طراحی سایت کلینیک زیبایی: قیمت و سفارش

طراحی سایت کلینیک زیبایی قیمت و سفارش

طراحی سایت کلینیک زیبایی به پزشکان و متخصصان زیبایی این امکان را می‌دهد تا بر تعداد مشتریان خود بیفزایند و بواسطه سایتشان در سطح اینترنت مشهور شوند. مجموعه سپیداران وب مفتخر است که بهترین سایت‌ها را برای کلینیک‌های زیبایی و پزشکان پوست و زیبایی طراحی کرده است. در ادامه می‌توانید نمونه کارهای وبسایت‌های زیبایی و هزینه طراحی آنها در مجموعه ما را مشاهده نمایید. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای سفارش طراحی وبسایت کلینیک زیبایی خود از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

فهرست مطالب

نمونه سایت‌های طراحی شده کلینیک زیبایی در سپیداران وب

وبسایت‌های زیر بواسطه اعتماد بهترین کلینیک‌های زیبایی و پزشکان متخصص پوست و مو در مجموعه ما طراحی شده‌اند:

نمونه کار طراحی سایت متخصص پوست و مو
drmehrabian.com
نمونه کار طراحی وبسایت زیبایی پوست و مو
raziclinic.ir
2024 03 22 01 05 25 Start
drjamili.ir
طراحی سایت زیبایی
clinicrazi.com
نمونه سایت کلینیک زیبایی
irancosmeticclinic.com
2024 03 22 01 05 56 Start
dralo.ir
طراحی سایت خدمات زیبایی و پوست
liyaclinic.com
نمونه سایت کلینیک پوست و مو
jamilteb.com
قسمت above the fold نمونه سایت زیبایی
yeganehcosmetic.com

هزینه طراحی سایت کلینیک زیبایی

قیمت طراحی سایت طلا فروشی در مجموعه سپیداران وب به صورت زیر است:

قیمت طراحی و ساخت وبسایت کلینیک زیبایی در مجموعه سپیداران وب به صورت زیر می‌باشد:

طراحی سایت معرفی کلینیک زیبایی: 6 الی 8 میلیون تومان

طراحی سایت کلینیک زیبایی با امکان رزرو نوبت: 9 میلیون تومان

مزایای طراحی سایت برای کلینیک‌های زیبایی

امروزه پزشکان پوست و مو و کلینیک‌های زیبایی بسیاری در ایران تاسیس شده‌اند که شهرت بسیاری دارند و همه آنها به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا بر اعتبار خود بیفزایند و مشتریان بیشتری بدست آورند و کارهای بسیاری برای تبلیغات کلینیک خود مانند بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر، کار بر روی صفحه اینستاگرام و … انجام می‌دهند اما یکی از کارهای مهمی که امروزه سبب شهرت برخی از کلینیک‌های زیبایی شده است، طراحی سایت برای پزشک متخصص زیبایی یا آن کلینیک است زیرا مردم به صورت روزانه زمان بسیاری را در جستجو در اینترنت و گوگل صرف می‌کنند بنابراین با داشتن یک وبسایت کلینیک زیبایی می‌توانید این کاربران را به مشتریان خود تبدیل نمایید. اما مزایای طراحی سایت برای کلینیک‌های زیبایی به همینجا ختم نمی‌شود و وبسایت‌های زیبایی مزایای بیشتری همچون موارد زیر را برای پزشکان و مدیران این کلینیک‌ها به همراه دارند.

  • کسب اعتبار
  • افزایش شهرت
  • اعتماد مشتریان
  • افزایش کلاس کاری
  • افزایش تعداد مشتریان
  • معرفی مهارت و تخصص خود در سطح اینترنت
  • و …

امکانات طراحی سایت کلینیک زیبایی

امکانات طراحی سایت کلینیک زیبایی

مجموعه سپیداران وب می‌تواند تمامی امکانات زیر را برای وبسایت‌ها کلینیک زیبایی مشتریان خود پیاده‌سازی نماید:

رزرو نوبت آنلاین

کلینیک‌های زیبایی دارای مراجعه کنندگان بسیاری هستند که روزانه نوبت فراوانی از آنها برای انجام خدمات می‌گیرند؛ بنابراین می‌توان برای صرفه‌جویی در زمان کلینیک و بیماران و همچنین نظم در امور، امکان نوبت‌دهی آنلاین از کلینیک زیبایی را درون وبسایت قرار داد تا کاربران به راحتی وقت خود را رزرو نمایند.

انتخاب پزشک دلخواه

کلینیک‌های زیبایی در زمینه‌های مختلفی همچون تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، جوانسازی، لیزر و … فعالیت می‌کنند و طبیعتا دارای پزشک‌های بسیاری نیز در کلینیک خود در هر بخش هستند. در طراحی سایت مرکز زیبایی می‌توان امکاناتی را قرار داد که کاربرانی که وارد سایت می‌شوند پزشک دلخواه خود را انتخاب نمایند و نوبت خود را با پزشک مدنظرشان از طریق وبسایت رزرو نمایند.

پرداخت آنلاین ویزیت

می‌توان درون وبسایت کلینیک زیبایی امکان پرداخت آنلاین را برای بیماران فراهم نمود تا پس از رزرو نوبت خود، هزینه ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. بله! یک وبسایت کلینیک زیبایی می‌تواند کارهای بسیاری را برای شما انجام دهد.

