قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل بسیاری بستگی دارد که در این صفحه به آنها می‌پردازیم.

قیمت و تعرفه طراحی سایت توسط سپیداران وب

جدول قیمت طراحی سایت / تعرفه طراحی سایت سپیداران وب

price3
p2
p1

محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت

برای سهولت کار یک ابزار برای محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت ساخته‌ایم که شما می‌توانید با استفاده از این ابزار هزینه وبسایت را بر اساس امکانات مورد نیاز خود و طبق تعرفه‌های سپیداران وب محاسبه کنید. این محاسبه آنلاین هزینه طراحی وبسایت بر اساس موضوع سایت، امکانات سایت و دامنه و هاست وبسایت می‌باشد.

دو ستونه
عمودی
افقی
محاسبه هزینه طراحی سایت
مجموع هزینه طراحی سایت
نام جمع کل
“{{getWooProductName}}” has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show

نمونه کارهای طراحی سایت

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت ما و آشنا شدن با سبک و نحوه پیاده‌سازی وبسایت‌ها توسط ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت

همانطور که در ابزار محاسبه آنلاین هزینه طراحی وبسایت مشخص است، امکانات مختلف در سایت هزینه‌ و زمان پیاده سازی متفاوتی دارند. این عوامل بر اساس معیار‌های سپیداران وب مشخص شده‌اند.

عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت
عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت

سیستم وبسایت

مهم‌ترین عامل بر قیمت طراحی سایت، سیستم آن می‌باشد. منظور از سیستم، سیستم مدیریت محتوا (CMS) و سیستم کد نویسی شده اختصاصی می‌باشد. هر وبسایتی با توجه به نیاز سایت باید یکی از این دو سیستم را انتخاب کند. هر کدام از دو سیستم مزایا و معایب خود را دارند که به آنها می‌پردازیم.

سیستم مدیریت محتوا

وردپرس، جوملا، دروپال و … از جمله سیستم‌های مدیریت محتوا وبسایت هستند که در سراسر جهان مورد استفاده قرار میگیرند. وردپرس مهم‌ترین سیستم تولید محتوا جهان در دهه اخیر به شمار میرود و بیش از 50 درصد تمام وبسایت‌های جهان با استفاده از وردپرس ساخته شده اند. این سیستم مدیریت محتوا دارای یک پنل مدیریت می‌باشد که از طریق آن میتواند محتوا متنی، تصویری و … در وبسایت قرار داد. مهم ترین مزایای استفاده از سیستم مدیریت صرفه جویی در هزینه و زمان است.

سیستم کد نویسی اختصاصی

این سیستم ها در وبسایت به اسم سایت کد نویسی شده شناخته می‌شوند که با استفاده از زبان‌های مختلف برنامه نویسی از جمله پایتون، ASP، PHP ساخته‌ می‌شوند. عمدتا در وبسایت‌های با تعداد بازدید کننده بسیار بالا به مانند دیجی کالا از وبسایت های کد نویسی شده استفاده می‌شود. هزینه و زمان صرف شده برای ساخت سایت با کد نویسی اختصاصی عمدتا بسیار بیشتر از وبسایت با سیستم مدیریت محتوا می‌باشد.

میزبانی سایت (هاست / سرور سایت)

دیگر عامل موثر بر هزینه طراحی وبسایت هاست یا همان فضای میزبانی می‌باشد. با توجه به قدرت هاست، هزینه پرداختی برای هاست متفاوت خواهد بود. سپیداران وب برای هر سایت یک هاست 500 الی 1000 مگابایتی یک ساله به صورت رایگان ارائه میدهد. در صورت نیاز به فضا و یا سرور اختصاصی تعرفه بخش میزبانی سایت با توجه به نیاز شما متفاوت خواهد بود.
عمده نیاز وبسایت‌ها از طریق هاستی که توسط سپیداران وب ارئه می شود بر طرف خواهد شد و نیازی به هزینه جدا برای فضای میزبانی وجود ندارد.

دامنه سایت (آدرس سایت)

دامنه و یا آدرس سایت مورد دیگری است که در تفاوت قیمت طراحی وبسایت تاثیرگذار است. دامنه IR که مختص به کشور ایران می‌باشد به صورت رایگان در اختیار شما و به نام شما خریداری خواهد شد. دامنه‌های com,net,it و … دامنه‌هایی مربوط به خارج هستند که خرید و تمدید آنها بر اساس قیمت دلار محاسبه خواهد شد. شما می‌توانید دامنه مدنظر خود را مستقیما خریداری کنید و یا این موضوع را بر عهده سپیداران وب قرار داده تا دامنه مدنظر شما بدون دریافت هزینه‌ای اضافه بر قیمت خود دامنه خریداری شود.

