طراحی سایت شرکتی + قیمت و نحوه سفارش

طراحی سایت شرکتی در سپیداران وب

امروزه داشتن وبسایت لازمه هر کسب و کاری است زیرا بسیاری از مردم کارهای خود را به صورت اینترنتی انجام می‌دهند تا در وقت خود صرفه‌جویی نمایند. بنابراین اگر شما دارای یک شرکت یا دفتر کار هستید لازم است تا در مرحله اول سایت خود را طراحی نمایید تا بتوانید اعتماد مشتریانتان را جلب نمایید، به شهرت برند خود بیفزایید و مهم‌تر از همه مشتریان بسیاری را از طریق دنیای وب و موتورهای جستجو نظیر گوگل بدست آورید. طراحی سایت شرکتی به معرفی شرکت‌ها و کسب و کارها و نمونه‌ کارهای آنها می‌پردازد؛ به اینصورت که اگر فردی بخواهد در ارتباط با یک شرکت اطلاعاتی کسب نماید، به محل آن شرکت مراجعه نمی‌کند یا دیگر از دیگران در ارتباط با آن شرکت سوال نمی‌کند بلکه به سایت آن مراجعه می‌کند و نظرات مشتریان آنها را درون وبسایتشان مطالعه می‌کند. بنابراین شما با طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار و شرکت خود، محل کارتان را در دنیای وب به دید افرادی که می‌خواهند با شما آشنا شوند، می‌رسانید. در ادامه قیمت طراحی سایت شرکتی به همراه نحوه سفارش، مزایا و هر چیزی که لازم است در این باره بدانید را برای شما بیان کرده‌ایم. شما برای سفارش طراحی سایت شرکتی می‌توانید با مشاوران ما در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب تماس حاصل نمایید و در ادامه می‌توانید نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی ما را مشاهده نمایید. 

هزینه طراحی سایت شرکتی

ممکن است هر شرکت طراحی سایت و فردی که سایت شما را طراحی ‌می‌کند، هزینه متفاوتی را برای تعرفه خدمات طراحی سایت شرکتی خود در نظر بگیرد. اما هزینه طراحی سایت شرکتی در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب 6 میلیون تومان می‌باشد. پس از سفارش طراحی سایت شرکتی از طرف شما، اخذ قرارداد و پرداخت هزینه تمام صفحات وبسایت شرکتی شما طراحی خواهند شد و می‌توانید سایت شرکتی خود را پس از 1 الی 2 هفته از ما دریافت نمایید. 

در صورتی که شما بخواهید خدمات سئو، تولید محتوا و پشتیبانی وبسایت شرکتی خود را در کنار طراحی سایتتان به ما بسپارید، می‌توانید از پکیج‌های طراحی سایت شرکتی زیر استفاده نمایید.

پکیج‌های طراحی سایت شرکتی در سپیداران وب

طراحی سایت شرکتی ارزان


 • طراحی تمام صفحات سایت شرکتی
 • ارائه گواهی SSL
 • برقراری امنیت وبسایت
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • هاست و دامنه رایگان

قیمت: 6 میلیون تومان

طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای


 • طراحی تمام صفحات سایت شرکتی
 • ارائه گواهی SSL
 • برقراری امنیت و پشتیبانی 6 ماهه از وبسایت
 • ریسپانسیو و قابلیت نمایش صحیح سایت در موبایل
 • ارائه نماد الکترونیک برای اعتماد مشتریان(به درخواست شما)
 • بهینه سازی سرعت وبسایت شرکتی
 • اجرای سئو تکنیکال
 • اجرای سئو محلی
 • 3 مقاله
 • هاست و دامنه رایگان

قیمت: 8 میلیون تومان

سفارش طراحی سایت شرکتی

پس از انتخاب پکیج طراحی سایت شرکتی خود می‌توانید با کارشناسان ما به شماره 09023270101 تماس حاصل نمایید تا آنها شما را در این زمینه راهنمایی نمایند و پس از ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی و اخذ قرارداد، وبسایت شرکتی خود را ظرف مدت 1 الی 2 هفته دریافت نمایید.

نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی ما

طراحی سایت شرکتی انگلیسی زبان

معرفی وبسایت شرکتی

امروزه مردم برای انجام تمامی کارهای خود مانند خرید محصولات مورد نیازشان یا مراجعه به یک شرکت به اینترنت مراجعه می‌کنند و همانطور که می‌دانید در هر کسب و کاری هزاران نفر و شرکت موجود هستند که در حال رقابت با یکدیگر می‌باشند و تمایل دارند تا مشتریان بسیاری را نصیب خود کنند. بنابراین باتوجه به اینکه امروزه دنیا بر پایه وب بنا شده است، بنابراین شما با طراحی سایت شرکتی خود می‌توانید مشتریان بسیاری را نصیب خود نمایید و در اینصورت می‌توانید برند شرکت خود را معروف نمایید.

برای مثال فرض کنید شما یک شرکت بیمه هستید و می‌خواهید افرادی را استخدام کنید. کاربران و افرادی که آگهی استخدام شما را می‌بینند، اولین کاری که می‌کنند این است که به وبسایت شما مراجعه می‌کنند تا با محل کار شما، نحوه کارتان، دیگر کارمندان و… آشنا شوند.

مثال دیگر این است که شما یک شرکت خدماتی هستید که دفتر کار شما در میدان ونک واقع شده است. در صورتی که شما سایتی نداشته باشید، ممکن است در روز از هر صد نفری که از محدوده میدان ونک عبور می‌کنند با مشاهده دفتر کار شما، یک نفر به شما مراجعه کند. اما در دنیای وب ممکن است در روز هزاران نفر به دنبال خدماتی که شما ارائه می‌دهید باشند، در اینصورت از این هزار نفر ممکن است عده زیادی از آنها برای استفاده از خدمات شما و مشاهده نمونه کارهایتان به شما مراجعه کنند. بنابراین سایت شرکتی شما، مانند ویترینی از کسب و کار شما می‌باشد که مشتریان بسیاری را روانه شرکت یا محل کار شما می‌کند.

مزایای طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی باعث دیده شدن شما درون دنیای وب می‌شود؛ بنابراین اعتبار برند شما را افزایش می‌دهد. همچنین شما می‌توانید آدرس وبسایت خود را درون کارت‌های ویزیتتان یا دیگر تبلیغات‌های خود مانند تبلیغات بنری، فاکتورها و… خود ثبت نمایید.

باعث دیده شدن برند شما می‌شود.

با طراحی سایت شرکتی سایت شما به طور روزانه توسط کاربرهای بسیاری دیده می‌شود که از این طریق برند شرکت شما معروف خواهد شد.

مشتریان بسیار

همانطور که گفتیم طراحی سایت شرکتی باعث میشود تا کاربرانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند به مشتریان شما تبدیل شوند و شما علاوه‌بر مشتریانی که به صورت حضوری به شما مراجعه می‌کنند، مشتریانی به صورت مجازی نیز بدست خواهید آورد.

کاهش هزینه‌ها

هنگامی که شما یک کسب و کار را راه‌اندازی می‌کنید قصد تبلیغ کردن شرکت یا محل کار خود را دارید و این کار را تا چندین ماه یا سال به صورت مداوم انجام می‌دهید تا مشتریان بسیاری را بدست آورید. اما این تبلیغات در صورتی که آنها را تمدید نکنید، از بین خواهند رفت. برای مثال ممکن است آگهی‌های تبلیغاتی درون دیگر سایت‌ها ثبت نمایید یا بنرهای تبلیغاتی خریداری نمایید و… . اما با طراحی سایت شرکتی خود می‌توانید با هزینه اندکی که در ابتدا برای طراحی سایت خود می‌پردازید به صورت مداوم از سایت خود استفاده نمایید.

سایت شرکتی هزینه طراحی خود را می‌دهد.

شما ممکن است در ابتدای طراحی سایت شرکتی هزینه‌ای را برای طراحی آن بپردازید اما این سایت بعدها آنقدر برای شما مشتری می‌آورد که هزینه طراحی خود را به صورت چندین برابر به شما بازمی‌گرداند.

از رقیبان خود پیشی می‌گیرید.

