طراحی سایت خدمات نظافتی

طراحی سایت خدمات نظافتی

امروزه در کشور های پیشرفته بیشتر خدمات و فروش محصولات به صورت اینترنتی انجام میشود. به صورت تقریبی حدود 2 میلیارد وبسایت در سرار جهان تا میانه سال 2022 ساخته شده است که حدود 400 میلیون از این وبسایت ها هم اکنون فعال هستند و میتوان تخمین زد روزانه حدود 200 هزار وبسایت ساخته میشود. در ایران نیز هر روز به تعداد وبسایت های کشور اضافه میشود و میزان استفاده از خدمات، محصولات و اطلاعات از اینترنت در ایران در حال افزایش است. کسب و کار شما هرچه که باشد شما برای گسترش مشتریان خود و فروش و درآمد بیشتر نیاز به سایت دارید. موسسات خدمات نظافت نیز از این قاعده جدا نیستند و تمامی شرکت های نظافتی نیاز به طراحی سایت خدمات نظافتی دارند.

دلایل و مزایای طراحی سایت خدمات نظافت


شناخته تر شدن شرکت خدمات نظافت شما

کافی است تا شما نقشه گوگل را باز کنیدو موقعیت خود را پیدا کنید، خواهید دید که کسب و کار های بسیار زیادی در اینترنت ثبت شده اند و کنار شما هستند اما شما از آنها بی خبر هستید. چرا شما هم جزو این کسب و کار ها نباشید تا شرکت خدمات نظافت شما شناخته تر نشود؟

اعتبار بیشتر شرکت نظافتی شما

تقریبا تمامی کسب و کار ها کارت ویزت دارند و کارت خود را میان مشتریان و افراد مختلف پخش میکنند. حال اگر آدرس سایت نظافت شما در این کارت باشد مشخصا اعتبار شرکت خدماتی نظافتی شما در میان افراد افزایش میابد.

رقابت با دیگر شرکت های نظافتی

موسسه نظافتی شما هر چه زودتر در فضای اینترنت قرار بگیرد بهتر است اما دلیل نمیشود که اگر تا به امروز یک سایت خدمات نظافت نداشته اید از امروز به بعد هم نداشته باشید. همیشه برای ورود به فضای اینترنت و سایت ها فرصت و فضای کافی وجود دارد اما هرچی این عمل زودتر انجام شود بهتر است.

اطلاع رسانی همه خدمات شما به مشتریان شما

در شرکت خدمات نظافتی شما ممکن است خدماتی مانند شستشو فرش و مبلمان، برپایی مراسم های مختلف و … داده شود اما از آنجایی که مشتری شما تا به حال فقط از خدمات نظافتی شرکت شما استفاده کرده است خبری از خدمات دیگر شما ندارد. طراحی وبسایت خدمات نظافتی به شما کمک میکند تا دیگر خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید.

شما میتوانید با استفاده از سایت خدمات نظافت خود مشتریان خود را از وجود تخفیفات آگاه سازید.

نمایش رضایت مشتریانی که از خدمات شما راضی هستند

همیشه نظرات دیگر مشتریان و کاربران برای افراد اهمیت بالایی دارد. این مورد را میتوان از قسمت کامنت ها (نظرات) کاربران سایت دیجی کالا به سادگی فهمید.اگر خودتان را جای مشتری خود بگذارید یکی از اولین سوالاتی که دهن شما را مشغول میکند این است که آیا موسسه خدمات نظافتی کارش را به درسته انجام میدهد؟ به مشتریان قبلی خود چگونه خدمات ارائه داده است و سوالات این‌چنینی، یکی از راه های نشان دادن رضایت مشتریان به مشتریان تازه، نمایش این رضایت در سایت نظافتی شماست.

امکان تعیین وقت نظافت برای مشتریان

یکی از امکانات خوب یک سایت خدمات نظافت، داشتن امکان تعیین وقت برای نظافت میباشد که به افراد این امکان را میدهد تا به سادگی زمان نظافت منزل و یا شرکت خود را انتخاب کنند.

