طراحی سایت دندانپزشکی + قیمت و سفارش

سفارش طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی به دندانپزشکان و جراحان فک و دهان این امکان را می‌دهد تا دامنه مشتریان خود را گسترده نمایند و به شهرت در سطح وب برسند. مجموعه سپیداران وب مفتخر است که با بسیاری از دندانپزشکان مجرب کشور همکاری کرده است و طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی آنها را بر عهده گرفته است. اگر یک دندانپزشک یا مدیر کلینیک دندانپزشکی هستید برای سفارش طراحی سایت دندانپزشکی خود می‌توانید با شماره09023270101  تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند و اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت خود نمایید.

sunny smiles tmj bruxism removebg preview

نمونه کارهای طراحی سایت دندانپزشکی مجموعه سپیداران وب

در زیر می‌توانید نمونه سایت‌های دندانپزشکی طراحی شده توسط مجموعه سپیداران وب را مشاهده نمایید، همچنین برای شماهده دیگر نمونه کارهای طراحی سایت ما می‌توانید وارد زیر این صفحه شوید.

طراحی سایت درمانگاه دندان پزشکی
labkhanddentalclinic.com
طراحی سایت متخصص زیبایی دندان
drsalehian.com
طراحی سایت دندانپزشکی انگلیسی
persiandentalclinic.com/en
طراحی سایت دندان پزشکی
hakimdc.com
طراحی سایت کلینیک تخصصی دندانپزشکی
yeganehclinic.com
screencapture persiandentalclinic 2024 02 06 15 17 32 min 1
persiandentalclinic.com
ساخت سایت مرکز دندانپزشکی
tehrandentalclinic.com
طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی
dencare.ir
screencapture doctorsedgh 2024 02 06 15 17 09 min
doctorsedgh.com

قیمت طراحی سایت دندانپزشکی

هزینه طراحی سایت دندانپزشکی در هر شرکت طراحی سایت متفاوت است و به عوامل مختلفی همچون شهرت شرکت طراحی سایت، مهارت طراحان مجموعه، امکانات سایت دندانپزشکی و … تعیین می‌شود. اما هزینه طراحی سایت دندانپزشکی در مجموعه سپیداران وب 3.500.000 تومان می‌باشد. همچنین اگر می‌خواهید امکانات دیگری همچون رزرواسیون، نوبت‌گیری، پنل پیامک و … به سایت کلینیک دندانپزشکی خود بیفزایید و ریز قیمت آن مطلع شوید می‌‎توانید به صفحه قیمت طراحی سایت وردپرسی در سایت مجموعه ما مراجعه نمایید و با پر کردن فرم قیمت طراحی سایت از قیمت هزینه طراحی سایت دندانپزشکی مطلع شوید.  

لازم به ذکر است که ما پکیج‌های طراحی سایت دندانپزشکی مجموعه ما شامل جزئیات زیر می‌شود:

طراحی سایت معرفی دندانپزشک


 • طراحی تمام صفحات سایت
 • ارائه گواهی SSL
 • برقراری امنیت وبسایت
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • هاست و دامنه رایگان

قیمت: 6 میلیون تومان

طراحی سایت معرفی و نوبت‌گیری آنلاین دندانپزشکی


 • طراحی تمام صفحات سایت
 • ارائه گواهی SSL
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • فعال کردن پنل پیامکی برای آگاهی از نوبت‌گیری
 • قراردهی بخش رزرواسیون و نوبت‌گیری در سایت
 • هاست و دامنه رایگان

قیمت: 9 میلیون تومان

هدیه مجموعه سپیداران وب به مشتریان

مجموعه سپیداران وب یک سال پشتیبانی سایت رایگان را برای سایت‌های دندانپزشکی طراحی شده توسط مجموعه خود برای مشتریان عزیز در نظر می‌گیرد. به اینصورت که پس از طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی اگر کارفرما قصد تغییرات جزئی مانند تغییر شماره، تغییر عکس و … را داشته باشد توسط کارشناسان مجموعه به صورت کاملا رایگان انجام می‌گیرد.

2024 02 06 14 25 06 Search prev ui 5

پشتیبانی رایگان مجموعه سپیداران وب از سایت مشتریان

مجموعه سپیداران وب یک سال پشتیبانی سایت رایگان را برای سایت‌های دندانپزشکی طراحی شده توسط مجموعه خود برای مشتریان عزیز در نظر می‌گیرد. به اینصورت که پس از طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی اگر کارفرما قصد تغییرات جزئی مانند تغییر شماره، تغییر عکس و … را داشته باشد توسط کارشناسان مجموعه به صورت کاملا رایگان انجام می‌گیرد.