شما با سفارش طراحی سایت شرکتی خود می‌توانید از رقیبای خود پیشی بگیرید؛ زیرا سایت شما باعث دیده شدن کسب وکارتان می‌شود و در اینصورت شما مشتریان بیشتری بدست می‌آورید و مشهورتر خواهید شد، بنابراین از رقبای خود پیشی می‌گیرید و اکثر مشتریان را از آن خود می‌کنید.

صرفه جویی در وقت و هزینه

اگر مشتریان بخواهند برای دریافت خدمات شما به محل کارتان مراجعه نمایند علاوه‌بر وقتی که از آنها سلب می‌شود باید هزینه رفت و آمد را هم بپردازند. علاوه‌براین وقت شما نیز برای رسیدگی به همه مشتریانتان نیز گرفته می‌شود. طراحی سایت شرکتی برای کسب و کارتان به شما این امکان را می‌دهد تا در وقت خود و مشتریانتان صرفه جویی نمایید.

صفحات مهم در طراحی سایت شرکتی

 • صفحه درباره ما: این صفحه جزو مهم‌ترین صفحات در طراحی سایت شرکتی به شمار می‌آید زیرا مشتریانی که وارد سایت شما می‌شوند قبل از اقدام به خرید یا تماس با شما به صفحه درباره ما سایت شرکتی شما می‌روند تا اطلاعات بیشتری از شما بدست بیاورند. در واقع این صفحه اعتماد مشتریان را به شما جلب می‌نماید.
 • صفحه تماس با ما: طراح سایت یا شرکتی که سفارش طراحی سایت شرکتی شما را می‌پذیرد، باید صفحه تماس با ما شما را به گونه‌ای طراحی نماید تا مشتریان بتوانند به راحتی با یک کلیک با شما تماس بگیرند. در این صفحه باید تمام راه‌های ارتباطی با شما قرار داده شوند.
 • صفحه گالری: در این صفحه باید عکس‌ها و ویدئوهای لازم کسب و کارتان را قرار دهید تا مشتریان در صورت تمایل آنها را مشاهده نمایند و با کسب و کار شما بیشتر آشنا شوند.
 • صفحه نمونه کارها: اگر شرکتی هستید که خدماتی را به انسان‌ها عرضه می‌کنید یا محصولی را به فروش می‌رسانید باید درون سایت شرکتی خود صفحه‌ای به نام نمونه کار داشته باشید تا کاربرانی که وارد سایت شما می‌شوند با نحوه کار و محصولات شما بیشتر آشنا شوند.
 • صفحه رزرواسیون: اگر کار شما به گونه‌ای است که مشتریان باید قبل از مراجعه به شما اقدام به رزرو نوبت نمایند، می‌توانید با ساخت صفحه رزرواسیون در طراحی سایت شرکتی خود این امکان را به کاربران بدهید تا بدون تماس گرفتن با شما اقدام به رزرو نوبت نمایند. برای مثال اگر کسب و کار شما مربوط به حوزه مشاوره املاک، وکیل مهاجرتی و … است، بخش رزرواسیون کمک شایانی به شما می‌کند.
 • صفحه بلاگ یا مقالات: صفحه بلاگ یا مقالات در تمامی سایت‌ها مورد نیاز است. شما می‌توانید اخبار روز در حوزه کاری خود را در این بخش قرار دهید تا علاوه بر مشتریانی تان افرادی که قصد خواندن مطالب حوزه کاری هستند به صورت روزانه وارد سایت شما شوند و در اینصورت سایت شما ورودی بیشتری را دریافت خواهد کرد.

امکانات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی آنقدر امکانات گسترده دارد که شما را از استخدام کردن افراد دیگر برای انجام دادن کارها بی‌نیاز می‌کند و به تنهایی نیمی از کارهای شما را انجام می‌دهد. امکانات طراحی سایت شرکتی عبارتند از:

 • درج نظرات کاربران: طراحی سایت شرکتی به شما این امکان را می‌دهد تا نظرات کاربران و مشتریانی که قبلا از خدمات شما استفاده کرده‌اند را درون وبسایت خود قرار دهید تا دیگر کاربرانی که به تازگی وارد سایت شما شده‌اند با خاطری آسوده شما را انتخاب نمایند.
 • امکان ارتباط سریع با شرکت شما: شما می‌توانید انواع راه‌های ارتباطی نظیر تلگرام، واتساپ، تماس تلفنی و… را در پایین وبسایت خود قرار دهید تا مشتریان در هر صفحه به راحتی با شما ارتباط برقرار نمایند.

