طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه

طراحی سایت سالن زیبایی

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه برای مدیران آنها این بستر را فراهم می‌کند تا بر شهرت و تعداد مشتریانشان بواسطه سایتشان بپردازند. امکاناتی مانند رزرو نوبت، معرفی خدمات، امکان برگزاری ورکشاپ یا کلاس آنلاین آرایشی و … را می‌توان درون سایت سالن زیبایی قرار داد.

مجموعه سپیداران وب با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت وردپرسی همواره در تلاش بوده است تا بهترین وبسایت‌ها را برای کسب و کار مشتریان طراحی نماید. برای سفارش طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه می‌توانید با شماره 09023270101 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

نمونه کار طراحی سایت سالن زیبایی سپیدارن وب

طراحی سایت سالن زیبایی

قیمت طراحی سایت سالن زیبایی

هزینه طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی در هر شرکت طراحی سایت متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی همچون شهرت شرکت طراحی سایت، طراحان مجرب، امکانات سایت و … بستگی دارد. در مجموعه سپیداران وب هزینه طراحی سایت سالن زیبایی از 6 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم هر مدل از انواع طراحی‌های سالن زیبایی با امکانات متفاوت چه قیمتی دارند.

انواع سایت‌های سالن زیبایی و آرایشگاه

طراحی سایت آرایشگاه

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه در مجموعه سپیداران وب به سه صورت زیر انجام می‌گیرد:

طراحی سایت معرفی سالن زیبایی

در این نوع سایت همانطور که از نامش پیداست فقط به معرفی سایت کسب و کار و آرایشگاه می‌پردازد. در این نوع از سایت آرایشگاهی می‌توان قیمت خدمات، عکس پرسنل و آرایشگاه، نمونه کارها و … را قرار داد.

هزینه طراحی سایت معرفی سالن زیبای در سپیداران وب 6 میلیون تومان می‌باشد.

طراحی سایت رزرواسیون سالن زیبایی

در طراحی سایت رزرواسیون سالن زیبایی می‌توان امکاناتی را قرار داد که همه مشتریان بتوانند نوبت خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت رزرو نمایند.

هزینه طراحی سایت رزرواسیون سالن زیبایی در مجموعه سپیداران وب 9 میلیون تومان می‌باشد.

طراحی سایت فروش دوره و برگزاری ورکشاپ

بسیاری از سالن‌های زیبایی دوره‌های کاشت ناخن، میکاپ و … را به صورت کلاس آموزشی برای هنرجویان برگزار می‌کنند که به اصطلاح به آنها ورکشاپ نیز می‌گویند. اگر مدیر یک سالن زیبایی هستید و تمایل دارید تا دوره‌های آموزشی سالن خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید، شما به یک سایت سالن زیبایی فروشگاهی نیاز دارید.

هزینه طراحی چنین سایتی در مجموعه سپیداران وب از 10 الی 15 میلیون تومان می‌باشد.

مزایای طراحی سایت آرایشگاه و سالن زیبایی

طراحی سایت برای هر کسب و کاری مزایای خاص خود را دارد. مزایای طراحی سایت برای سالن زیبایی شامل موارد زیر می‌شود:

افزایش اعتبار و اعتماد

مدیران سالن‌های زیبایی با طراحی وبسایت خود می‌توانند در سطح اینترنت و گوگل دیده شوند که همین امر باعث کسب اعتبار بیشتر برای آنها می‌شود. علاوه‌براین، امروزه اکثر کسب و کارها در کنار صفحه اینستاگرامی خود یک وبسایت نیز راه‌اندازی می‌کنند و آدرس وبسایت خود درون پیجشان قرار می‌دهند تا بر اعتبار آنها و اعتماد مشتریان افزوده شود.

مشتریان بیشتر

اکثر سالن زیبایی‌ها مشتریان ثابت و محلی خود را دارند اما با طراحی وبسایت سالن زیبایی خود می‌توانند مشتریانی را از سرتاسر وب از آن خود نمایند. به اینصورت که کاربرانی که وارد سایت سالن زیبایی شما شوند و از نمونه کارهای شما خوششان بیاید، با شما تماس می‌گیرند و جزو مشتریان شما می‌شوند.

معرفی پرسنل

در سایت آرایشگاه یا سالن زیبایی خود می‌توانید پرسنل مجرب خود که در لاین‌های مختلف کاشت ناخن، کراتین مو، میکاپ و … فعالیت می‌کنند را معرفی نمایید تا مشتریان با پرسنل شما بیشتر آشنا شوند. علاوه‌براین، این امر می‌تواند به اعتماد مشتریان کمک فراوانی نماید.

