طراحی سایت حمل و نقل و باربری: قیمت، نحوه سفارش و نمونه کار

طراحی سایت باربری و حمل و نقل

طراحی سایت باربری و حمل و نقل به شرکت‌هایی که در زمینه اتوبار و حمل بار فعالیت می‌کنند کمک می‌کند تا مشتریان بسیاری را از طریق وبسایت خود در سطح اینترنت بدست بیاورند زیرا امروزه اکثر مردم به هر خدماتی که نیاز دارند آن را درون اینترنت سرچ می‌کنند بنابراین هنگامی که افراد تلفن‌های همراه خود را در دستشان گرفته‌اند و عباراتی مانند “شرکت باربری”، “شرکت حمل و نقل” و … را سرچ می‌کنند اگر شما سایت حمل و نقل خود را طراحی کرده باشید، می‌توانند وارد سایتتان شوند و از کاربر اینترنت به مشتری شما تبدیل شوند.

مجموعه سپیداران وب مفتخر است تا بهترین سایت‌ها را برای شرکت‌های حمل بار طراحی کرده است تا این دسته از مشتریان ما بتوانند از سایت خود درآمد بسیاری را بدست آورند. برای سفارش طراحی سایت حمل و نقل می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 09023270101 تماس حاصل فرمایید و طراحی سایت حمل و نقل خود را سفارش دهید.

output onlinegiftools 1
فهرست مطالب

قیمت طراحی سایت حمل و نقل و باربری

هزینه طراحی سایت حمل و نقل و باربری در مجموعه سپیداران وب به شرح زیر می‌باشد:

طراحی سایت پایه حمل و نقل


 • طراحی تمام صفحات سایت اتوبار
 • ارائه گواهی  SSL
 • برقراری امنیت وبسایت
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • زمان تحویل: 3 هفته
 • هاست و دامنه رایگان
 •  

قیمت: 6 میلیون تومان

طراحی سایت رزرواسیون حمل و نقل


 • طراحی تمام صفحات سایت اتوبار
 • ارائه گواهی  SSL
 • برقراری امنیت وبسایت
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • قابلیت رزرو آنلاین خدمات
 • به همراه پنل پیامک
 • زمان تحویل: 3 هفته
 • هاست و دامنه رایگان

قیمت: 9 میلیون تومان

همچنین اگر امکانات دیگری را می‌خواهید به طراحی سایت حمل و نقل خود بیفزایید، می‌توانید از وارد این صفحه شوید و با استفاده از فرم آنلاین محاسبه قیمت طراحی سایت، هزینه طراحی سایت باربری خود و امکاناتی که می‌خواهید به آن بیفزایید را بدست آورید.

نمونه کارهای طراحی سایت حمل و نقل در سپیداران وب

سفارش طراحی سایت حمل و نقل باربری در سپیداران وب به شرح زیر می‌باشد:

طراحی سایت حمل و نقل در سپیداران وب
zarifbaer.com
طراحی سایت اتوبار
tehrandeepo.com
طراحی سایت باربری
fideltruck.com
طراحی سایت باربری انگلیسی
fideltruck.ca

مراحل طراحی سایت حمل و نقل در سپیداران وب

تماس با کارشناسان ما

به امضا رسیدن قرارداد میان طرفین

پرداخت 50 درصد مبلغ طراحی سایت

تحویل طراحی سایت در کمترین زمان

پرداخت 50 درصد مابقی مبلغ پس از تحویل سایت

امکانات طراحی سایت حمل و نقل

در طراحی سایت اتوبار و باربری می‌توان امکانات زیر را پیاده‎سازی نمود:

2024 04 10 14 12 04 Search

رزرو آنلاین خدمات

شرکت‌های باربری و حمل و نقل معمولا خدماتی نظیر اسباب کشی، بسته‌بندی اجناس، باربری و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهند که مشتریان پس از تماس با کارشناسان آنها می‌توانند خدمات مدنظر خود را رزرو نمایند. اما در طراحی سایت حمل و نقل می‌توان این امکانات را قرار داد که مشتریان با ورود به بخش خدمات سایت باربری بتوانند خدمات مدنظر خود را به صورت آنلاین رزرو نمایند و پس از رزرو خدمات توسط مشتریان، پیامکی از سمت سایت برای مشتری و مدیر سایت ارسال شود.

