طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

امروزه باتوجه به مشغله‌ای که تمام افراد دارند، سعی می‌کنند تا تمامی کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. خرید ملک و اجاره خانه یکی از کارهایی است که مردم سعی دارند آن را به صورت اینترنتی انجام دهند؛ زیرا از این طریق زمان کمتری را صرف پیدا کردن خانه مدنظرشان صرف می‌کنند. به همین علت امروزه بسیاری از افراد دارای املاک و مستغلات دارای وبسایت‌های اینترنتی می‌باشند. در ادامه به مزایای طراحی سایت املاک، امکانات آن، قیمت و هزینه طراحی سایت املاک و … خواهیم پرداخت تا اگر قصد دارید برای کسب و کار خود سایتی طراحی نمایید با دیدی بازتر این کار را انجام دهید.

چرا یک آژانس املاک و مستغلات به سایت نیاز دارد؟

چرا یک آژانس املاک و مستغلات به سایت نیاز دارد؟

خرید خانه و ملک و اجاره یا رهن خانه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که مردم انجام می‌دهند. بنابراین سعی می‌کنند برای پیدا کردن خانه مدنظرشان زمان زیادی را صرف کنند و به املاک‌های مورد اعتماد مراجعه نمایند تا به دام سودجویان نیافتند یا هزینه بیشتری را برای حق کمیسیون املاک‌ها نپردازند. بنابراین یک فرد برای خرید یا اجاره خانه یا مغازه به مشاور املاک‌های بسیاری مراجعه می‌کند یا به جستجو در اینترنت می‌پردازد تا مشاور املاک مورد اعتماد خود را پیدا نماید. با توجه به اینکه در هر منطقه آژانس‌های املاکی بسیاری وجود دارند، به گونه‌ای که بارها شده در یک خیابون دو الی سه املاک وحود داشته‌اند. بنابراین صاحبان این کسب و کارها به دنبال راهی هستند تا مشتریان بیشتری را جذب نمایند. اگر شما هم دارای یک آژانس املاک هستید و می‌خواهید از رقبای خود و آژانس‌های املاکی نزدیک خود پیشی بگیرید، پیشنهاد ما به شما طراحی سایت املاک می‌باشد.

عده‌ای دیگر به علت بالا بودن هزینه‌‌ها و کمبود بودجه دارای آژانس یا مغازه املاک نمی‌باشند و از طریق بازاریابی یا آگهی بر روی سایت‌هایی مانند دیوار سعی می‌کنند به حرفه خرید و فروش ملک بپردازند و ملک‌‌ها را به دید مشتریان برسانند و از این طریق کسب درآمد کنند. اما در بسیاری از موارد مردم به این دسته از افراد اعتماد نمی‌کنند. تنها راه‌حل این افراد طراحی یک سایت حرفه‌ای املاک و مستغلات می‌باشد. زیرا مردم از این طریق آنها را در دنیای وب می‌شناسند و به علت نماد الکترونیکی که درون سایت خود قرار داده‌اند به آنها اعتماد می‌کنند. بنابراین بهتر است در کنار فعالیت‌هایی که در سایت‌هایی همچون دیوار، شیپور و… دارید، یک سایت مشاور املاک نیز داشته باشید و آدرس سایت خود را به مشتریانتان بدهید تا میان شما و آنها اعتماد بیشتری ایجاد شود.

مزایای طراحی سایت املاک

مزایای طراحی سایت املاک

طراحی سایت مشاور املاک برای صاحبان این کسب و کارها و مردم مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

 • کسب اعتماد مشتریان
 • راه‌های ارتباطی بیشتر مشتریان با شما مانند شماره تماس و آدرس
 • مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی ملک مدنظر خود را مشاهده نمایند تا در وقت آنها صرفه جویی شود.
 • توسعه کسب و کار خود(خرید و فروش خانه در تمامی مناطق ایران)

صفحات مهم در طراحی سایت املاک

در ساخت سایت‌های املاک، باید صفحات زیر با توجه به نوع نیاز مشتری طراحی شود:

