تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا اولین حرف را در سئو می زند زیرا یک محتوای جذاب و ارزشمند علاوه بر اینکه شما را نزد گوگل محبوب می کند و باعث می شود تا جزو نتایج برتر آن شوید، ترافیک زیادی از کاربران را روانه سایت شما می کند. بنابراین اگر می خواهید سئو سایت خود را قوی نمایید یا از رقبای خود پیشی بگیرید اقدام به تولید محتوا برای سایت خود نمایید یا آن را به کارشناسان تولید محتوا بسپارید.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا اطلاعات رایگان مرتبطی با حوزه کاریتان است که شما در سایت خود می نویسید و باعث می شود تا کاربران زیادی روانه سایت شما شوند. شاید این سوال به ذهنتان برسد که چگونه تولید محتوا سایت، کاربران را به سوی سایت ما می کشاند؟ باید به شما بگوییم هنگامی که شما محتواهای ارزشمند و کاملی را در ارتباط با موضوع سایتتان تولید می کنید، در صورت جستجوی کاربران در موتور جستجو گوگل محتوای شما در اختیار کلیک کاربران قرار می گیرد و پس از اینکه کاربران محتواهای سایتتان را می خوانند اقدام به سر زدن بیشتر و یا حتی خرید از شما می کنند. در واقع تولید محتوا یک بازاریابی آنلاین است.

کاربرد تولید محتوا

کاربرد تولید محتوا

تولید محتوا فواید و کاربردهای بسیار زیادی برای شما و سایتتان در پی خواهد داشت.  این کاربردها عبارتند از:

 • اعتمادسازی: شما با انجام یا سفارش تولید محتوا علاوه بر اینکه اعتماد گوگل را نسبت به خود جلب می نمایید و به او می فهمانید که در تلاش برای قوی نمودن سایت خود هستید، با یک محتوای تخصصی نظر و اعتماد کاربران را نیز به سوی خود جذب می نمایید تا تنها شما را انتخاب نمایند.
 • بازاریابی: خدمات تولید محتوا به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از آن اقدام به بازاریابی نمایید و از این طریق درآمد بیشتری را کسب نمایید. برای مثال شما می توانید مرتبط با محصولات خود محتوا تولید نمایید و سپس در آخر محتوایتان، محصولاتتان را معرفی نمایید. این کار باعث می شود تا کاربران پس از خواندن محتوای تخصصی شما اقدام به خرید محصولاتتان نمایند.
 • بهینه سازی یا ارتقا سئو سایت: شما با انجام یک تولید محتوای تخصصی که کاملا به صورت حرفه ای تولید شده و کپی شده از سایت های دیگر نمی باشد، به گوگل می گویید که شما یک سایت حرفه ای دارید. بنابراین گوگل پس از بررسی محتواهای سایت شما توسط ربات هایش، شما را در نتایج اولیه خود نشان می دهد.
 • ترافیک بیشتر: همانطور که گفتیم خدمات تولید محتوای تخصصی، ترافیک بیشتری را روانه سایت شما می کند و نرخ کلیک و بازدید سایتتان را بالا می برد و همین امر باعث می شود تا شما جزو رتبه های اول گوگل شوید.

درست است که تمامی موارد بالا را از تولید محتوا به دست می آورید اما این مورد را فراموش نکنید که یک محتوای سئو شده است که می تواند به سایت شما و سئو آن قدرت ببخشد.

تولید محتوای سئو شده چیست؟

تولید محتوای سئو شده چیست؟

یک محتوا علاوه بر این که باید به صورت تخصصی تولید شود، باید سئو شده نیز باشد تا در بهبود نتایج سایت شما تاثیر بگذارد. یک محتوا باید از نظر سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال مورد بررسی قرار گیرد و پس از انجام سئو محتوا، اقدام به گذاشتن و آپلود آن بر روی سایت شود تا مورد بررسی ربات های گوگل قرار گیرد و آن را به دید کاربران برساند. اگر محتوای سایت شما سئو نشده باشد، ممکن است سال ها طول بکشد تا جزو نتایج برتر گوگل شوید یا حتی در بسیاری از موارد اصلا رشد چندانی نخواهید کرد.

کارشناسان ما در سپیداران وب خدمات تولید محتوای شما را با رعایت اصول سئو انجام می‌دهند و شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر، سفارش تولید محتوای خود را به صورت آنلاین در مجموعه ما انجام دهید. در ادامه هزینه‌ها و پکیج‌های تولید محتوا در مجموعه ما را مشاهده خواهید کرد.