بخش ارتباط سریع در وبسایت

 • چند زبانه بودن سایت: در بعضی مواقع شرکت‌ها دارای مشتریانی خارجی در کشورهای دیگر نیز می‌باشند بنابراین نیاز به طراحی سایت انگلیسی پیدا می‌کنند اما باید بدانید که می‌توان یک سایت را به چندین زبان طراحی نمود و در همان دامنه مشتریان تنها با فشردن یک گزینه سایت شما را به زبان انگلیسی مشاهده خواهند کرد. شما می‌توانید از فرد یا شرکتی که سفارش طراحی سایت شرکتی شما را بر عهده می‌گیرد بخواهید تا سایت شما به صورت چند زبانه طراحی نماید تا بتوانید در سطح بین‌المللی از سایت شرکتی خود استفاده نمایید. برای مثال کاربران می‌توانند پس از ورود به سایت شما تنها با زدن یک دکمه سایت شما را از زبان فارسی به زبان انگلیسی تغییر دهند.

طراحی سایت شرکتی چندزبانه

 • فعالیت به صورت 24 ساعته: با طراحی سایت شرکتی، شرکت شما به صورت 24 ساعته باز خواهد بود و کاربران می‌توانند در هر ساعتی که تمایل دارند وارد سایت شما شوند و از خدمات شما استفاده نمایند یا محصولات شما را مشاهده نمایند.

چه کسب و کارهایی به سایت شرکتی نیاز دارند؟

سئو سایت شرکتی

شما می‌توانید پس از طراحی سایت شرکتی خود از خدمات سئو و بهینه سازی سایت استفاده نمایید. هزینه خدمات سئو به صورت جداگانه از هزینه طراحی سایت شرکتی حساب می‌شود. اما سئو چیست و چه کمکی به کسب و کار شما می‌کند؟ برای مثال برای همه پیش آمده که عبارتی مانند استخدام نطافتچی را درون موتورهای جستجو نظیر گوگل سرچ کرده‌ایم و گوگل چندین سایت را برای عبارت جستجو شده ما نشان می‌دهد، ما در اینجا از سایت‌هایی که گوگل در صفحه اول خود به ما نشان می‌دهد یک مورد را انتخاب می‌کنیم و از برای استخدام نظافتچی با آن تماس می‌گیریم و دیگر به صفحات دیگر گوگل نمی‌رویم. سئو دقیقا به عملیاتی گفته می‌شود که بر روی سایت شما انجام می‌گیرد تا سایت شما جزو نتایج برتر گوگل بیاید تا مشتریان شما را برای نیاز خود انتخاب نمایند.

مراحل طراحی سایت شرکتی در سپیداران وب

1.تماس با کارشناسان ما 

2.مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی  

3.اخذ قرار داد

 4.پرداخت 50 درصد از هزینه طراحی سایت شرکتی

5.خریداری هاست و دامنه ir رایگان از سوی ما

6.طراحی سایت شرکتی به مدت 1 الی 2 هفته

7.تحویل طراحی سایت شرکتی

8.پرداخت مابقی هزینه پروژه پس از تحویل پروژه

بازطراحی سایت شرکتی

ممکن است شما یک سایت شرکتی از قبل داشته باشید و اکنون بخواهید ظاهر آن را بهتر نمایید. در چنین زمان‌هایی می‌توانید از خدمات باز طراحی سایت شرکتی ما استفاده نمایید. هزینه بازطراحی سایت شرکتی درون سپیداران وب 3.300.000 هزار تومان می‌باشد که برای ثبت سفارش باطراحی سایت می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت شرکتی در شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران وب 6.000.000 تومان می‌باشد.

پس از ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی خود می‌توانید آن را پس از مدت یک الی دو هفته دریافت نمایید.

بله طراحی سایت شرکتی به شما کمک می‌کند تا برند شما معروف شود و مشتریان بسیاری را از آن خود نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
×