طراحی سایت مهاجرتی

هر شرکت مهاجرتی برای جذب مشتریان، شهرت برند و اعتماد مشتریان خود به یک سایت نیاز دارد!

امروزه افراد بسیاری قصد مهاجرت به کشورهای دیگر برای ادامه تحصیل، زندگی، کار کردن و… را دارند. به همین علت شرکت‌های مهاجرتی و وکلای بسیاری در این زمینه مشغول به کار هستند تا به افرادی که قصد مهاجرت دارند کمک نمایند. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژِی و دنیای وب، افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر دارند عباراتی را مانند مهاجرت به کانادا، وکیل مهاجرتی خوب و… را درون اینترنت سرچ می‌کنند و موسسه مهاجرتی یا وکیل مهاجرتی مدنظر خود را از درون اینترنت پیدا می‌کنند و با او تماس می‌گیرند.

اگر شما یک وکیل مهاجرتی یا مدیر یک موسسه مهاجرتی هستید حتما می‌دانید که تعداد رقیب‌های شما بی‌شمار هستند. بنابراین در تلاش هستید تا مشتریان بیشتری را جذب نمایید که این تعداد مشتریان بسیار را فقط یک سایت مهاجرتی برای شما می‌آورد. زیرا همانطور که گفتیم، دیگر نیاز خود را از درون روزنامه یا پرس و جو از دیگران بدست نمی‌آورند، بلکه آن را درون اینترنت سرچ می‌کنند. پس از رقیب‌های خود پیشی بگیرید و همین امروز سایت مهاجرتی خود را طراحی نمایید.

شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب تا ادامه این مطلب همراه شماست تا مزایای طراحی سایت مهاجرتی، امکانات سایت مهاجرتی، قیمت طراحی سایت برای شرکت مهاجرتی و… را برای شما به طور کامل توضیح دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش طراحی سایت مهاجرتی می‌توانید با مشاوران ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

immegration

امکانات طراحی سایت برای موسسه‌های مهاجرتی

avatar

معرفی وکلا و مشاوران موسسه

reserve

رزرواسیون آنلاین برای مشاوره

contact form

لینک فرم‌های رسمی مهاجرت

passport

معرفی خدمات مهاجرتی موسسه

هزینه طراحی سایت مهاجرتی

هزینه طراحی سایت برای موسسات مهاجرتی در سپیداران وب به دو صورت محاسبه می‌شود:

هزینه طراحی سایت معرفی موسسه مهاجرتی: 6 الی 8 میلیون تومان

هزینه طراحی سایت مهاجرتی به همراه رزرواسیون آنلاین: 9 میلیون تومان

نمونه کارهای طراحی سایت مهاجرتی توسط سپیداران وب

نمونه سایت کاریابی در خارج
آژانس کاریابی
نمونه کار طراحی سایت آپانس مسافرتی
آژانس مسافرتی مهاجرتی
نمونه سایت مهاجرتی به ترکیه
آژانش مهاجرتی از طریق خرید ملک

سفارش طراحی سایت مهاجرتی در سپیداران وب

شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد. اگر شما مدیر یک موسسه مهاجرتی یا یک وکیل مهاجرتی هستید می‌توانید از طریق شماره 09023270101 با کارشناسان طراحی سایت ما تماس حاصل نمایید و تمام چیزهایی که از سایت مهاجرتی خود نیاز دارید را با آنها در میان بگذارید و اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت موسسه مهاجرتی خود نمایید. شما همچنین می‎‌توانید از طریق پر کردن فرم زیر نوع خدمات مدنظر خود را با درمیان بگذارید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

مزایای طراحی سایت مهاجرتی

 • کسب مشتریان بیشتر: طراحی سایت برای شرکت‌های مهاجرتی، مشتریان بسیاری از درون وب به سایت مهاجرتی شما روانه می‌کند. به گونه‌ای که صاحبان و مدیران یک شرکت مهاجرتی پس از گذشت چند ماه از طراحی سایت مهاجرتی خود اصطلاحا می‌گویند:«وقت سر خاراندن ندارند.»
 • کسب اعتماد: وقتی شما یک سایت مهاجرتی را برای کسب و کار خود طراحی ‌می‌کنید، آدرس و شماره تماس‌های خود، عکس کارمندان، عکس مدیران و… را درون آن قرار می‌دهید؛ بنابراین مشتریان و کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند بواسطه آدرس و شماره تلفن یا حتی عکس کارمندان و یا خود شما به شما اعتماد می‌کنند یا حتی نظرات کاربرانتان را درون وبسایتتان می‌خوانند و همین موارد ساده باعث می‌شوند تا افراد بسیاری به شما اعتماد کنند و شما را برای پروسه مهاجرت خود انتخاب نمایند.
 • افزایش اعتبار برند خود: طراحی و ساخت سایت مهاجرتی برای شما اعتبار بسیاری را کسب می‌کند. زیرا مشتریان، شما را درون دنیای وب مشاهده می‌کنند و برند شما را از طریق اینترنت می‌شناسند و سپس به دفتر یا موسسه شما مراجعه می‌کنند و شما تنها بواسطه سایتتان معروف می‌شوید.
 • آسودگی در انجام امور: شما با طراحی سایت شرکت مهاجرتی خود می‌توانید انجام دادن امور را هم برای خود و هم برای مشتریانتان راحت نمایید. مشتریان شما می‌توانند بدون اینکه با شما تماس بگیرند یا به محل کار شما مراجعه نمایند، از طریق رزرو آنلاین مشاوره، پر کردن فرم بررسی ریجکتی ویزا و… درخواست خود را با شما در میان بگذارند تا شما در زمان مناسب با آنها تماس بگیرید.