2024 02 06 14 25 06 Search prev ui 5

امکانات سایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی می‌تواند امکانات زیر را درون خود داشته باشد تا بیماران و دیگر افرادی که از طریق سایت پزشک جزو بیماران او می‌شوند بتوانند به راحتی با پزشک ارتباط بگیرند. این امکانات شامل موارد زیر می‌شوند:

دندانپزشکان می‌توانند درون سایت خود راه‌های ارتباطی نظیر اینستاگرام، تلگرام، شماره تماس، آدرس و … را به صورت منظم در یک صفحه قرار دهند تا مشتریان تمامی راه‌های ارتباطی را درون سایت دندانپزشک مشاهده نمایند.

برخی از دندانپزشکان و متخصصان فک و دهان دارای بیمارانی از خارج کشور هستند یا می‌خواهند برای حرفه‌ای‌تر نشان دادن تخصص خود سایت انگلیسی زبان خود را نیز طراحی نمایند. ما در مجموعه سپیداران وب طراحی سایت دو زبانه (فارسی و انگلسی) را نیز برای مشتریان خود انجام می‌دهیم.

دندانپزشکان می‌توانند اطلاعات پزشکی خود نظیر سابقه فعالیت، حوزه فعالیت و … را درون وبسایت دندانپزشکی خود قرار دهند تا هر کاربری که وارد سایت می‌شود بتواند به راحتی با دندانپزشک و جراخ فک و دهان آشنا شود و با خاطری آسوده به وی مراجعه نماید.

بیماران برای یافتن یک دندانپزشک خوب پس از پرس و جو از اطرافیان و جستجو در اینترنت، نظرات کاربران و میزان رضایت آنها را مطالعه می‌کنند تا بتوانند به آن دندانپزشک مراجعه نمایند زیرا می‌خواهند مهم‌ترین عضو زیبایی صورت خود یعنی دندان‌هایشان را به وی بسپارند. بنابراین یکی از مهم‌ترین بخش‌های سایت دندانپزشکی، درج نظرات بیماران قبلی در سایت است.

دندانپزشکان می‌توانند نمونه کارهای ایمپلنت، کامپوزیت و … بیماران را به صورت عکس و فیلم درون سایت خود قرار دهند تا دیگر بیماران به میزان مهارت آنها پی ببرند. بنابراین اگر سفارش طراحی سایت دندانپزشکی خود را به یک شرکت یا مجموعه سپردید حتما از آنها بخواهید تا بخش نمونه کارها را برای سایت شما در نظر بگیرند.

حوزه‌های کاری کلینیک در سایت دندانپزشکی

برخی از کلینیک‌های دندانپزشکی فقط خدمات درمانی شامل پر کردن، عصب کشی و … را انجام می‌دهند و برخی دیگر نیز ممکن است خدمات زیبایی دندان مانند لمینت، کامپوزیت و … را انجام دهند. بنابراین حتما مهم است که حیطه کاری کلینیک دندانپزشکی را درون سایت قرار دهید تا بیماران و کاربران شما دچار سردرگمی نشوند.

بخش نوبت‌گیری و رزرواسیون

اگر می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای دندانپزشکی داشته باشید تا تمامی نوبت‌های مشتریان به صورت سیستمی ثبت شوند، می‌توانید بخش رزرواسیون یا نوبت‌گیری را در سایت خود ایجاد نمایید تا بیماران بتوانند بدون اتلاف وقت اقدام به نوبت از کلینیک دندانپزشکی شما توسط سایت نمایند. پس از نوبت گیری آنلاین درون سایت دندانپزشکی، پیامک یا ایمیلی از طریق سایت برای بیمار و پزشک ارسال می‌شود و طرفین را از اخذ نوبت آگاه می‌نماید. هزینه قراردهی بخش رزرواسیون در سایت دندانپزشکی در مجموعه سپیداران وب 1.900 میلیون تومان می‌باشد.

بسیاری از دندانپزشکان تمایل دارند تا برای حرفه‌ای جلوه دادن کسب و کارشان امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت را درون وبسایت قرار دهند تا بیماران پس از نوبت‌گیری از طریق وبسایت، مبلغ ویزیت را هم در سایت پرداخت نمایند و فقط در زمان تعیین شده در مطب حاضر شوند. قرار دادن پرداخت آنلاین ویزیت در سایت دندانپزشکی، نشان‌ دهنده نظم حاکی در کلینیک شما می‌باشد.

