طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک به افرادی که دارای یک دفتر مشاور املاک هستند کمک می‌کند تا علاوه‌ بر مشتریانی که به صورت حضوری به آنها مراجعه می‌کنند، مشتریانی نیز به صورت مجازی بدست آورند و از این طریق به کسب و کار خود رونق دهند. علاوه‌براین طراحی سایت مشاور املاک مشتریانی از سرتاسر کشور برای شما می‌آورد اما یک دفتر مشاور املاک فقط مشتریانی که در محدوده دفتر شما هستند را به سوی شما روانه می‌کند و مهم‌تر از همه این است که شما می‌توایند فایل‌های خود را از سرتاسر شهر یا کشورتان درون سایتتان قرار دهید و فقط در محدوده محل زندگی یا محل دفترکار خود فعالیت نکنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مزایا، امکانات، قیمت طراحی سایت املاک و… کافی است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید یا برای طراحی سایت مشاور املاک خود از طریق راه‌های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

هزینه طراحی سایت مشاور املاک

قیمت طراحی سایت مشاور املاک در هر شرکت طراحی سایت متفاوت می‌باشد، بنابراین ممکن است زمانی که قصد سفارش طراحی سایت املاک را دارید با شرکت‌های طراحی سایت مختلفی تماس بگیرید و هر کدام هزینه متفاوتی را به شما بگویند. اما در شرکت طراحی سایت سپیداران وب ثابت می‌باشد.

هزینه طراحی سایت املاک توسط سپیداران وب 6 الی 8 میلیون تومان با توجه به امکانات مدنظر شما می‌باشد.

اما اگر شما بخواهید سایت املاک خود را سئو نمایید این هزینه مازاد بر هزینه طراحی سایت املاک شما محاسبه می‌گردد که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید پکیج‌های طراحی سایت املاک ما را در زیر مشاهده نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت املاک ما

نمونه سایت مهاجرتی به ترکیه
gunesinvest.com
نمونه طراحی سایت املاک
amlaknakhl.ir

سفارش طراحی سایت املاک

اگر قصد دارید تا برای خود یک سایت املاک طراحی نمایید به شما پیشنهاد می‌کنیم از افراد یا شرکت‌هایی کمک بگیرید که در کار خود ماهر هستند و بتوانند یک سایت حرفه‌ای املاک برای شما طراحی نمایند تا تمام امکاناتی که شما برای طراحی سایت املاک خود نیاز دارید را در طراحی بگنجانند. شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب با توجه به نیاز مشتریان بهترین سایت‌ها را به آنها ارائه می‌دهد زیرا رضایت مشتریان برای ما حرف اول را می‌زند. به همین علت تمامی پروژه‌های ما دارای قرارداد می‌باشند تا رضایت طرفین مکتوب گردند. برای سفارش طراحی سایت املاک خود می‌توانید با شماره 09023270101 با ما در ارتباط باشید.

مدت زمان دریافت سفارش طراحی سایت املاک

هر شرکت یا شخصی که پروژه طراحی سایت مشاور املاک شما را برعهده می‌گیرد، باتوجه به مشغله کاری آنها، امکاناتی که شما برای ساخت سایت املاک خود در نظر دارید و… زمان‌های مختلفی را برای اتمام پروژه طراحی سایت املاک به شما اعلام می‌کنند.

در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب، زمان تحویل پروژه‌های طراحی سایت از 7 الی 14 روز می‌باشد تا شما بتوانید به زودی سایت املاک خود را دریافت نمایید و خیلی زود مشتریان بسیاری را بدست آورید.

طراحی سایت املاک

چرا یک آژانس املاک و مستغلات به سایت نیاز دارد؟

خرید خانه و ملک و اجاره یا رهن خانه یکی از مهم‌ترین کارهایی است که مردم انجام می‌دهند؛ بنابراین سعی می‌کنند برای پیدا کردن خانه مدنظرشان زمان زیادی را صرف کنند و به مشاور املاک‌های مورد اعتماد مراجعه نمایند تا به دام سودجویان نیافتند یا هزینه بیشتری را برای حق کمیسیون املاک‌ها نپردازند. بنابراین یک فرد برای خرید یا اجاره خانه یا مغازه به مشاور املاک‌های بسیاری مراجعه می‌کند یا به جستجو در اینترنت می‌پردازد تا مشاور املاک مورد اعتماد خود را پیدا نماید. با توجه به اینکه در هر منطقه آژانس‌های املاکی بسیاری وجود دارند، به گونه‌ای که بارها شده در یک خیابون دو الی سه املاک وجود داشته‌اند. بنابراین صاحبان این کسب و کارها به دنبال راهی هستند تا مشتریان بیشتری را جذب نمایند. اگر شما هم دارای یک آژانس املاک هستید و می‌خواهید از رقبای خود و آژانس‌های املاک نزدیک خود پیشی بگیرید، پیشنهاد ما به شما طراحی سایت املاک برای کسب و کار خود می‌باشد.