صفحات مهم در طراحی سایت مهاجرتی

صفحه درباره ما: یکی از صفحات مهم در طراحی سایت مهاجرتی، صفحه درباره ما است. صفحه درباره ما به مشتریانی که وارد سایت شما می‌شوند، می‌گوید که چند سال در این زمینه مشغول به فعالیت هستید، تعداد کارمندان به همراه عکس آنها و… را به آنها نشان می‌دهد.

صفحه تماس با ما: در این صفحه از طراحی سایت شرکت مهاجرتی باید تمام راه‌های ارتباطی موجود مشتریان با شما مانند شماره‌های تماس، صفحات اینستاگرامی و… را قرار دهید.

صفحه خدمات: شرکت‌ها و موسسات مهاجرتی خدمات گسترده‌ای مانند درخواست ویزای توریستی، مهاجرت، بررسی ریجکتی ویز، مهاجرت کاری، جاب آفر و… را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اگر شما صاحب یک موسسه مهاجرتی هستید، می‌توانید تمامی خدماتی که ارائه می‌دهید را در این صفحه قرار دهید تا مشتریان بیشتر با شما و نحوه کارتان آشنا شوند.

صفحه رزرو وقت مشاوره: یکی دیگر از صفحات مهمی که در طراحی سایت برای شرکت‌های مهاجرتی اهمیتی فراوانی دارد، صفحه رزرو مشاوره است. شما ‌می‌توانید با قرار دادن این صفحه درون سایت خود علاوه‌بر حرفه‌ای جلوه دادن کارتان، گرفتن نوبت مشاوره را برای مشتریانتان راحت‌تر نمایید تا به آنها بگویید که چقدر برای وقت گرانبهایشان ارزش قائل هستید و نمی‌خواهید برای گرفتن نوبت مشاوره راهی طولانی را برای رسیدن به موسسه شما طی نمایند و می‌توانند تنها با چند دکمه نوبت مشاوره خود را رزرو کنند.

صفحه اخبار: در این بخش می‌توانید اخبار روش‌های مهاجرت، اخبار هزینه‌های تحصیل در کشورهای دیگر و… را درون سایت مهاجرتی خود قرار دهید تا کاربران دیگری را که علاقه‌مند به خواندن این خبرها هستند درون وبسایت خود نمایید و از این طریق این ورودی سایت خود را بالا ببرید.

صفحه بلاگ: یکی دیگر از صفحاتی که به سئو و بهینه سازی سایت مهاجرتی شما میتواند کمک شایانی نماید، صفحه بلاگ است. در این صفحه میتوانید مقالات خود را قرار دهید. البته این مورد را نباید فراموش کنید که این صفحه باید به خوبی طراحی شود تا کاربران بواسطه طراحی خوب این بخش تمایل بیشتری برای خواندن مقالات شما داشته باشند.

طراحی سایت خبری مهاجرتی
طراحی سایت خبری مهاجرتی

سئو سایت مهاجرتی

امروزه هزاران نفر به طور روزانه عباراتی مانند مهاجرت در کانادا، ویزای سرمایه گذاری، ویزای توریستی، کار در آلمان، مهاجرت کاری و… را درون موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ می‌کنند. بنابراین بسیاری از موکلان مهاجرتی یا موسسات پس از طراحی سایت خود اقدام به سئو سایت و بهینه سازی سایت مهاجرتی خود می‌کنند تا هنگامی که کاربران عباراتی مانند اخذ ویزای توریستی را درون گوگل سرچ کردند، سایت آنها را مشاهده نمایند و برای اخذ ویزای خود از موسسه آنها کمک بگیرند.

سئو سایت مهاجرتی

شرکت طراحی سایت سپیداران وب خدمات سئو را به تمامی مشتریان خود ارائه می‌دهد تا پس از طراحی وبسایتشان بتوانند از رقیبان خود پیشی بگیرند و مشتریان بیشتری را از آن خود نمایند.