صفحات مهم در طراحی وبسایت سالن زیبایی

برای طراحی یک سایت سالن زیبایی لازم است تا علاوه بر صفحه اصلی، صفحات دیگری نیز طراحی شوند که برخی از آنها عبارتند از:

  • صفحه تماس با ما: در صفحه تماس با ما می‌توان تمامی راه‌های ارتباطی با سالن زیبایی نظیر شماره تماس، آدرس، صفحه اینستاگرام و … را قرار داد تا مشتریان بتوانند به هر طریقی که می‌خواهند با آرایشگاه ارتباط برقرار نمایند.
  • صفحه درباره ما: در صفحه درباره ما باید سابقه فعالیت و تاسیس سالن زیبایی، عکس پرسنل، عکس محیط سالن زیبایی و … را قرار داد.
  • گالری تصاویر: در گالری تصاویر سایت سالن زیبایی می‌توان تمامی عکس‌های مدنظر مدیر سالن زیبایی نظیر عکس پرسنل، محیط کاری، عکس جشن‌ها، مجوزهای سالن و یا حتی فیلم‌ها را قرار داد.
  • صفحه نمونه کارها: صفحه نمونه کارها برای سایت سالن زیبایی بسیار اهمیت دارد زیرا مشتریان می‌خواهند با نمونه کارهای یک آرایشگاه آشنا شوند تا به مهارت آنها پی ببرند. بنابراین از طراح سایت سالن زیبایی خود بخواهید تا صفحه نمونه کارها را حتما برای شما طراحی نماید تا عکس نمونه کارهای میکاپ، کاشت ناخن، شنیون و … را درسایتتان قرار دهید.
  • صفحه قیمت خدمات: مشتریانی هنگامی که یک سالن زیبایی را انتخاب می‌کنند به دنبال تعرفه خدمات آنها هستند. بنابراین صفحه تعرفه یکی از صفحات مهم در سایت سالن زیبایی است. این صفحه تماس‌های مکرر مشتریان برای پرسیدن قیمت خدمات را به حداقل می‌رساند و باعث می‌شود تا پرسنل ساعات بسیاری را صرف پاسخگویی به تلفن نکنند.

نمونه کارهای طراحی سایت

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما و آشنا شدن با سبک و نحوه پیاده‌سازی وبسایت‌ها توسط ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

امکانات وبسایت سالن زیبایی

معرفی سالن زیبایی

یک سایت سالن زیبایی به مدیران این کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا سالن و آرایشگاه خود را از طریق سایتشان معرفی نمایند. بسیاری از سالن‌های زیبایی هنگام راه‌اندازی آرایشگاه خود از طریق بیلبورد‌ها، تراکت‌های تبلیغاتی و … سالن خود را به مردم معرفی می‌کنند در صورتی که می‌توانند با طراحی سایت سالن زیبایی خود با هزینه اندکی در سطح اینترنت دیده شوند.

پرداخت آنلاین

نوبت‌دهی آنلاین سایت آرایشگاه

یکی از امکاناتی که وبسایت‌ها به مدیران خود می‌دهند، پرداخت آنلاین است. پرداخت آنلاین و اینترنتی در یک وبسایت باعث راحتی مشتریان و مدیران وبسایت‌ها می‌شود. به اینصورت که مشتریان می‌توانند پس از رزرو نوبت خود، از طریق سایت آرایشگاه هزینه خدمات خود را پرداخت نمایند.

نوبت‌دهی آنلاین

نوبت‌دهی آنلاین سایت سالن زیبایی

در وبسایت‌ها می‌توان امکاناتی مانند رزرو نوبت آنلاین را قرار داد تا مشتریان نوبت‌های خود را به صورت آنلاین رزرو نمایند و یک پیامک از پنل پیامک وبسایت سالن زیبایی برای آنها ارسال شود تا نوبت اینترنتی خود را به همراه داشته باشند.

فروش محصولات آرایشی

2024 02 12 19 13 48 Search

بسیاری از سالن‌های آرایشی برای کسب درآمد بیشتر تمایل دارند تا محصولات آرایشی مانند محصولات مراقبت از مو، پالت سایه و … را به فروش برسانند. آنها می‌توانند این محصولات را درون وبسایت خود قرار دهند تا کاربرانی که وارد سایتشان می‌شوند در صورت تمایل از آنها خرید کنند.

فروش دوره‌های آموزشی آرایشی

یکی از خدمات دیگری که سالن‌های زیبایی به مردم ارائه می‌دهند، برگزاری کلاس‌های آنلاین آرایشی است. برای صرفه‌جویی در هزینه و زمان می‌توان این کلاس‌ها را به صورت ویدئو ضبط نمود تا همه مردم از سرتاسر جهان به صورت اینترنتی این دوره‌ها را از طریق وبسایت سالن زیبایی خریداری نمایند.

سفارش طراحی سایت سالن زیبایی

اگر قصد راه‌اندازی وبسایت آرایشگاه و سالن زیبایی خود را دارید می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 09023270101 تماس حاصل نمایید و اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت آرایشگاه خود نمایید.

طراحی سایت سالن زیبایی

سوالات متداول

طراحی سایت سالن زیبایی من چه زمانی به اتمام می‌رسد؟

پس از ثبت سفارش طراحی سایت سالن زیبایی خود در مجموعه ما و تنظیم قرداد، با توجه به امکاناتی که برای سایت خود در نظر دارید طراحی آن حدودا 5 هفته به طول می‌انجامد.

قیمت طراحی سایت سالن زیبایی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت سالن زیبایی در مجموعه سپیداران با توجه به امکاناتی که کارفرمایان در نظر دارند از 6 میلیون تومان می‌باشد.

آیا مجموعه شما سئو سایت سالن زیبایی را هم بر عهده می‌گیرد؟

بله، خدمات سئو یکی از اصلی‌ترین خدمات مجموعه ما است.

آیا شما طراحی سایت دو زبان سالن زیبایی را هم انجام می‌دهید؟

بله، بسیاری از مشتریان ما دارای کسب و کاری در خارج از کشور هستند به همین علت ما برای آنها سایت دو زبانه فارسی-انگلیسی طراحی می‌کنیم.

×