مهم ترین عامل سئو یک محتوا چیست؟

مهم ترین عامل سئو یک محتوا چیست؟

عوامل بسیار زیادی در سئو تولید محتوا نقش دارند که عبارتند از:

 • کیفیت محتوا
 • جدید بودن محتوا
 • ساخت تصاویر بهینه برای محتوا
 • استفاده از کلمات کلیدی در تولید محتوا
 • بخش بندی محتوای سایت بر اساس بلاگ، خدمات و صفحات، دسته بندی و برچسب ها
 • استفاده از تیترهای مناسب برای عنوان های محتوا
 • اقدام به لینک سازی داخلی و خارجی مناسب درون محتوا

انواع روش های تولید محتوا

روش های مختلفی برای تولید محتوا وجود دارند که بعضی از آنها عبارتند از:

 • نوشته
 • تصاویر
 • ویدئو
 • پادکست
 • اینفوگرافیک
 • محتوای پرسش و پاسخ و نظرسنجی

بعد از انجام تولید محتوا چه اقداماتی انجام دهیم؟

پس از انجام یا سفارش تولید محتوا باید اقداماتی را برای سئو آن انجام دهید. این اقدامات عبارتند از: آپلود محتوا، انجام لینک سازی های داخلی و خارجی برای محتوا، انجام تبلیغات برای محتوا مانند رپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی، تبلیغات در وبسایت های تبلیغاتی(مثل دیوار و شیپور)، کسب بک لینک برای محتوا و… . این اقدامات باعث می شوند تا شما کاربران بیشتری را به سوی محتوای سایت خود روانه نمایید.

تفاوت تولید محتوا سایت با اینستاگرام چیست؟

تفاوت تولید محتوا سایت با اینستاگرام چیست؟

تولید محتوا در سایت شما را رسمی تر و حرفه ای تر نشان می دهد و از این طریق اعتماد بیشتری را به دست می آورید. همچنین می توانید برای تولید محتوای سایت خود دیزاین های متفاوتی را درنظر بگیرید که اینستاگرام این امکانات را به شما نمی دهد.

آیا هر فردی می تواند اقدام به تولید محتوا کند؟

با توجه به اینکه تولید محتوا یک کار کاملا تخصصی است و باید بر اساس اصول سئو انجام گیرد بنابراین تمامی افراد نمی توانند انجام آن را بر عهده بگیرند و باید آن را به کارشناسان تولید محتوا سپرد. اگر شما تولید محتوای سایت خود را به کارشناسان آن بسپارید، آنها با بررسی نیازهای کاربران سایت شما بهترین محتوا را برای شما تولید می نمایند تا جزو نتایج برتر گوگل شوید و از این طریق مشتریان بیشتری را کسب نمایید.

روند خدمات تولید محتوا در سپیداران وب

روند خدمات تولید محتوا در سپیداران وب

کارشناسان شرکت طراحی سایت و سئو سپیداران با بررسی اهداف سایت شما و شناخت نیاز کاربرانتان از خواندن محتوا، اقدام به برنامه ریزی برای تولید محتوای بهینه می کنند.  خدمات تولید محتوا در شرکت سپیداران وب به شرح زیر می باشد:

 • برنامه ریزی و بررسی اهداف محتوا
 • شناخت هدف مخاطبین یا کاربران از خواندن محتوا
 • تولید محتوای سئو شده
  • بررسی کلمات کلیدی
  • لینک سازی داخلی بین محتواها
  • لینک سازی خارجی برای محتوای تولید شده (هدیه سپیدارن وب)
  • ارائه آمار بازدید و بازخورد محتوا تولید شده (هدیه سپیدارن وب)

هزینه تولید محتوا

1 میلیون تومان

پکیج دوم تولید محتوا سپیداران وب (2)

پکیج دوم تولید محتوا سپیداران وب

در تمامی پکیج های بالا پس از اتمام پروژه تولید محتوای خود می توانید گزارش مقالات خود را از ما دریافت نمایید. همچنین اگر تمایل به سفارش تولید محتوای تکی دارید، هزینه تولید محتوای و مقاله تکی در سپیداران وب به صورت زیر است:
 • 1000 الی 1500 کلمه = 100 هزار تومان
 • 600 کلمه = 60 هزار تومان

سوالات متداول تولید محتوا


هزینه تولید محتوا در سپیداران وب چقدر می باشد؟

هزینه و قیمت تولید محتوا در شرکت سپیداران وب از 60 هزار تومان تا 2.800.000 تومان می باشد.

یک محتوای خوب شامل چه چیزهایی می باشد؟

در یک محتوای خوب باید نیازهای کاربران آن سایت گنجانده شود تا ترافیک بیشتری را به سوی آن سایت بکشاند. همچنین در تولید یک محتوای خوب باید به بررسی کلمات کلیدی، لینک سازی داخلی و خارجی پرداخت.

چه ارتباطی بین سئو و تولید محتوا است؟

سئو به افزایش ترافیک و بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو می پردازد. خدمات تولید محتوا نیز کاربران زیادی را جذب سایت می کند و از این طریق به سئو سایت کمک می کند.

چرا تولید محتوا برای سئو مهم است؟

با ایجاد یک محتوای قوی در سایت می توانید نتایج سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود ببخشید تا کاربران زیادی وارد سایت شما شوند و محصولات شما را خریداری کنند یا از خدمات سایتتان بهره مند شوند. در واقع تولید محتوا ارزش واقعی را به کسب و کار شما اضافه می کند.

Call Now Button