امکاناتی که در بالا ذکر شد باعث می‌شود تا اطلاعات پزشکان، بیماران، رزرو نوبت‌ها و … درون سایت کلینیک زیبایی ذخیره شود تا اگر منشی یا هر شخص دیگری فراموش کرد اطلاعات را یادداشت نمایند، به صورت خودکار درون وبسایت ذخیره شده باشند و باعث نظم در امور کلینیک زیبایی شود.

قرار دادن نمونه کارها

کلینیک‌های زیبایی معمولا نمونه کارهای خود را درون صفحات اینستاگرامی یا به صورت عکس در کلینیک خود قرار می‌دهند تا بیمارانی که وارد کلینیک می‌شوند بتوانند با نمونه کارهای آنها و نحوه کارشان آشنا شوند. در صورت تمایل مدیر کلینیک زیبایی می‌توان در طراحی سایت کلینیک بخشی را با عنوان نمونه کار قرار داد تا کاربرانی که وارد سایت می‌شوند تمامی نمونه کارهای کلینیک زیبایی مانند نمونه کار تزریق بوتاکس، کاشت مو، لیزر موهای زائد و … را در یک صفحه مشاهده نمایند.

درج نظرات مراجعه کنندگان

می‌توان در طراحی وبسایت مرکز زیبایی بخشی را برای نظرات بیماران قرار داد تا افرادی که درون کلینیک هر گونه خدماتی انجام داده‌اند نظرات خود را در صورت دلخواه به همراه عکس قرار دهند تا دیگر کاربرانی که وارد سایت می‌شوند بواسطه نظرات مراجعه کنندگان قبلی به کلینیک زیبایی اعتماد کنند.

تماس آسان

درون وبسایت کلینیک زیبایی می‌توان علاوه بر قرار دادن صفحه تماس با ما، آیکون‎های شناور و برجسته‌ راه‎های ارتباطی را درون تمامی صفحات قرار داد تا کاربران از طریق هر صفحه‌ای که وارد وبسایت کلینیک زیبایی می‌شوند بتوانند به راحتی با کلینیک تماس بگیرند.

چت آنلاین

اگر یک سایت کلینیک زیبایی به خوبی درون اینترنت برجسته شود یا حتی یک مرکز زیبایی معروف باشد، طبیعتا افراد بسیاری روزانه وارد سایت آنها می‌شوند. بنابراین می‌توان چت آنلاین را درون وبسایت قرار داد تا کاربران بدون وارد شدن در شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و واتساپ سوالات خود را از طریق چت آنلاین واتساپ از کارشناسان مرکز زیبایی بپرسند.

سفارش طراحی سایت کلینیک زیبایی

برای سفارش ساخت و طراحی وبسایت کلینیک زیبایی در مجموعه سپیداران وب می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 09023270101 تماس حاصل فرمایید تا پس از ثبت سفارش، سایت شما را طراحی نمایند. همچنین می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست طراحی سایت کلینیک زیبایی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل فرمایند:

سوالاتی که مشتریان پرسیده‌اند…

قیمت طراحی سایت کلینیک زیبایی در مجموعه شما چقدر است؟

قیمت طراحی سایت برای کلینیک‌های زیبایی در مجموعه سپیداران وب با توجه به امکاناتی که مشتریان تمایل دارند برای سایت آنها پیاده‌سازی شود از 3.5 الی 5.5 میلیون تومان می‌باشد.

طراحی سایت کلینیک زیبایی چقدر طول می‌کشد؟

معمولا 15 الی 30 روز پس از به امضا رسیدن قرارداد میان کارفرما و مجموعه ما، طراحی سایت کلینیک زیبایی به اتمام می‌رسد و آماده تحویل به مشتریان است.

آیا شما خدمات پشتیبانی طراحی وبسایت کلنییک زیبایی را نیز ارائه می‌دهید؟

تمامی وبسایت‌هایی که در مجموعه ما طراحی می‌شوند به صورت یک سال از پشتیبانی رایگان بهره‌مند می‌گردند.

آیا فقط خدمات طراحی سایت کلینیک زیبایی را ارائه می‌دهید؟

خیر، ما برای هر کسب و کاری طراحی سایت انجام می‌دهیم؛ به طور مثال بیشترین خدماتی که در مجموعه ما انجام گردیده است طراحی سایت دندانپزشکی، طراحی سایت طلا فروشی، طراحی سایت فروشگاهی و بازطراحی وبسایت‌ها بوده است.

برای شروع طراحی سایت پزشک زیبایی چه کاری انجام دهم؟

برای سفارش طراحی سایت برای کلینیک زیبایی خود در ابتدا لازم است تا با کارشناسان ما به شماره 09023270101 تماس حاصل فرمایید تا پس از ثبت سفارش طراحی سایت کلینیک زیبایی خود، قرارداد را تحویل بگیرید و طراحی سایت شما آغاز شود.

آیا دیزاین سایت‌های کلینیک زیبایی که طراحی می‌کنید را می‌توان تغییر داد؟

بله زیرا عمده وبسایت‌های مجموعه با وردپرس طراحی می‌شوند و می‌توان در کمترین زمان دیزاین آنها را تغییر داد.

آیا شما خدمات سئو سایت کلینیک زیبایی را نیز ارائه می‌دهید؟

بله یکی از خدمات مجموعه ما سئو وبسایت‌ها می‌باشد.  هزینه سئو در مجموعه ما با شروع قیمت 7 میلیون می‌باشد، برای مشاهده نمونه کارهای سئو با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

×