طراحی سایت پرده فروشی

طراحی سایت پرده فروشی

امروزه اکثر کسب و کارها اینترنتی شده اند و از طریق دنیای وب مشتریان بسیاری را به دست آورده اند. پرده یکی از مهم ترین وسایل هر خانه، اداره، شرکت و… می باشد. بسیاری از مردم روزانه در جستجوی یک سایت پرده فروشی هستند تا بدون رفتن به بازار و صرفه جویی در هزینه و زمان بتوانند در کمترین زمان پرده مدنظر خود را سفارش دهند.

چرا طراحی سایت پرده فروشی الزامی است؟

چرا طراحی سایت پرده فروشی الزامی است؟

فروشندگان پرده با داشتن یک سایت پرده فروشی، فروشگاهی در دنیای وب برای خود ایجاد می نمایند تا علاوه بر داشتن مشتریانی که حضوری از آنها خرید می کنند، دارای مشتریان مجازی نیز بشوند.

طراحی سایت پرده فروشی برای شما یک فروشگاه اینترنتی را فراهم می کند تا تمام پرده های خود مانند پرده زبرا، پرده شید، پرده رومن و… را همراه با جنس و قیمت آنها قرار دهید تا مشتریان بتوانند به راحتی به خرید اینترنتی پرده اقدام کنند.علاوه بر این بسیاری از ارگان ها و شرکت ها که خرید حضوری پرده برای آنها سخت است می توانند با وارد شدن به سایت شما و سفارش اینترنتی پرده جزو مشتریان اولیه شما شوند تا پرده های اداری آنها را برایشان فراهم کنید.

شرکت طراحی سایت سپیداران وب در ارائه بهترین سایت های پرده فروشی همراه با پشتیبانی یک ساله همراه شما عزیزان می باشد تا خدماتی بی نظیر را به مشتریانتان ارائه دهید. همچنین اگر قبلا دارای سایت پرده فروشی بوده اید و می خواهید ظاهر آن را بهبود ببخشید می توانید از کمک ما بهره مند شوید.

صفحات مهم در طراحی سایت پرده فروشی

صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما در طراحی سایت های پرده فروشی این امکان را به مشتریان می دهد تا اعتماد بیشتری به فروشندگان نمایند زیرا در این صفحه شماره های تماس و آدرس فروشگاه خود را قرار می دهید تا آنها از موقعیت شما با خبر شوند و بتوانند به راحتی با شما در تماس باشند.

صفحه درباره ما

صفحه درباره ما در طراحی سایت پرده، شما را به طور کامل معرفی می کند تا مشتریان بدانند از چه کسی خرید می کنند. در این صفحه اطلاعاتی مانند شروع به فعالیت شما و نوع پرده هایی که در شرکت و یا مغازه به فروش می رسند، قرار خواهد گرفت.

صفحه سبد خرید

اگر می خواهید مشتریان به صورت اینترنتی از شما خرید کنند حتما از طراح سایت پرده فروشی خود بخواهید تا سایت پرده فروشی شما را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی نماید تا مشتریان بتوانند بدون حضور یافتن در فروشگاه پرده فروشی شما به صورت اینترنتی اقدام به خرید نمایند.

صفحه محصولات

این صفحه از سایت پرده فروشی باید بسیار زیبا طراحی شود تا مخاطبان مجذوب محصولات شما شوند. در این صفحه جنس و ابعاد پرده های خود را قید کنید تا مشتریان بتوانند راحت تر پرده مدنظرشان را انتخاب نمایند.

امکانات سایت پرده فروشی

طراحی یک سایت پرده فروشی برای فروشگاه شما دارای امکانات بسیاری است که شامل موارد زیر می شوند:

  • دسته بندی دقیق پرده ها
  • امکان مقایسه دقیق دو یا چند پرده
  • فیلتر پرده ها بر اساس قیمت، رنگ، جنس و نوع
  • امکان برقراری ارتباط در واتساپ و اینستاگرام
  • قرار دادن گالری تصاویر فروشگاه و محصولات برای مشتریان
  •  داشتن نماد اعتماد الکترونیکی در صورت فروش اینترنتی پرده
  • قرار دهی نقشه فروشگاه به صورت دقیق در انتهای سایت و یا صفحه تماس با ما

آیا با وجود اینستاگرام باز هم نیاز به طراحی سایت پرده فروشی می باشد؟

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است نه یک موتو جستجو، بنابراین بیشتر افراد برای پیدا کردن بهترین پرده و یا نزدیکترین فروشگاه پرده به خود در گوگل به دنبال آن هستند نه در اینستاگرام! شبکه اجتماعی اینستاگرام فقط محصولات شما را به دید کاربران می رساند ولی اعتماد آنها را کاملا نمی تواند جلب نمی کند. شما می توانید اعتماد مشتریان خود را از طریق سایت ها به دست بیاورید زیرا سایت شما اطلاعات بیشتری در ارتباط با شما و کسب و کارتان در اختیار مشتریان قرار می دهد. علاوه بر این در فروشگاه های اینترنتی پرده فروشی، درگاه پرداخت وجود دارد تا پرداخت را برای مشتریان به آسانی فراهم کند. بنابراین برای داشتن یک فروشگاه پرده فروشی داشتن اینستاگرام و مخصوصا وبسایت در کنار یکدیگر الزامی است.

سئو محلی در کنار طراحی سایت پرده فروشی

سئو محلی یا بهینه سازی سایتتان برای موتورهای جستجو باعث پیشرفت کسب و کار شما می شود. برای مثال اگر شما دارای فروشگاه پرده فروشی در شیراز هستید و متخصصان سئو سایت شما بر روی سئو محلی سایتتان تمرکز کرده باشند، اگر کاربری پرده فروشی در شیراز را سرچ نماید قطعا شما جزو اولین سایت هایی خواهید بود که در دید مخاطب قرار می گیرید. بنابراین سئو محلی در کنار طراحی سایت پرده فروشی اهمیتی بسیاری دارد زیرا بر فروش و تعداد مشتریان شما تاثیر مستقیم می گذارد. بهترین نوع سایت پرده فروشی، سایتی است که در کنار طراحی منحصر به فرد، شما و محصولاتتان را به طور کامل معرفی کند. این امر سبب می شود تا علاوه بر افرادی که از شما به صورت اینترنتی خرید می کنند، افرادی دیگر که ترجیح می دهند پرده مدنظر خود را لمس کنند و ببینند فروشگاه شما را در اینترنت پیدا کرده و پس از اطلاع از آدرستان به صورت حضوری به شما مراجعه کنند.

قیمت و هزینه طراحی سایت فروشگاه پرده فروشی

قیمت طراحی سایت پرده فروشی در شرکت طراحی سایت سپیداران وب شامل موارد زیر است:

  • طراحی سایت پرده فروشی برای معرفی فروشگاه شما: 6.000.000 تومان
  • طراحی سایت فروشگاه آنلاین پرده فروشی: از 10.000.000 تومان الی 15.000.000 تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش طراحی سایت پرده فروشی با ما در ارتباط باشید.

×