سئو سایت مهاجرتی در کنار طراحی سایت آن مزایای بسیاری را برای شما به همراه دارد که عبارتند از: کسب مشتریان بیشتر، رقابت با دیگر موسسات مهاجرتی، تبلیغات گسترده در سطح اینترنت، افزایش اعتبار برند و شناخته شدن آن، فروش بیشتر و …

در سپیداران وب مراحل سئو سایت مهاجرتی به صورت زیر می‌باشد:

 • مشاوره سئو
 • تحقیق کلمات کلیدی پر رقابت در حوزه مهاجرت
 • اخذ قرارداد
 • دریافت پروپروال سئو از ما (دریافت یک PDF که تمام کارهایی که بر روی سئو سایت شما در مدت زمانی که در قرارداد ذکر شده است، انجام خواهند شد)
 • بررسی مشکلات سایت مانند سرعت سایت، ارورهای سرچ کنسول و…
 • تولید محتوا
 • لینک سازی خارجی در سایت‌های برتر
 • لینک سازی داخلی
 • دریافت گزارش ماهانه

هزینه سئو سایت مهاجرتی

هزینه خدمات سئو در مجموعه ما به صورت پکیج‌های زیر ارائه می‌شود که مشتریان با توجه به نیاز خود و مشاوره با کارشناسان سئو ما می‌توانند پکیج سئو خود را انتخاب نمایند.

سئو 1 ماهه


 • 5 مقاله
 • 5 رپورتاژ آگهی
 • اجرای سئو تکنیکال
 • بررسی کلمات کلیدی
 • لینک سازی داخلی + خارجی
 • گزارش کار در انتهای کار

قیمت: 5 میلیون تومان

سئو 1 ماهه VIP


 • 8 مقاله
 • 7 رپورتاژ آگهی
 • اجرای سئو تکنیکال
 • بررسی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • لینک سازی داخلی + خارجی
 • گزارش کار در انتهای کار

قیمت: 8 میلیون تومان

سئو 6 ماهه


 • 30 مقاله
 • 20 رپورتاژ آگهی
 • اجرای سئو تکنیکال
 • بررسی کلمات کلیدی
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • لینک سازی داخلی + خارجی
 • گزارش کار در انتهای کار

قیمت: 30 میلیون تومان

چرا ما را برای طراحی سایت مهاجرتی خود انتخاب نمایید؟

ما در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب قبل از انجام تمام پروژه‌‌های خود، اقدام به عقد قرار داد بین خود و مشتریانمان می‌کنیم تا با خیالی آسوده پروژه‌های خود را به ما بسپارند. علاوه‌براین، ما طراحی سایت ریسپانسیو و اختصاصی، پشتیبانی یکساله رایگان و همچنین هاست و دامنه رایگان را به مشتریان عزیز خود ارائه‌ می‌دهیم.

مراحل انجام طراحی سایت مهاجرتی

اخذ قرارداد

ما در سپیداران وب پس از ثبت سفارش طراحی سایت مهاجرتی شما، اقدام به اخر قرارداد به طرفین می‌کنیم. در قراردادی که بین ما و شما انجام می‌شود، هزینه طراحی سایت مهاجرتی و تمام موارد مورد نیاز شما برای انجام طراحی سایت ذکر می‌شود و 50 درصد یا نصف هزینه طراحی سایت اخذ می‌شود.

خرید هاست و دامنه

پس از اخذ قرارداد میان ما و شما، هاست و دامنه ir سایت شما از طرف ما به صورت رایگان خریداری می‌شود.

انتخاب قالب و طرح

شما می‌توانید طرح مدنظر خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما عینا طرحی که شما انتخاب کرده‌اید را برایتان پیاده‌سازی نمایند، در غیر اینصورت ما طراحی سایت شما را مطابق با نظرات کارشناسان طراحی سایت خود انجام می‌دهیم.

اتمام طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت مهاجرتی شما پس از مدت یک الی دو هفته به پایان می‌رسد که پس از اتمام آن ما سایت شما به همراه اطلاعات آن را در خدمتتان قرار خواهیم داد.

پشتیبانی رایگان یکساله

از زمانی که ما سایت شما را تحویل می‌دهیم به مدت یکسال هر گونه تغییرات و مشکلی که در سایت شما پیش آید را به صورت رایگان انجام خواهیم داد تا با خیالی آسوده

طراحی سایت حرفه‌ای مهاجرتی
ارتباط با ما:

سوالات متداول

پس از ثبت سفارش طراحی سایت برای موسسات مهاجرتی درون شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب، می‌توانید سایت خود را پس از مدت دو هفته دریافت نمایید.

شرکت سپیداران وب علاوه بر طراحی سایت مهاجرتی شما خدماتی نظیر تولید محتوا، سئو و بهینه سازی سایت، بهینه سازی سرعت سایت و… را ارائه می‌دهد.

بله. اگر شما تمایل به سئو و بهینه سازی سایت خود داشته باشید، هزینه سئو در شرکت ما از 4.5 میلیون تومان شروع می‌شود که مازاد بر هزینه طراحی سایت مهاجرتی شما می‌باشد.

هزینه طراحی سایت برای شرکت‌های مهاجرتی در شرکت سپیداران از 3.5 تا 4.5 میلیون تومان می‌باشد.

اکثر شرکت‌های طراحی سایت و سئو هزینه هاست و دامنه سایت شما را به صورت مازاد بر هزینه طراحی سایت دریافت می‌کنند اما هزینه هاست و دامنه در شرکت طراحی سایت سپیدارن وب به صورت کاملا رایگان می‌باشد.

×