عده‌ای دیگر به علت بالا بودن هزینه‌‌ها و کمبود بودجه دارای آژانس یا مغازه املاک نمی‌باشند و از طریق بازاریابی یا آگهی بر روی سایت‌هایی مانند دیوار سعی می‌کنند به حرفه خرید و فروش ملک بپردازند و ملک‌‌ها را به دید مشتریان برسانند و از این طریق کسب درآمد کنند؛ اما در بسیاری از موارد مردم به این دسته از افراد اعتماد نمی‌کنند. تنها راه‌حل این افراد طراحی یک سایت حرفه‌ای املاک و مستغلات می‌باشد؛ زیرا مردم از این طریق آنها را در دنیای وب می‌شناسند و به علت نماد الکترونیکی که درون سایت خود قرار داده‌اند به آنها اعتماد می‌کنند. بنابراین بهتر است در کنار فعالیت‌هایی که در سایت‌هایی همچون دیوار، شیپور و… دارید، یک سایت مشاور املاک اختصاصی نیز داشته باشید و آدرس سایت خود را به مشتریانتان بدهید تا میان شما و آنها اعتماد بیشتری ایجاد شود.

مزایای طراحی سایت املاک

طراحی سایت مشاور املاک برای صاحبان این کسب و کارها و مردم مزایای بسیاری دارد که عبارتند از:

complete icon

دیده شدن برند

با طراحی سایت املاک برای کسب و کار خود می‌توانید برند خود را در ذهن مشتریان و کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند برجسته نمایید تا بار دیگر به شما مراجعه کنند.

commitment icon

کسب اعتماد مشتریان

بواسطه طراحی سایت املاک مشتریان به شما اعتماد بیشتری می‌کنند زیرا شما را در سطح وب مشاهده می‌کنند و متوجه حرفه‌ای بودن کار شما می‌شوند و بواسطه شماره تلفن و آدرسی که از دفترکار خود درون وبسایتتان قرار می‌دهید به شما اطمینان می‌کنند.

call forward icon

راه‌های ارتباطی بیشتر مشتریان با شما

شما می‌توانید تمامی راه‌های ارتباطی با خود نظیر آدرس دفترکار، شماره تلفن‌ها، شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و… را درون وبسایتتان قرار دهید تا مشتریان از هر طریقی که راحت‌تر هستند و به آن دسترسی بهتری دارند با شما در ارتباط باشند.

return customer icon

راحتی مشتریان

مشتریان می‌توانند به صورت اینترنتی ملک مدنظر خود را درون وبسایت شما مشاهده نمایند تا در وقت آنها صرفه جویی شود و زمان و مسافت زیادی را صرف رسیدن به محل کار شما نکنند.

package distribute icon

توسعه کسب و کار خود

شما با دفتر و آژانس املاک خود معمولا می‌توانید ملک‌های همان محدوده را درون فایل املاک خود قرار دهید و به مشتریان نشان دهید زیرا فقط مشتراین همان محدوده به شما مراجعه می‌کنند اما طراحی سایت مشاور املاک می‌توانید خرید و فروش ملک در تمامی مناطق ایران و یا حتی کشوری دیگر مانند ترکیه را مدیریت نمایید و از این طریق به کسب و کار خود توسعه ببخشید.

cost icon

سایت املاک هزینه خود را می‌دهد.

هنگامی که شما سفارش طراحی سایت املاک خود را نزد شرکت یا فردی ثبت می‌کنید، باید هزینه‌ای را بابت طراحی سایت املاک خود بپردازید که ممکن است در ابتدا فکر کنید که هزینه‌ای بیهوده کرده‌اید اما اینطور نیست؛ زیرا سایت املاک با مشتریانی که برای شما می‌آورد هزینه طراحی خود را در آینده به صورت چندین برابر به شما پرداخت خواهد کرد.