مجلات دندانپزشکی

در سایت دندانپزشکی می‌توانید بخش مجلات و مطالب دندانپزشکی را نیز ایجاد نمایید تا کاربرانی که قصد مطالعه مطالب دندانپزشکی در سطح وب را دارند نیز وارد سایت شما شوند و عده‌ای از آنها جزو بیماران کلینیک دندانپزشکی شما گردند. قرار دادن بخش مجلات دندانپزشکی درون سایت می‌تواند به سئو وبسایت دندانپزشکی شما نیز کمک فراوانی نماید.

در بخش گالری سایت مطب دندانپزشکی خود می‌توانید عکس و فیلم‌های مربوط به کلینیک یا پزشک را قرار دهید تا علاوه بر معرفی بیشتر شما به کاربران، باعث جلب اعتماد آنها گردد.

مزایای طراحی سایت دندانپزشکی

مزایای طراحی سایت دندانپزشکی

کسب اعتبار و شهرت

امروزه عصر وب و دنیای اینترنت است و اکثر مردم برای پیدا کردن یک دندانپزشک شروع می‌کنند در اینترنت به دنبال آن می‌گردند. شما با داشتن یک وبسایت می‌توانید در سطح اینترنت دیده شوید و به تعداد بیماران خود بیفزایید.

معرفی مهارت و تخصص

هر دندانپزشک به صورت تخصصی در یک حوزه درمانی یا زیبایی مشغول به فعالیت می‌باشد. شما به عنوان یک دندانپزشک می‌توانید در سایت خود حوزه فعالیتتان و سابقه پزشکی خود را درج نمایید تا بیماران و کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند به شما اعتماد نمایند.

مشاوره رایگان

عده‌ای بسیاری از مردم به صورت روزانه دچار دندان درد و مشکلات فک و دهان می‌شوند و اولین اقدامی که می‌کنند این است که مشکل خود را درون اینترنت سرچ می‌کنند. شما می‌توانید درون سایت خود بخش مشاوره رایگان و شماره تلفن خود را قرار دهید تا این دسته از مردم پس از ورود به سایتتان برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند و پس از آن به شما برای درمان مراجعه نمایند و جزو بیماران دائمی شما بشوند.

صفحات مهم در طراحی سایت دندانپزشکی

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما یکی از صفحات مهمی است که در طراحی سایت دندانپزشکی باید به بهترین شکل ممکن طراحی شود زیرا انتخاب یک دندانپزشک از بین هزاران دندانپزشک فرایندی پیچیده و گیج کننده برای بیماران می باشد؛ بنابراین بیماران با خواندن صفحه درباره با ما شما را بهتر می شناسند و تصمیم می گیرند که به مطب شما مراجعه نمایند. همچنین اگر دارای کلینیک دندانپزشکی می باشید می توانید عکس پزشکان خود همراه با مدرک تحصیلی آنها را ارائه نمایید.

صفحه تماس با ما

این صفحه دسترسی بیماران به شما را نشان می‌دهد. سعی کنید تلفن تماس مطب خود، مسیریابی از طریق نقشه گوگل و تمام راه‌های ارتباطی خود مانند شبکه‌های اجتماعی را در این صفحه قرار دهید تا بیماران به راحتی با شما در تماس باشند.

صفحه روش‌های پرداخت

در این صفحه می‌توانید انواع بیمه‌های طرف قرارداد خود را قید کنید تا اکثر بیمارانی که به دنبال دندانپزشکی با تعرفه بیمه هستند شما را انتخاب نمایند.

صفحه ویژه بیمار جدید

با ایجاد این صفحه در طراحی سایت دندانپزشکی می‌توانید فرصتی برای جذب بیماران جدید بدست آورید. برای مثال مبلغی کمتر از بیمارانی که برای اولین بار به شما مراجعه می کنند دریافت کنید یا در کنار خدماتی که می‌خواهند انجام دهند، جرمگیری دهان را برای آنها به صورت رایگان قرار دهید.

صفحه نوبت‌دهی

با توجه به اینکه امروزه همه در جستجوی نیازهای خود در اینترنت هستند می‌توانید صفحه‌ای به عنوان نوبت‌دهی اینترنتی در سایت کلینیک دندانپزشکی خود قرار دهید تا بیماران راحت‌تر اقدام به گرفتن نوبت از شما شوند. همچنین می‌توانید قسمتی را برای بیمارانی که دچار درد ناگهانی دندان می‌شوند را در این صفحه در نظر بگیرید، زیرا افرادی که دچار درد ناگهانی می‌شوند فورا به دنبال یک دندانپزشک هستند تا درد آنها را تشکین دهد. معمولا افرادی که طراحی سایت دندانپزشکی شما را بر عهده می گیرند می‌دانند از چه سیستم خودکاری برای نوبت‌دهی استفاده کنند.

