طراحی سایت رستوران

همه ما وقتی به دنبال مکانی جدید برای غذا خوردن هستیم، اولین کاری که می‌کنیم این است که به جستجوی رستوران، فست فود یا غذای مورد علاقه خود در اینترنت می‌پردازیم. بنابراین داشتن یک وبسایت برای هر رستورانی مانند کیفیت غذای آن یکی از عوامل مهم برای آن رستوران می باشد. شرکت طراحی سایت سپیداران وب در این مطلب به بررسی مزایا و قیمت طراحی سایت رستوران می‌پردازد.

طراحی سایت رستوران، فست فود و ...

سفارش طراحی و ساخت سایت رستوران

برای سفارش طراحی سایت رستوران خود باید انجام آن را به افرادی بسپارید که تخصص کامل را در این زمینه دارند و بتوانند تمام موارد و امکاناتی را که شما برای طراحی سایت رستوران خود در نظر دارید، به طور کامل پیاده‌سازی نمایند. شما می‌توانید سفارش طراحی سایت رستوران و فست فود خود را به متخصصان ما در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب بسپارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09023270101 تماس حاصل نمایید. همچنین میتوانید نمونه پروژه‌های موفق ما را در زیر مشاهده نمایید تا با ما بیشتر آشنا شوید.

قیمت طراحی سایت رستوران در سپیداران وب

قیمت طراحی سایت رستوران در سپیداران وب با توجه به نیاز شما تعیین می گردد. برخی از هزینه ها و قیمت های طراحی سایت رستوران در سپیداران وب عبارتند از:

  • مبلغ طراحی سایت رستورانی برای معرفی رستوران: 3.500.000 تومان
  • مبلغ طراحی سایت فروشگاهی رستوران، فست فود، تهیه غذا که دارای سفارش غذا، پرداخت آنلاین هستند: 4.500.000 تومان

چرا یک رستوران یا مرکز تهیه غذا باید سایت داشته باشد؟

امروزه دنیای مجازی پل ارتباطی مشتریان با کسب و کارها شده است. صاحبان رستوران‌ها با طراحی سایت رستوران خود می‌توانند فضایی کلی از رستوران را به کاربران نشان دهند تا دیگران را تشویق به بازدید از رستوران آنها نمایند و از این طریق فروش بیشتری به دست بیاورند. یک سایت رستورانی فضایی مجازی از رستوران، فست فود یا حتی کافه شما را به نمایش می‌گذارد که با طراحی درست آن، مشتریان تصور اینکه به صورت واقعی و با پای خود وارد رستوران میشوند را دارند.

مزایای داشتن سایت برای رستوران ها، فست فود ها و مراکز تهیه غذا

طراحی یک سایت رستورانی که تمام اطلاعات آن رستوران مانند عکس غذاها، عکس فضای رستوران، شماره تماس، نظرات کاربران و… را در برداشته باشد در جلب رضایت و اعتماد مشتریان تاثیر بسزایی دارد. علاوه بر این صاحبان رستوران‌ها با هزینه اندکی که برای طراحی سایت و سئو سایت رستورانی می پردازند، فروشی چندبرابر را تجربه خواهند کرد. زیرا بهینه سازی یک سایت رستورانی در کنار طراحی سایت آن باعث می‌‎شود تا آن رستوران در صورت جستجوی کاربران در موتورهای جستجو نظیر گوگل، حرف اول را بزند.

همچینین طراحی یک سایت برای مراکز تهیه غذا باعث می‌شود تا آنها معروفیت بیشتری کسب کنند و از این طریق سفارشات بیشتری را دریافت نمایند.

مزایای داشتن سایت برای رستوران ها، فست فود ها و مراکز تهیه غذا

ویژگی های که باید در طراحی سایت رستورانی لحاظ شوند

همه کاربران با مشاهده موارد زیر در سایت های رستورانی تصمیم می گیرند که در آن رستوران غذا بخورند یا نخورند. بنابراین طراحی یک سایت برای رستوران ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
ویژگی هایی که در سایت های رستورانی باعث جذب مشتریان می شوند شامل موارد زیر است:

امکانات طراحی سایت برای رستوران‌ها

  • رزرو آنلاین

صاحبان رستوران‌ها و فست فودهایی که تمایل دارند برای کسب و کار خود سایت طراحی نمایند، می‌خواهند تا مشتریانی را به صورت مجازی بدست آورند. بنابراین مهم ترین قسمتی که برای سایت خود درنظر میگیرند، بخش رزرواسیون است تا مشتریان بتوانند غذای مورد علاقه خود را به صورت آنلاین از طریق سایت رستوران رزرو نمایند.