صفحات مهم در طراحی سایت املاک

در ساخت سایت‌های املاک، باید صفحات زیر با توجه به نوع نیاز مشتری طراحی شود:

 • صفحه تماس با ما: ایجاد این صفحه در طراحی سایت‌های املاک، باعث می‌‌شود تا تمام راه‌های ارتباطی با شما نظیر شماره تماس، آدرس، صفحه اینستاگرامی و… در سایت املاک شما قرار بگیرد.
 • صفحه درباره ما: مشتریان و کاربرانی که وارد سایت املاک شما می‌شوند، تمایل دارند تا با شما آشنا شوند و بدانند چه خدماتی به آنها ارائه می‌دهید. شما می‌توانید تمام چیزهایی که تمایل دارید مشتریانتان در ارتباط با حوزه کاری شما مانند سال تاسیس آژانس املاکتان، نحوه دریافت مبلغ حق کمیسیون، عکس خود و… را در این صفحه قرار دهید.
 • صفحه ثبت نام کاربران: شما می‌توانید در هنگام سفارش طراحی سایت املاک خود از طراح سایتتان یا شرکتی که سایت شما را طراحی می‌کند، بخواهید تا صفحه‌ای را برای کاربران بسازند تا افراد پس از ثبت نام در آن صفحه بتوانند ملک خود را به اصلاح خودتان فایل نماید. اگر از مشتریان مبلغی را برای فایل کردن خانه‌هایشان می‌گیرید می‌توانید با قرار دادن درگاه پرداخت در این قسمت از مشتریان بخواهید پس از پرداخت اینترنتی، اقدام به فایل نمودن ملک خود نمایند.
 • صفحه ملک‌ها: این قسمت جزو مهم‌ترین قسمت‌ها در ساخت سایت املاک به شمار می‌آید. زیرا کاربرانی که در جستجوی سایت‌های املاک هستند، می‌خواهند ملک مدنظرشان را درون این سایت‌ها پیدا نمایند. بنابراین شما با ایجاد این صفحه در طراحی سایت املاک خود، می‌توانید اطلاعات تمامی ملک‌ها اعم از متراژ، تعداد اتاق، محدوده و… را برای هر ملک به صورت جداگانه قرار دهید تا از این طریق در وقت خود و مشتریانتان صرفه جویی نمایید. اگر تمایل دارید مشتریان پس از پسند ملک‌ها همراه شما به بازدید ملک بروند، می‌توانید بر روی هر ملک، دکمه‌ای به نام بازدید ملک یا تماس با ما قرار دهید.
 • صفحه گالری: اگر تمایل دارید تا مشتریانتان با آژانس املاک شما آشنا شوند، می‌توانید در منوی طراحی سایت آژانس املاک خود، قسمتی را برای گالری تصاویر قرار دهید. در این قسمت می‌توانید عکس یا فیلمی از نمای آژانس یا دفتر املاکتان در اختیار مشتریان قرار دهید.
 • صفحه بلاگ: شما می‌توانید در هنگام ساخت سایت املاک خود بخشی را به عنوان بلاگ در نظر بگیرید و در آن اخبار ملک، قیمت ملک و هر اطلاعات و مقالات مفید در ارتباطات با املاک را درون وبسایت خود قرار دهید تا علاوه‌ بر کاربراین که به قصد مشاهده فایل املاک خود وارد سایت شما می‌شوند و به مشتریان شما تبدیل می‌شوند، کاربران دیگری که علاقه به خواندن مطالب روز ملک دارند نیز وارد سایت شما شوند و از این طریق سایت شما پر قدرت شود و در نتایج گوگل بیشتر دیده شود.

امکانات ساخت سایت املاک

یک سایت املاک فقط مشتریان را به شما وصل نمی‌کند بلکه امکانات دیگری هم دارد که فراتر از یک دفترکار عمل می‌کند، این امکانات عبارتند از:

امکان مشاهده تصاویر و جزئیات هر ملک
قرار دادن جزئیات ملک در سایت املاک
داشتن فیلتر برای اعمال بازه دلخواه متراژ، محل و...
داشتن فیلتر برای اعمال بازه دلخواه متراژ در سایت املاک
دارای سیستم پرداخت آنلاین و حساب کاربری
دارای سیستم پرداخت آنلاین و حساب کاربری
امکان ارسال ملک توسط مشتریان یا کاربران از طریق وبسایت
ساخت ثبت آگهی در سایت املاک
پنل مدیریت حرفه‌ای املاک و فایل‌ها برای مدیر وبسایت
پنل مدیریت حرفه‌ای املاک
بخش جستجو برای دسترسی کاربران به ملک مورد نظر
بخش جستجو در سایت املاک
قرار دادن نظرات کاربران سایت برای جذب مشتریان بیشتر
قرار دادن نظرات کاربران در سایت املاک
بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و سرچ کاربران
بهینه سازی سایت املاک