 • صفحه تماس با ما: ایجاد این صفحه ما در طراحی سایت‌های املاک، باعث می‌‌شود تا تمام راه‌های ارتباطی با شما نظیر شماره تماس، آدرس، صفحه اینستاگرامی و… در سایت املاک شما قرار بگیرد.
 • صفحه درباره ما: مشتریان و کاربرانی که وارد سایت املاک شما می‌شوند، تمایل دارند تا با شما آشنا شوند و بدانند چه خدماتی به آنها ارائه می‌دهید. شما می‌توانید تمام چیزهایی که تمایل دارید مشتریانتان در ارتباط با حوزه کاری شما مانند سال تاسیس آژانس املاکتان، نحوه دریافت مبلغ حق کمیسیون، عکس خود و… را در این صفحه قرار دهید.
 • صفحه ثبت نام کاربران: شما می‌توانید در هنگام سفارش طراحی سایت املاک خود از طراح سایتتان یا شرکتی که سایت شما را طراحی می‌کنید، بخواهید تا صفحه‌ای را برای کاربران بسازند تا افراد پس از ثبت نام در آن صفحه بتوانند ملک خود را به اصلاح خودتان فایل نماید. اگر از مشتریان مبلغی را برای فایل کردن خانه‌هایشان می‌گیرید می‌توانید با قرار دادن درگاه پرداخت در این قسمت از مشتریان بخواهید پس از پرداخت اینترنتی، اقدام به فایل نمودن ملک خود نمایند.
 • صفحه ملک‌ها: این قسمت جزو مهم‌ترین قسمت‌های طراحی سایت املاک به شمار می‌آید. زیرا کاربرانی که در جستجوی سایت‌های املاک هستند، می‌خواهند ملک مدنظرشان را درون این سایت‌ها پیدا نمایند. بنابراین شما با ایجاد این صفحه در طراحی سایت املاک خود، می‌توانید اطلاعات تمامی ملک‌ها اعم از متراژ، تعداد اتاق، محدوده و… را برای هر ملک به صورت جداگانه قرار دهید تا از این طریق در وقت خود و مشتریانتان صرفه جویی نمایید. اگر تمایل دارید مشتریان پس از پسند ملک‌ها همراه شما به بازدید ملک بروند، می‌توانید بر روی هر ملک، دکمه‌ای به نام بازدید ملک یا تماس با ما قرار دهید.
 • صفحه گالری: اگر تمایل دارید تا مشتریانتان با آژانس املاک شما آشنا شوند، می‌توانید در منوی طراحی سایت آژانس املاک خود، قسمتی را برای گالری تصاویر قرار دهید. در این قسمت می‌توانید عکس یا فیلمی از نمای آژانس یا مغازه املاکتان در اختیار مشتریان قرار دهید.

سفارش طراحی سایت املاک

اگر قصد دارید تا برای خود یک سایت املاک طراحی نمایید به شما پیشنهاد می‌کنیم از افراد یا شرکت‌هایی کمک بگیرید که در کار خود ماهر هستند و بتوانند یک سایت حرفه‌ای املاک برای شما طراحی نمایید تا تمام چیزهایی که شما برای طراحی سایت املاک خود نیاز دارید را ارائه دهند. شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب با توجه به نیاز مشتریان بهترین سایت‌ها را به آنها ارائه می‌دهد زیرا در رضایت مشتریان برای ما حرف اول را می‌زند. به همین علت تمامی پروژه‌های ما دارای قرارداد می‌باشند تا رضایت طرفین مکتوب گردند.

هزینه و قیمت طراحی سایت املاک

معمولا طراحان سایت‎‌ها یا شرکت‌های طراحی سایت، هزینه طراحی سایت املاک را باتوجه به نوع نیاز و امکاناتی که شما برای ساخت سایت املاک خود درنظر دارید، تعیین می‌کنند.

