آموزش های افزایش سرعت سایت

اگر در سال 2010 بودیم و وبسایت شما بعد از 10 ثانیه لود میشد، احتمالا بیشتر افرادی که وارد سایت شما شده اند در سایت خواهند ماند و از خدمات یا آموزشات و … درون سایت شما بهره میبردند.

ولی امروزه آیا شما 10 ثانیه برای باز شدن یک وبسایت صبر میکنید؟ مشخصا جواب این سوال خیر خواهد بود. به همین دلیل هر کسی که وبسایت دارد باید فکری به حال بهینه سازی سرعت سایت خود بکند. افراد میتوانند از خدمات بهینه سازی سرعت سایت استفاده کنند و یا اگر در زمینه وب فعالیت ویژه‌ای دارند علم افزایش سرعت سایت را با استفاده از دوره ها و یا مقالات یاد‌بگیرند.ما در وبلاگ سپیداران وب تلاش میکنیم تا روش های افزایش سرعت سایت را به شما بی‌آموزیم.

با معرفی Core Web Vitals توسط گوگل زنگ خطری برای افرادی که اهمیتی به سرعت سایت خود نمیدادند به صدا درآمد. اگرچه تمام معیار های کور وب وایتالز تنها مرتبط به سرعت سایت نیست ولی بیش از 90 درصد این معیار‌ها مستقیما به سرعت سایت مرتبط هستند. Core Web Vitals یا هسته حیاتی وب آنچنان اهمیت دارد که حتی درون سرچ کسنول گوگل هم قرار گرفته است تا مدیران وبسایت ها بتوانند نظارت مناسبی بر این فاکتور سئو  داشته باشند.ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید هسته حیاتی وبسایت خود را بهینه کنید،امری که در نگاه اول سخت و دشوار است اما با تحقیق و مطالعه میتوان این معیار سئو را بهینه کرد.

معرفی افزونه Performance Lab

افزونه Performance Lab

بهینه بودن سرعت سایت بر کسی پنهان نیست اما با منتشر شدن معیار های core web vitals توسط گوگل در سال 2021 میلادی، بهینه سازی

مطالعه »
×