  • پرداخت آنلاین

یکی از بهترین امکاناتی که میتوان برای سایت‌های رستورانی در نظر گرفت این است که مشتریان میتوانند بدون مراجعه به رستوران شما، هزینه غذای خود را پرداخت نمایند تا آن را در درب منزل خود تحویل نمایند. 

  • ثبت غذای مورد نظر

مشتریان می‌توانند بدون اینکه با شما تماس بگیرند و قبل از اینکه وارد رستوران شما شوند، غذای مورد نظر خود را درون وبسایت شما سفارش دهند تا به محض ورود خود به رستورانتان غذای خود را دریافت نمایند.

برای رستوران خود اینستاگرام داشته باشیم یا سایت؟

برای رستوران خود اینستاگرام داشته باشیم یا سایت؟

با توجه به اینکه امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام مورد پسند همه مردم شده است ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه بعضی صفحات رستوران ها، فست فود ها، کافی شاپ ها و مراکز تهیه غذا در اینستاگرام دارای دنبال کنندگان بیشتری نسبت به بقیه هستند.

در اینجا باید به شما بگوییم که آنها اکثر دنبال کنندگان خود را از طریق جستجوی مردم در گوگل کسب کرده اند زیرا اکثر صاحبان رستوران ها آدرس صفحه اینستاگرام خود را درون سایت خود قرار می دهند. بنابراین داشتن یک سایت رستورانی و اینستاگرام مکمل یکدیگر می باشند زیرا مشتریان از هر دو طریق با شما آشنا می شوند ولی اگر از اینستاگرام وارد سایت رستوران شما شوند می توانند به سفارش آنلاین، رزور میز و… بپردازند و از طریق سایتتان می توانند وارد صفحه اینستاگرامتان شوند تا بر تعداد دنبال کنندگان شما افزوده شود.

انواع سایت رستورانی


تمامی مراکز تهیه غذا مانند کترینگ ها، رستوران ها، فست فود ها و… می توانند دارای یک وبسایت اینترنتی باشند و از این طریق سفارش های بیشتری دریافت نمایند و خود را به کاربران بیشتری معرفی نمایند.

انواع طراحی سایت های رستورانی شامل موارد زیر می باشند:

1.طراحی سایت رستوران سنتی ایرانی

این رستوران ها می توانند با طراحی سایت رستوران خود به ارزش برند و معروفیت خود بپردازند زیرا همانطور که می دانید تعداد رستوران های غذاهای ایرانی در ایران به وفور مشاهده می شود و تنها چیزی که در کنار غذای عالی شما را متمایز می کند داشتن یک وبسایت اینترنتی است.

طراحی سایت رستوران سنتی ایرانی

2.طراحی سایت رستوران دریایی

رستوران هایی که دارای غذاهای دریایی هستند می توانند با قرار دادن عکس غذاهای دریایی خود در وبسایتشان دل طرفداران خود را به دست بیاورند و آنها را به سوی رستوران خود سوق دهند.

طراحی سایت رستوران دریایی

3.طراحی سایت رستوران سبزیجات و گیاهخواران

عده ای از مردم عاشق سبزیجات هستند و خود را گیاهخوار می نامند. به نظر عاشقان غذاهایی حاوی سبزیجات پیدا کردن یک رستوران مناسب برای آنها کار سختی است. اگر شما دارای غذاهایی حاوی سبزیجات هستید داشتن یک سایت رستورانی برای شما الزامی است زیرا قطعا افراد گیاهخوار برای پیدا کردن یک رستوران سبزیجات و گیاهی اولین قدم سرچ در اینترنت خواهند کرد.

طراحی سایت رستوران سبزیجات و گیاهخواران

4.طراحی سایت رستوران فست فود

رستوران های فست فودی حاوی غذاهایی مانند پیتزا، انواع ساندویچ ها، همبرگر و… هستند که تعداد این نوع رستوران ها روز به روز افزوده می شود. صحبان فست فود ها می توانند با طراحی سایت فست فود خود و قرار دادن دکمه ای به نام سفارش آنلاین در آن فروش خود را چندین برابر کنند و از این طریق خود را متمایزتر از دیگر فستفودی ها نمایند.

طراحی سایت رستوران فست فود

در طراحی سایت رستوران ها چه نکاتی باید رعایت شود؟

طراحی سایت برای رستوران ها نیازمند دقت و ظرافت بسیاری است زیرا یک طراح سایت باید بداند کدام رنگ ها ایده آل آن رستوران  می باشند و غذاهای آن رستوران را طوری به دید کاربران برساند تا مخاطبان ترغیب به گذراندن اوقات خود و صرف غذا در آن رستوران شوند. علاوه بر این یک طراح سایت باید بداند هر رستوران نیازمند چه خدماتی است تا مشتریان بیشتری را برای او به ارمغان بیاورد.

چه صفحاتی در طراحی سایت رستوران مهم هستند؟

صفحه های زیر مهم ترین صفحات در طراحی سایت رستوران و فست فود می باشند.