پنل پیامکی

یک سایت رزرواسیون باربری باید دارای پنل پیامکی باشد تا همانطور که در قسمت قبل خدمتتان گفتیم اگر مشتری خدماتی را رزرو کرد یا مبلغ خدمات خود را پرداخت نمود، از طرف سایت یک پیامک برای مدیر سایت و مشتری ارسال شود تا هر دوی آنها مطلع شوند.

Untitled design 17
پرداخت آنلاین سایت باربری

پرداخت آنلاین

در طراحی سایت حمل و نقل و باربری می‌توان امکانی مانند پرداخت آنلاین خدمات را قرار داد تا مشتریان در صورت تمایل پس از رزرو خدمات مدنظر خود بتوانند هزینه خدمات را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. بنابراین می‌توان درگاه پرداخت اینترنتی را درون سایت قرار داد تا هزینه خدمات شرکت باربری شما به صورت اینترنتی پرداخت شوند.

دو زبانه بودن وبسایت

بسیاری از شرکت‌های باربری خدمات حمل بار گمرکی، لجستیک و … را انجام می‌دهند و شرکت آنها بسیار بزرگ است که اینگونه خدمات را به خارج از کشور نیز ارائه می‌دهند. برای مثال فرض کنید یک فرد ایرانی می‌خواهد وسایل منزل خود را از انگلیس به ایران بیاورد و در مقابل هزینه کمی نیز برای حمل بار اسباب منزل خود بپردازد بنابراین می‌تواند از شرکت‌های حمل و نقل داخل ایران استفاده نماید تا هزینه حمل بار خود را به صورت دلاری پرداخت نکند. بنابراین شما به عنوان یک مدیر شرکت باربری با طراحی سایت انگلیسی شرکت حمل و نقل خود می‌توانید مشتریانی را نیز در خارج از کشور بدست بیاورید.

طراحی سایت اتوبار
ریسپانسیو سایت باربری

نمایش صحیح بر روی موبایل

امروزه مردم تمامی کارهایشان را با گوشی در دستشان انجام می‌دهند، بنابراین باید وبسایت باربری نیز دارای قابلیت نمایش صحیح بر روی تلفن همراه باشد در غیر اینصورت کاربرانی که وارد آن سایت می‌شوند، فورا از سایت خارج شده و این کار لطمه بزرگی به سئو وبسایت خواهد زد.

محاسبه آنلاین خدمات

در طراحی سایت باربری می‌توان یک ماشین حساب برای محاسبه آنلاین خدمات قرار داد تا مشتریانی که وارد وبسایت می‌شوند بتوانند با انتخاب گزینه‌هایی مانند تعداد ماشین باربری مورد نیاز آنها، حجم وسایلشان، نوع وسایل و محل سکونت خود درون ماشین حساب، قیمت تخمینی خدمات مورد نیازشان را مشاهده نمایند. قرار دادن همچین امکاناتی درون وبسایت باربری باعث حرفه‌ای‌تر نشان دادن کسب و کار شما می‌شود.

امکان محاسبه آنلاین خدمات در سایت باربری
2024 04 10 14 51 37 Search

درج نظرات مشتریان

در سایت‌های خدماتی مانند سایت‌های باربری باید امکاناتی مانند نظرات مشتریان و کاربران را قرار داد تا مشتریان جدیدی که وارد وبسایت می‌شوند بتوانند بواسطه نظر مشتریان قبلی به آن کسب وکار اعتماد نمایند و از خدمات آنها استفاده نمایند.