گسترده تر شدن تعداد مشتریان شما با نمایش سایت نظافتی در گوگل و …

با نمایش سایت خدمات نظافتی شما در موتور های جستجو مانند گوگل و … میتوانید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید و آنها را به مشتریان بالقوه خود تبدیل کنید.

طراحی و ساخت سایت خدمات نظافت و تمیزی

صفحات مهم سایت نظافتی


صفحه درباره ما

یکی از مهم ترین و حیاتی ترین صفحاتی که در هر سایتی باید وجود داشته باشد صفحه دربره ما است. در طراحی سایت نظافتی نیز صفحه درباره ما نباید فراموش شود. این صفحه شامل اطلاعاتی از سابقه کاری شما، خدمات شما،تفاوت های شما  و … میباشد.

صفحه تماس با ما

برای سایتی مانند سایت خدمات نظافت صفحه تماس با ما بسیار با اهمیت است چرا که هدف اصلی یک سایت خدمات نظافتی احتمالا ترغیب مخاطبین به تماس تلفنی میباشد.

صفحه خدمات ما

صفحه خدمات ما نیز اهمیت ویژه ای در طراحی وبسایت خدمات نظافت دارد چرا که میتوان به صورت کامل مشخص کرد که شرکت نظافتی مربوطه چه خدمات ارائه میدهد(شستشو راه پله، نظافت منزل و …)

صفحه تعیین وقت نظافت

این صفحه اجباری نیست اما بودن امکان تعیین وقت نظافت برای کاربران سایت میتواند بسیار مفید باشد و سطح وبسایت شما را در مقایسه با دیگر سایت های نظافتی و خدماتی بالاتر ببرد.

صفحه رضایت کاربران و نمونه کار ها

همواره نظرات دیگران برای ما مهم است، چه موقع خرید چه موقع انتخاب یک دوره حضوری و یا آنلاین و چه در زمانی که میخواهیم از خدمات نظافتی یک سایت و شرکت استفاده کنیم. پس بهتر است در طراحی سایت خدماتی و نظافتی رضایت کاربرانی که از سطح خدمات راضی بوده اند را نشان دهیم. وقتی تعداد این رضایت ها بیشتر میشود نیاز است که یک صفحه مخصوص برای این بخش درون سایت خدمات نظافت وجود داشته باشد.

نکات طراحی سایت خدمات نظافتی


بخش بندی خدمات

بخش بندی خدمات یکی از نکات مهم در طراحی سایت خدمات نظافت است چرا که با این بخش بندی کاربر به سادگی متوجه انواع خدمات شرکت نظافتی میشود و ممکن است از خدمات دیگر وبسایت نظافتی استفاده کند

چرا ما

بخش چرا ما در کنار توضیح کوتاهی از درباه ما در صفحه اصلی به شما کمک میکند تا ارزش های برند و شرکت خود را به صورت خلاصه و موردی نشان دهید.

سوالات متداول

یکی از بخش های مهم سایت نظافتی و خدماتی وجود بخش سوالات پرتکرار و متداول است. سوالاتی مانند: نظافتچی خانم است یا آقا، بازه زمانی خدماتی نظافتی چند ساعت است، هزینه راه محاسبه میشود یا خیر و سوالاتی از این شکل

بنر اولین خدمات

بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خدماتی تخفیفاتی بابت اولین خرید به کاربران خود میدهند، اگر شما هم قصد قراردهی چنین تخفیفی را دارید بهتر است در صفحه اصلی یک بنر مخصوص برای این مورد ایجاد کنید.

اشتراک

یکی از نکاتی که ممکن است باعث شود مشتریان شما دوباره از خدمات سایت و یا شرکت شما استفاده کنند وجود تخفیف برای کسانی است که قبلا از خدمات شرکت استفاده کرده اند. برای این منظور شما باید به مشتریان خود اشتراک دهی کنید. با طراحی یک سایت نظافتی شما میتوانید چنین امکانی را پیاده سازی کنید.

اعتماد سازی و نمایش رضایت کاربران

اعتماد سازی و نمایش رضایت کاربران بخشی است که به اعتبار شرکت و وبسایت شما می‌افزاید، همانطور که در بالا گفته شد بهتر است این بخش را در صفحه اصلی و سپس در یک صفحه مخصوص به خود قرار دهید.