صفحه خدمات

تمام خدمات خود نظیر خدمات زیبایی دندان، خدمات درمانی، ایمپلنت، لمینت و… را در این صفحه قرار دهید. می‌توان گفت این صفحه جزو مهم‌ترین صفحات در طراحی سایت دندانپزشکی است زیرا به بیماران می‌گوید شما چه خدماتی را به آنها ارائه می‌دهید.

یادتان نرود که وبسایت دندانپزشکی شما برای تبدیل بازدیدکنندگان سایتتان به بیماران جدید طراحی می شود بنابراین باید طراحی آن را به افرادی بسپارید که آن را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

سفارش طراحی سایت دندانپزشکی

اگر قصد طراحی وبسایت دندانپزشکی را دارید، می‌توانید با کارشناسان سپیداران وب به شماره 09023270101 تماس حاصل نمایید و پس از ثبت سفارش طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی، سایت خود را پس از مدت دو هفته دریافت نمایید.

سئو سایت دندانپزشکی

سئو وبسایت دندانپزشکی

پس از طراحی سایت دندانپزشکی بسیاری از کارفرمایان تمایل دارند تا از خدمات سئو برای بیشتر دیده شدن در سطح اینترنت استفاده نمایند. سئو وبسایت دندانپزشکی به شما کمک می‌کنند تا اگر فردی برای مثال کلمه “ایمپلنت دندان” را درون گوگل سرچ کرد، سایت شما را جزو نتایج اولیه مشاهده نماید. در واقع سئو سایت کاربران را به مشتریان مدیران سایت‌ها تبدیل می‌کند. البته لازم نیست که حتما سئو را در کنار طراحی سایت انجام دهید، می‌توانید پس از چند مدت از طراحی سایت در صورت تمایل سایت دندانپزشکی خود را سئو نمایید. هزینه سئو سایت دندانپزشکی مازاد بر هزینه طراحی سایت آن حساب می‌شود.

سوالات متداول

هزینه طراحی سایت دندانپزشکی در مجموعه سپیداران وب چقدر است؟

قیمت طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی در مجموعه ما 6 میلیون تومان می‌باشد. اگر کارفرما قصد قرار دادن امکاناتی مانند نوبت‌گیری آنلاین از طریق وبسایت را داشته باشد، هزینه آن کمی بیشتر خواهد شد.

من قبلا سایت دندانپزشکی داشتم ولی می‌خواهم دیزاین آن را تغییر دهم، آیا امکان‌پذیر است؟

بله این دسته از مشتریان می‌توانند از خدمات بازطراحی وبسایت دندانپزشکی ما استفاده نمایند.

آیا می‌توان قرارداد طراحی سایت را به صورت مجازی انجام داد؟

بله مجموعه ما برای آن دسته از مشتریان که امکان دیداری حضوری را ندارند، قرار مجازی را در نظر گرفته است.

آیا طراحی سایت مطب دندانپزشکی باعث افزایش شهرت پزشک می‌شود؟

بله، اگر پس از طراحی سایت آن را سئو نمایید باعث می‌شود تا در سطح اینترنت دیده شوید و جزو دندانپزشکان شناخته شده شوید.

من یک دندانپزشکم و صفحه اینستاگرامی دارم آیا نیاز است که سایت خود را راه‌اندازی کنم؟

وبسایت دندانپزشکی به گونه‌ای باعث افزایش شهرت و کلاس کاری می‌شود و از اینها گذشته می‌تواند بیمارانی را از سطح وب برای شما جمع‌آوری کند. علاوه بر این شما می‌توانید لینک وبسایت مطب دندانپزشکی خود را درون وبسایتتان قرار دهید تا مشتریان اقدام به رزرو نوبت آنلاین از طریق سایت نمایند، در صورتی که اینستاگرام چنین قابلیتی ندارد. بنابراین ما به مشتریان خود پیشنهاد می‌کنیم تا سایت و اینستاگرام را در کنار یکدیگر راه‌اندازی نمایند.

پس از ثبت سفارش دندانپزشکی من، چه زمانی می‌توانم آن را تحویل بگیرم؟

طراحی سایت دندانپزشکی در مجموعه ما دو هفته به طول می‌انجامد و مشتریان پس از آن می‌توانند سایت خود را در سطح وب مشاهده نمایند.

×