قیمت طراحی سایت املاک در شرکت طراحی سایت سپیداران وب از 2.5 تا 3.5 میلیون تومان می‌باشد. نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت املاک به این صورت می‌باشد که می‌توانید 50 درصد هزینه را ابتدای کار و 50 درصد مابقی را در زمان تحویل پروژه سایت خود پرداخت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

ارتباط با ما

نمونه کار طراحی سایت املاک سپیداران وب

نمونه کار طراحی سایت املاک سپیداران وب

مدت زمان دریافت سفارش طراحی سایت املاک

هر شرکت یا شخصی که پروژه طراحی سایت مشاور املاک شما را برعهده می‌گیرد، باتوجه به مشغله کاری آنها، امکاناتی که شما برای ساخت سایت املاک خود در نظر دارید و… زمان‌های مختلفی را برای اتمام پروژه طراحی سایت املاک به شما اعلام می‌کنند.

در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب، زمان تحویل پروژه‌های طراحی سایت از 7 الی 12 روز می‌باشد تا شما بتوانید به زودی سایت املاک خود را دریافت نمایید.

سئو سایت املاک در کنار طراحی

سئو سایت املاک در کنار طراحی

شما می‌توانید باتوجه به میزان نیاز خود علاوه بر طراحی سایت املاکتان، سئو آن را نیز انجام دهید. شاید این سوال به ذهنتان خطو نماید که سئو سایت در کنار طراحی سایت املاک چه فایده‌ای برای کسب و کار من دارد؟ سئو سایت املاک باعث می‌شود تا اگر کاربری عبارت خرید خانه، خرید ملک و… را در موتورهای جستجو نظیر گوگل سرچ نماید، شما جزو نتایج اولیه باشید و از این طریق با مشاهده شما و کلیک بر روی سایت شما جزو مشتریان شما شود. همچنین اگر شما به خرید و فروش یا رهن و اجاره فقط در یک منطقه می‌پردازید، می‌توانید از کسانی که خدمات سئو سایت شما را بر عهده می‌گیرند بخواهید تا باتوجه به میزان نیاز شما بر روی عباراتی مانند خرید ملک در یوسف آباد تهران، خرید ملک در کشور ترکیه و… فعالیت نماید و شما را بر روی این عبارات یا به اصطلاح کلمات کلیدی جزو نتایج برتر گوگل نمایید.

متخصصان سئو ما در این مجموعه، علاوه بر طراحی سایت املاک شما، خدمات سئو سایتتان را برعهده می‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خدمات سئو سایت املاک با ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول طراحی سایت املاک


آیا می‌توانم یک سایت املاک حرفه‌ای داشته باشم؟

بله شما می‎توانید از طراحان سایت املاک خود بخواهید در طراحی سایت مشاور املاک شما برای کاربران ابزارهایی برای جستجوی پیشرفته ملک براساس متراژ، انواع اجاره، مبله یا کاملا خالی و… را قرار دهند تا سایت شما علاوه‌بر اینکه برای حرفه‌ای تر جلوه نماید، اشتفاده از آن برای کاربران شما راحت باشد.

هزینه طراحی سایت املاک چقدر است؟

قیمت طراحی سایت املاک در شرکت طراحی سایت سپیداران وب از 1.5 تا 2.5 میلیون تومان می‌باشد.

چگونه می‌توانم نمونه سایت‌های املاک را مشاهده کنم؟

شما می‌توانید با ورود به صفحه نمونه کار طراحی‌سایت ما تمامی نمونه کارهای طراحی سایت اعم از طراحی سایت مشاور املاک را مشاهده نمایید.

در گذشته دارای سایت املاک بوده ام، آیا می‌توانم طراحی آن را تغییر دهم؟

بله، اگر شما قبلا دارای سایت املاک بوده‌اید ولی اکنون از طراحی آن راضی نیستید، می‌توانید از خدمات بازطراحی سایت ما استفاده نمایید.

شرکت طراحی سایت سپیداران وب چه خدماتی در زمینه طراحی سایت املاک ارائه می‌دهد؟

 • مشاوره رایگان
 • هاست رایگان
 • دامنه IR رایگان
 • ساخت تمام صفحات مورد نیاز شما
 • بهینه سازی سرعت وبسایت
 • امنیت مناسب وبسایت
 • سئو اولیه و تکنیکال
 • ارائه گواهی SSL
 • پشتیبانی یک ساله
 • طراحی ریسپانسیو
 • 50 درصد قیمت پروژه ابتدای کار و 50 درصد مابقی انتهای کار دریافت خواهد شد.

×