صفحات مهم در طراحی سایت باربری و حمل و نقل

در طراحی سایت حمل و نقل و باربری، برخی صفحات باید به خوبی طراحی شوند که این صفحات عبارتند از:

 • درباره ما
 • تماس با ما
 • منو خدمات
 • رزرو آنلاین خدمات
 • مقالات و مطالب آموزشی
 • گالری تصاویر و خدمات انجام شده
 • صفحه استخدام راننده کامیون، کارگران اسباب کشی و …
 • صفحه رضایت کاربران به صورت ویدئو، عکس و متن

سئو سایت باربری و حمل و نقل

سئو سایت باربری

اگر صاحب یک شرکت اتوبار هستید و تمایل دارید در کنار طراحی سایت باربری و اتوبار خود، آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید یا سئو نمایید می توانید از شرکت هایی که طراحی سایت باربری خود را به آنها سپرده‌اید بخواهید تا سئو سایت شما را نیز انجام دهند. این عمل کاملا اختیاری است و هزینه آن جداگانه از طراحی سایت حمل بار شرکت شما انجام می‌شود.

در صورت سئو سایت حمل و نقل خود، سایت شما جزو نتایج برتر موتورهای جستجو قرار می‌گیرد و کاربران در صورت سرچ کلمه‌ای مانند شرکت حمل و نقل، شما را جزو نتایج اولیه مشاهده خواهند کرد و با کلیلک بر روی وبسیات شما، با شما تماس خواهند گرفت یا اقدام به رزرو اینترنتی خدمات شما می‌کنند.

علاوه بر این می توانید با بهینه سازی سئو محلی سایت حمل و نقل خود، شرکت باربری خود را در محله تان معروف نمایید. به این صورت که اگر کاربری در محله امیریه زندگی کند و بخواهد برای اسباب کشی خود، شرکت حمل و نقلی که نزدیک به محل زندگی‌اش است را انتخاب نماید با وارد کردن عبارتی مانند “اتوبار امیریه” می‌تواند شما را جزو اولین نتایج گوگل مشاهده نماید و با کلیک بر روی وبسایتتان از خدماتتان استفاده نمایند.

سفارش طراحی سایت شرکت باربری و حمل و نقل

برای سفارش طراحی سایت باربری و حمل و نقل در مجموعه سپیداران وب می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید یا از طریق شبکه‌های اجتماعی زیر با آنها در ارتباط باشید و سفارش طراحی سایت اتوبار خود را به ثبت برسانید. طراحان مجرب مجموعه سپیداران وب تمامی امکاناتی که شما عزیزان نیاز دارید در وبسایت اتوبار خود اضافه نمایید را به صورت کاملا حرفه‌ای پیاده‌سازی می‌کنند تا بهترین سایت باربری را داشته باشید.

سوالات مشتریان

چرا شرکت‌های اتوبار و حمل و نقل به سایت نیاز دارند؟

قیمت طراحی سایت حمل و نقل و باربری در مجموعه سپیداران با توجه به امکاناتی که مشتریان می‌خواهند درون سایت آنها پیاده‌سازی شود از 6 میلیون تا 9 میلیون تومان می‌باشد.

پس از ثبت سفارش طراحی سایت باربری و حمل و نقل در مجموعه سپیداران وب، طراحی سایت شما پس از مدت 1 الی 2 هفته به پایان می‌رسد.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار است که امروزه همه مردم دنیا دارای یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند. درست است که داشتن صفحه اینستاگرام برای کسب و کار خوب است اما به این نکته دقت کنید که طراحی سایت حمل نقل امکاناتی نظیر رزرو آنلاین خدمات، پرداخت آنلاین مشتریان، گالری تصاویر، صفحه تماس با ما و راه‌های ارتباطی و… دارد که این امکانات در صفحات اینستاگرامی وجود ندارد.

اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار است که امروزه همه مردم دنیا دارای یک صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند. درست است که داشتن صفحه اینستاگرام برای کسب و کار خوب است اما به این نکته دقت کنید که طراحی سایت حمل نقل امکاناتی نظیر رزرو آنلاین خدمات، پرداخت آنلاین مشتریان، گالری تصاویر، صفحه تماس با ما و راه‌های ارتباطی و… دارد که این امکانات در صفحات اینستاگرامی وجود ندارد.

با قرار دادن نماد اعتماد الکترونیکی و درج نظرات مشتریان درون وبسایت حمل و نقل، کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند با مشاهده این موارد به شرکت باربری شما اعتماد خواهند کرد و به مشتری شما تبدیل خواهند شد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×