  • صفحه درباره ما: صفحه درباره ما در طراحی سایت رستوران ها جزو مهم ترین صفحات این سایت ها می باشد زیرا باید خدماتی که در رستوران خود به مشتریانتان ارائه می دهید را در این صفحه همراه با عکس ها، تاریخچه رستوران و حتی نظرات کاربران ضمیمه کنید.
  • صفحه تماس با: صفحه تماس با ما در طراحی سایت رستوران ها و فست فود ها باید به گونه ای طراحی شود که کاربران بتوانند به راحتی به این صفحه دسترسی داشته باشند و تنها با کلیک بر روی یک دکمه با شما ارتباط برقرار کنند. یک طراح سایت خوب باید صفحه تماس با ما در قسمت های مناسب یک سایت رستورانی قرار دهد.
  • صفحه منو غذایی: هنگامی که مشتریان و کاربران وارد یک سایت رستورانی می شوند در ابتدا به دنبال منوی آن سایت می باشند تا غذاها و قیمت آنها را بررسی نمایند. این صفحه باید به گونه ای طراحی شود تا کاربران مجذوب غذاها و منوی شما شوند.
  • صفحه گالری رستوران: در سایت های رستورانی، طراحی صفحه گالری رستوران ها جزو مهم ترین بخش ها می باشد زیرا کاربران از این قسمت فضای رستوران شما را مشاهده می کنند و تصمیم به غذا خوردن در رستوران شما می کنند.
  • صفحه رزرو میز: اگر رستوران شما دارای قابلیت رزرو میز می باشد می توانید بخشی به عنوان رزرو میز در سایت رستوران یا کافی شاپ خود قرار دهید تا کاربران برای مراسم های خود نظیر جشن تولد، به آسانی اقدام به رزرو میز نمایند.

طراحی و سئو سایت رستوران و فست فود

همانطور که گفتیم امروزه همه به دنبال مکانی برای صرف غذای دلخواه خود هستند و فرقی نمی کند که صاحب رستوران هستید یا فست فود، باید سایت شما در کنار طراحی و ساخت سایت فوق العاده، بهینه سازی یا سئو نیز بشود تا در صورت جستجوی کاربران در دنیای وب سایت شما جزو اولین سایت ها در نتایج جستجو نشان داده شوید. بنابراین دنبال افرادی باشید تا در کنار طراحی بی نظیر، خدمات سئو سایت رستورانی و فست فودی را به شما ارائه دهند. سپیداران وب علاوه بر طراحی سایت رستوران شما، خدمات سئو سایتتان را بر عهده می گیرد تا سایتی قوی برای رستوران خود داشته باشید.

طراحی و سئو سایت رستوران و فست فود
آیا با وجود اسنپ فود باز هم شانسی برای سایت های رستورانی وجود دارد؟

آیا با وجود اسنپ فود باز هم شانسی برای سایت های رستورانی وجود دارد؟

اسنپ فود تمامی رستوران های نزدیک یک فرد را به او نمایش می دهد ولی همه رستوران هایی که به دید مخاطب می رساند دارای جلوه ی یکسانی می باشند و خدمات و کیفیت آنها را بیان نکرده است. با طراحی سایت رستوران می توانید تفاوت ها و کیفیت غذایتان را با دیگر رستوران ها به کاربران نشان دهید تا آنها در  اسنپ فود فقط به دنبال شما باشند نه دیگر رستوران ها. علاوه بر این بیشتر کاربران اسنپ فود از سردی غذایی که توسط اسنپ فود به دستشان می رسد ناراضی هستند ولی اگر مشتریان خودشان از طریق سایت رستوران مدنظرشان غذا را سفارش دهند، غذا به موقع به دستشان می رسد.

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت برای رستوران‌ها و فست فودها در شرکت طراحی سایت سپیداران وب از 3.5 تا 4.5 میلیون تومان می‌باشد.

شما پس از ثبت سفارش طراحی سایت رستوران در سپیداران وب، می‌توانید 50 درصد از مبلغ هزینه طراحی سایت رستوران خود را در هنگام عقد قرار داد و مابقی را در هنگام انجام پروژه خود پرداخت نمایید.

انجام طراحی سایت رستوران شما در سپیداران وب پس از مدت دو هفته به اتمام خواهد رسید. 

خدمات سئو سایت در سپیداران وب از 4.5 میلیون تومان شروع میشود که در صورت انتخاب پکیج‌های سئو ما، مبالغ آنها به هزینه طراحی سایت رستوران شما افزوده می‌شود.

بله. زیرا امروزه بسیاری از افراد اکثر سفارشات مخصوصا غذاهای خود را به صورت اینترنتی و از وبسایت‌ها سفارش می‌دهند.