های ما از 6 ماه شروع شده و تا دو سال ادامه خواهد داشت.برای مشاهد دقیق تر جزئیات و هزینه پکیج های سئو سایت میتوانید صفحه خدمات سئو سایت را مشاهده کنید.

با استفاده از پکیج های سئو وبسایت سپیداران وب نیاز به پرداخت هزینه برای تولید محتوا و یا رپورتاژ آگهی نخواهد بود.

با توجه به اهمیت سرعت وبسایت و وجود هسته حیاتی گوگل در سئو، بهینه سازی سرعت سایت نیز در هر یک از پکیج های سئو سایت سپیداران وب قرار دارد.

کسانی که از خدمت طراحی سایت سپیداران وب استفاده کرده اند برای استفاده از پکیج سئو وبسایت 10 درصد کد تخفیف خواهند داشت.

تولید محتوا در سپیداران وب چگونه انجام میشود؟

تولید محتوا نیز مانند سئو بر اساس پکیج ها انجام میگیرد. کسانی که از خدمت طراحی سایت سپیداران وب استفاده کرده اند دارای کد تخفیف 10 درصدی برای پکیج های تولید محتوا خواهند بود.

برای مشاهده جزئیات بیشتر و هزینه پیکج ها برگه خدمت تولید محتوا را بررسی و مطالعه کنید.

رپورتاژ آگهی در سپیداران وب چگونه انجام میشود؟

رپورتاژ آگهی در سپیداران وب تماما بر اساس بودجه شما خواهد بود. رپورتاژ آگهی در سپیداران وب با هدف کسب بک لینک ارزشمند و تبلیغ وبسایت شما نزد مخاطبین میباشد.

بهینه سازی سرعت سایت در سپیداران وب چگونه انجام میشود؟

بهینه سازی سرعت سایت بر اساس نوع وبسایت شما(وبسایت بزرگ، کوچک، فروشگاهی و …) انجام خواهد گرفت.

مبنای آمار گیری و بررسی سرعت سایت ها در سپیداران وب بر اساس گوگل پیج اسپید (موبایل و دسکتاپ) و جی تی متریکس(دسکتاپ)خواهد بود.

چه نوع وبسایت هایی در سپیداران وب طراحی میشوند؟

×