امکانات طراحی سایت خدمات نظافتی


قسمت ارتباط با ما و ارتباط سریع

وجود راه های ارتباطی سریع در هر سایت لازم است به خصوص سایت های خدماتی، وجود دکمه های شناور ارتباط در واتساپ، تماس سریع و … یکی از بهترین Call To Action ها به حساب می‌آید.

رزرو یا فرم درخواست

همانطور که پیشتر توضیح دادیم وجود بخش رزرواسیون میتواند گزینه ای عالی برای یک سایت خدمات نظافت باشد اما اگر علاقه ای به قراردهی بخش رزرواسیون ندارید میتوانید یک فرم ساده در سایت خود قرار دهید تا کاربران از این فرم برای ارتباط با شما در صورت تمایل استفاده کنند.

قسمت رزرو یا فرم درخواست در طراحی سایت نظافتی و خدمات شستشو

سیستم پیامکی

در صورت استفاده از رزرواسیون بهتر است شما از سیستم پیامکی استفاده کنید تا اطلاعات زمانی و … برای کاربران پیامک شود. شما حتی میتوانید نظرسنجی های مدنظر خود و یا تخفیفات و اطلاع رسانی های مد نظر خود را با سیستم پیامکی پیاده سازی بکنید.

انتخاب فرد نظافتچی

وجود امکان انتخاب نظافتچی خانم یا آقا جزو گزینه هایی است که به کاربران راحتی بیشتری میدهد و حتی شما میتوانید نام فرد نظافتچی را درون گزینه های وب سایت نظافتی خود قرار دهید تا کاربران اگر قبلا از عملکرد فرد مورد نظر رضایت داشته اند بتوانند دوباره از خدمات همان فرد استفاده کنند.

رای دهی به خدمات دهنده

احتمالا در شرکت خدماتی خود چندین نفر برای انجام امور مربوطه دارید و ممکن است بخواهید بدانید کدام از کارمندانتان عملکرد بهتری داشته اند تا هم عملکرد کارمندان دیگر را بهبود ببخشید و هم عملکرد کلی شرکت خدمات خود را. یکی از راه های دستیابی به این اطلاعات قرار دهی فرم نظرسنجی در وبسایت نظافتی و خدماتی خود است. بدین صورت مشتریانی که از خدمات شرکت شما استفاده کرده باشند میتوانند نظر خود را در مورد کیفیت خدمات و … ثبت کنند تا هم دیگران به استفاده از خدمات شما مشتاق شوند و هم شما از نحوه عملکرد افراد خود باخبر شوید. همچنین شما میتوانید یک روز پس از انجام خدمات، برای مشتری مدنظر خود پیامک نظرسنجی را ارسال کنید تا مشتری شما تنها با یک کلیک در گوشی خود به صفحه نظرسنجی مربوطه منتقل شود و نظرات و نمرات خود را به سادگی اعمال کند که این مورد قطعا به برند کاری شما کمک میکند تا شناخته شده تر شوید و از مشتریان خود اعتماد بیشتری دریافت کنید.

اینستاگرام یا سایت ؟ کدام برای یک شرکت خدمات نظافت بهتر است؟

قطعا برای کسب و کار خدمات نظافتی وجود سایت اهمیت بسیار بیشتری دارد که دلایل آنها را مطرح کردیم. اما داشتن یک پیج اینستاگرام برای موسسه خدماتی نظافتی نیز میتواند گزینه ای خوب و تکمیل کننده در کنار وب سایت نظافتی شما باشد.

رابط کاربری مناسب یک سایت نظافتی

رابط کاربری مناسب برای طراحی ریسپانسیو سایت خدمات نظافت

رابط کاربری یا همان UI اهمیت زیادی در هر نوع سایتی دارد و سایت خدمات نظافت نیز به همین صورت است. فونت مناسب طراحی سایت خدمات نظافت بهتر است فونت فانتزی نباشد و یا بسیار بولد نباشد و بهتر است فقط برای تیتر ها از وزن بولد و برجسته فونت مد نظر استفاده شود. فونت رویا، نازنین، ترافیک، ایران یکان و فونت هایی بدین شکل استفاده شود.