موضوع سایت

یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر تعرفه طراحی سایت موضوع وبسایت است. عمدتا زمان و هزینه‌ای که برای ساخت یک وبسایت وبلاگی و خبری می‌شود کمتر از یک وبسایت فروشگاه آنلاین است. در نتیجه هزینه ساخت سایت فروشگاهی بالاتر از وبسایت‌های خبری و … است.

زبان سایت

تعداد زبان‌های یک وبسایت نیز بر روی تعرفه طراحی سایت آن تاثیر گذار است. در بسیاری از مواقع زبان دوم و یا سوم سایت، وبسایت‌هایی کاملا جدا اما به یک شکل هستند.

امکانات ویژه سایت

هر وبسایتی با توجه به نیاز خود ممکن است نیاز به امکانات ویژه داشته باشد که این عامل نیز بر هزینه نهایت طراحی سایت تاثیرگذار است. برخی از این امکانات شامل موارد زیر می‌شود.

  • وب اپلیکیشن سایت (PWA)
  • پنل پیامک و ارسال پیامک برای کاربران و مدیریت سایت
  • ربات تلگرام سایت
  • رزرواسیون آنلاین
  • چند زبانه بودن سایت
  • پنل کاربری

سوالات متداول هزینه طراحی سایت


قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس همانطور که گفته شد به عوامل زیادی بستگی دارد.تعرفه‌های طراحی سایت با وردپرس توسط سپیداران وب در ابتدای صفحه و در جدول هزینه طراحی وبسایت مشخص شده است. عمدتا زمان و هزینه طراحی وبسایت با وردپرس کمتر از طراحی سایت با کد نویسی اختصاصی می‌باشد.

قیمت طراحی سایت با کد نویسی

هزینه طراحی سایت با کد نویسی به زبان آن، مدت زمان پیاده سازی، موضوع سایت و … بستگی دارد.

تمامی وبسایت‌های ساخته شده توسط سپیداران وب توسط سیستم مدیریت محتوا وردپرس و جوملا بوده است. هم اکنون تنها از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می‌شود و سفارش گیری طراحی سایت با کد نویسی مستقل و یا سیستم‌های مدیریت محتوا دیگر امکان پذیر نیست.

تعرفه طراحی سایت 1403

تعرفه طراحی سایت در سال 1403 دستخوش تغییراتی در تمام شرکت‌ها و گروه‌های طراحی سایت ایران شده است. این تغییرات عمدتا به علت افزایش هزینه‌هایی مختلف از جمله هزینه دامنه و هاست و پنل پیامک و … می‌باشد.

قیمت طراحی سایت حرفه ای

اعتماد شما برای ما حرف اول را می‌زند به همین سبب ما همواره در تلاش بوده‌ایم تا سایت‌هایی حرفه‌ای با قیمت مناسب را طراحی نماییم. برای آشنایی بیشتر با نمونه کارهای طراحی سایت ما می‌توانید به صفحه نمونه کار‌های طراحی سایت مراجعه نمایید.

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان برای برخی از کسب و کار‌ها که فقط قصد معرفی خود را دارند می تواند بسیار مفید باشد. مجموعه ما همواره در تلاش بوده است تا سایت‌هایی با امکانات مورد نیاز و هزینه مناسب را در اختیار مراجعه کنندگان  قرار دهد. بنابراین اگر به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت هستید، ما همراه شما هستیم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به عوامل زیادی بستگی دارد که به طور کامل در صفحه طراحی سایت فروشگاهی به آنها پرداخته شده است.

چرا هزینه طراحی سایت فروشگاهی بیشتر است؟

طراحی سایت‌های فروشگاهی به علت امکانات بیشتر این سایت‌ها همچون تهیه پنل پیامکی و درگاه پرداخت اینترنتی، اتصال پنل پیامکی و درگاه پرداخت به سایت، اخد نماد اعتماد، ساخت صفحه محصولات و سبد خرید و …. زمان بیشتری می‌برند؛ به همین علت تعرفه طراحی سایت فروشگاهی در تمامی مجموعه‌ها و شرکت‌های طراحی سایت بیشتر است.

محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت

بسیاری از افراد در هر کسب و کاری که باشند نیاز به یک سایت دارند و اولین چیزی که به دنبال آن می‌گردند قیمت طراحی سایت است. گروه طراحی سایت سپیداران وب برای صرفه‌جویی در وقت شما و همچنین افزودن این امکان که شما بتوانید بر اساس مواردی که تمایل دارید درون سایت باشد قیمت آن را متوجه شوید، ابزاری را در اختیار شما قرار داده است. شما پس از اطلاع از قیمت، می‌توانید جهت سفارش طراحی وبسایت با شماره 09023270101 تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است موارد و امکانات موجود در ابزار فقط برای سایت‌های وردپرسی است. این ابزار در ابتدای صفحه قرار دارد.

فرم درخواست مشاوره هزینه طراحی وبسایت شما

×