سئو سایت املاک در کنار طراحی

شما می‌توانید باتوجه به میزان نیاز خود علاوه بر طراحی سایت املاکتان، سئو آن را نیز انجام دهید. شاید این سوال به ذهنتان خطو نماید که سئو سایت در کنار طراحی سایت املاک چه فایده‌ای برای کسب و کار من دارد؟ سئو سایت املاک باعث می‌شود تا اگر کاربری عبارت خرید خانه، خرید ملک و… را در موتورهای جستجو نظیر گوگل سرچ نماید، شما جزو نتایج اولیه باشید و از این طریق با مشاهده شما و کلیک بر روی سایت شما جزو مشتریان شما شود. همچنین اگر شما به خرید و فروش یا رهن و اجاره فقط در یک منطقه می‌پردازید، می‌توانید از کسانی که خدمات سئو سایت شما را بر عهده می‌گیرند بخواهید تا باتوجه به میزان نیاز شما بر روی عباراتی مانند خرید ملک در یوسف آباد تهران، خرید ملک در کشور ترکیه و… فعالیت نماید و شما را بر روی این عبارات یا به اصطلاح کلمات کلیدی جزو نتایج برتر گوگل نمایید.

متخصصان سئو ما در این مجموعه، علاوه بر طراحی سایت املاک شما، خدمات سئو سایتتان را برعهده می‌گیرند. در پکیج طراحی سایت املاک حرفه‌ای ما، سئو سایت املاک نیز قرار داده شده است و شما می‌توانید با انتخاب این پکیج، طراحی و سئو سایت املاک خود را به ما بسپارید.

سوالات متداول

آیا می‌توانم یک سایت املاک حرفه‌ای داشته باشم؟

بله شما می‎توانید از طراحان سایت املاک خود بخواهید در طراحی سایت مشاور املاک شما برای کاربران ابزارهایی برای جستجوی پیشرفته ملک براساس متراژ، انواع اجاره، مبله یا کاملا خالی و… را قرار دهند تا سایت شما علاوه‌ بر اینکه برای حرفه‌ای تر جلوه نماید، اشتفاده از آن برای کاربران شما راحت باشد.

هزینه طراحی سایت املاک چقدر است؟

قیمت طراحی سایت املاک توسط سپیداران وب شش الی هشت میلیون تومان می‌باشد.

چگونه می‌توانم نمونه پروژه‌های سایت‌های املاک را مشاهده کنم؟

شما می‌توانید با ورود به صفحه نمونه کار طراحی‌ سایت ما تمامی نمونه کارهای طراحی سایت اعم از طراحی سایت مشاور املاک را مشاهده نمایید.

در گذشته دارای سایت املاک بوده ام، آیا می‌توانم طراحی آن را تغییر دهم؟

بله، اگر شما قبلا دارای سایت املاک بوده‌اید ولی اکنون از طراحی آن راضی نیستید، می‌توانید از خدمات باز طراحی سایت ما استفاده نمایید.

شرکت طراحی سایت سپیداران وب چه خدماتی در زمینه طراحی سایت املاک ارائه می‌دهد؟

 • مشاوره رایگان
 • هاست رایگان
 • دامنه IR رایگان
 • ساخت تمام صفحات مورد نیاز شما
 • بهینه سازی سرعت وبسایت
 • امنیت مناسب وبسایت
 • سئو اولیه و تکنیکال
 • ارائه گواهی SSL
 • طراحی ریسپانسیو
 • ۵۰ درصد قیمت پروژه ابتدای کار و ۵۰ درصد مابقی انتهای کار دریافت خواهد شد.

آیا پس از ساخت سایت املاک من از آن پشتیبانی می‌کنید؟

 • در پکیج طراحی سایت املاک حرفه‌ای، پشتیبانی 6 ماهه از سایت شما به عمل می‌آید. به اینصورت که اگر شما بخواهید تغییری در قسمتی از سایت اعمال کنید یا فایل‌ها را درون وبسایت املاک خود قرار دهید، این کار توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

ساخت سایت املاک من چقدر طول می‌کشد؟

در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب، پروژه‌های طراحی سایت به مدت 7 الی 14 روز به طول می‌انجامد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×