رنگ مناسب طراحی سایت نظافتی میتواند با توجه به لوگو برند شرکت متفاوت باشد اما رنگ های سبز کم رنگ و سبز پر رنگ، انواع رنگ آبی و حتی رنگ نارنجی میتواند رنگ های مناسبی برای طراحی سایت نظافتی باشد.

تجربه کاربری سایت نظافتی

نمایش صحیح وبسایت شما درون دستگاه های موبایل اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که احتمالا بیشتر کاربران سایت شما با دستگاه های موبایل به سایت شما می آیند پس واجب است که طراحی سایت نظافتی شما ریسپانسیو(واکنش گرا) باشد.

بهینه سازی سرعت سایت نظافتی امری مهم در وبسایت شما میباشد که به یک تجربه کاربری خوب را برای وبسایت شما به ارمغان می آورد. امروزه دیگر کسی 10 ثانیه صبر نمیکند تا سایت مدنظرش باز شود.گوگل نیز با ساخت هسته حیاتی وب (Core Web Vitals) اهمیت سرعت وب سایت ها را دوچندان کرده است. در شرکت طراحی سایت سپیداران وب بهینه سازی سرعت سایت همراه با طراحی سایت خواهد بود و هزینه ای جدا نیاز نیست پرداخت کنید.

وجود قسمت های ارتباط سریع در وبسایت خدمات نظافتی نیز جزو یک تجربه کاربری خوب به حساب می آید. وجود دکمه ارتباط سریع در واتساپ و یا حتی چت آنلاین یا ارتباط سریع و ساده تلفنی از جمله این موارد هستند.

نمونه کار طراحی سایت خدمات نظافت

نمونه کار طراحی سایت خدمات نظافت

شما میتوانید دیگر نمونه سایت های طراحی شده در زمینه های فروشگاهی، شرکتی، پزشکی، انگلیسی، وکالت و … را که توسط ما طراحی شده است را مشاهده و بررسی کنید.

قیمت و هزینه طراحی سایت خدمات نظافتی

قیمت طراحی سایت خدمات نظافتی با توجه به امکانات آن میتواند کمی متفاوت باشد. ما در شرکت سپیداران وب طراحی سایت نظافتی را با امکانات زیر به مبلغ شش میلیون (6.000.000) انجام میدهیم.

امکاناتی که با مبلغ گفته برای وبسایت شما اعمال میگردد:

 • هاست (فضای میزبانی) رایگان
 • دامنه IR رایگان
 • طراحی زیبای و رابط کاربری مناسب
 • توجه به تجربه کاربری هنگام طراحی
 • بهینه سازی سرعت وبسایت
 • سئو اولیه تکنیکال سایت
 • طراحی واکنش گرا (ریسپانسیو) وبسایت
 • قراردهی بخش های ارتباط سریع و آسان در تمام وبسایت
 • اعمال ایده های شما برای وبسایت
 • ساخت تمام صفحات مورد نیاز شما از جمله درباره ما ،تماس با ما، خدمات
 • قرار دهی بخش نظرسنجی کاربران
 • پشتیبانی یکساله
 • ساخت بخش درخواست مشتریان برای نظافت منزل و …

در صورت نیاز به امکانات بیشتر مانند سیستم پیامکی یا رزرواسیون دقیق ممکن است به مبلغ فوق کمی اضافه گردد.

سئو سایت خدمات نظافتی

سرچ سئو محلی سایت نظافتی

برای سئو سایت خدمات نظافت بهتر است روی سئو محلی کار شود. بر روی مناطق و شهر های قابل پوشش. کلمات نظافتچی اقا در شهر مد نظر،نظافت در منطقه مد نظر و … میتواند کلمات مهم و کلیدی برای سئو سایت نظافتی باشد.همچنین استافده از تبلیغات گوگل نیز میتواند بازدید وبسایت شما را نیز افزایش دهد. ما علاوه بر طراحی سایت خدماتی شما خدمات سئو و تولید محتوا سایت شما را نیز بر عهده خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر و برای سفارش طراحی سایت خدمات نظافتی میتوانید با شماره های ما به صورت تلفنی یا در فضای مجازی (واتساپ و تلگرام) با ما در اتباط باشید.

×