طراحی سایت گل فروشی

سفارش طراحی سایت گل فروشی

گیاهان و گل ها تاثیرات فراوانی در روحیه افراد و زیبایی مکان ها دارند به همین علت اکثر مردم برای تزئینات خانه، دید و بازدیدها و مراسم های خود مانند عروسی ها، تولد ها به گل، دسته گل، تاج گل و… نیاز دارند. بنابراین اگر شما دارای یک فروشگاه گل هستید یا گل آرایی مراسم ها را بر عهده می گیرید، داشتن یک سایت گل فروشی یا گل و گیاه برای شما واجب است. همچنین اگر شما فردی هستید که صاحب مغازه گل فروشی نیستید ولی قصد دارید تا گلدان های خود را بفروشید یا دارای ذوق گل آرایی هستید و می خواهید از این طریق کسب درآمد کنید، طراحی سایت گل و گل و گیاه و قرار دادن نمونه کارها در وبسایتتان به شما کمک می کند تا اعتماد همگان را کسب نمایید و مشتریان بسیاری را مجذوب خود کنید.

مزیت های طراحی سایت گل فروشی

مزیت های طراحی سایت گل فروشی

 1. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از کسب و کارها اینترنتی شده اند و اکثر مردم به دلیل اتلاف یا کمبود وقت ترجیح می دهند بسیاری از نیازهای خود را به صورت سفارش آنلاین یا خرید اینترنتی رفع نمایند، طراحی سایت برای فروشگاه گل و گیاه شما این امکان را به مشتریان می دهد تا با سفارش آنلاین و بدون مراجعه حضوری برای گل آرایی ماشین های عروسی یا مراسمات خود از شما خرید کنند.
 2. علاوه بر این طراحی سایت گل فروشی یا گلخانه به شما کمک می کند تا علاوه بر مشتریانی که در محدوده فروشگاه خود دارید، مشتریان بیشتری از دیگر مناطق به دست آورید و به این صورت فروش بیشتری را تجربه خواهید کرد.
 3. شما با سفارش طراحی سایت گل و گیاه یا گل فروشی خود می توانید تمامی نمونه کارهای گل آرایی و محصولاتتان را به صورت ژورنال قرار دهید تا مشتریان بتوانند به شما مراجعه نمایند یا بهتر از طریق سفارش آنلاین از شما خرید نمایند.
 4. طراحی سایت گل فروشی برای صاحبان این کسب و کارها دارای اهمیتی بسیاری است زیرا باعث می شود تا علاوه بر مشتریانی که به صورت حضوری از آنها گل می خرند، مشتریانی مجازی نیز داشته باشند. زیرا بسیاری از مردم از گل و گیاهان به عنوان هدیه برای عزیزان خود استفاده می کنند و می توانند آنها را به صورت آنلاین سفارش دهند تا به مقصد عزیزانشان برسند.

صفحات مهم در طراحی سایت گل فروشی

 1. صفحه اصلی: صفحه اصلی سایت گل فروشی شما باید طراحی ایده آلی داشته باشد تا در صورت ورود کاربر نظر او را جلب نماید و فضای فروشگاه گل و گیاه را برای مشتریان به وجود آورد.
 2. صفحه تماس با ما: این صفحه جزو مهم ترین صفحات در طراحی سایت های گل فروشی به حساب می آید زیرا شماره های تماس، آدرس و تمامی راه های ارتباطی مشتریان با شما را در دسترس آنها قرار می دهد تا از این طریق اعتماد بیشتری به شما داشته باشند.
 3. صفحه درباره ما: صفحه درباره ما تمامی اطلاعات فروشگاه گل و گیاه شما و میزان سال هایی که مشغول به این کار هستید را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا شما را بیشتر بشناسند.
 4. صفحه گالری: ظراح سایت گل فروشی شما عکس های فروشگاهتان را در این بخش قرار می دهد تا مشتریان با فضای گل فروشی شما آشنا شوند.
 5. صفحه محصولات: اگر دارای فروشگاه اینترنتی گل و گیاه هستید و می خواهید مشتریان به صورت شبانه روزی از شما خرید نمایند و سفارش های آنلاین خود را ثبت نمایند می توانید تمامی محصولاتتان نظیر شاخه گل ها، تاج گل ها، گلدان ها و… را در این بخش قرار دهید تا با کلیک کاربر بر روی آنها، محصولات وارد سبد خریدشان شود.
 6. صفحه نمونه کارها: اگر شما خدمات گل آرایی ماشین عروس، مراسم ها و… را می پذیرید می توانید نمونه کارهایتان را در این بخش قرار دهید.

هدف طراحی سایت فروشگاهی گل و گیاه

هدف طراحی سایت فروشگاهی گل و گیاه

 • کسب مشتریان بیشتر از سرتاسر کشور
 • صرفه جویی وقت برای مشتریان و افراد دارای فروشگاه گل
 • دسته بندی محصولات گل و گیاه برای دسترسی بهتر مشتریان
 • جلب اعتماد مشتریان با داشتن نماد الکترونیکی در سایت گل فروشی خود
 • خرید و سفارش آنلاین مشتریان به صورت شبانه روزی از فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

مزیت طراحی سایت گل فروشی نسبت به اینستاگرام

شاید فکرکنید داشتن صفحه اینستاگرامی برای فروشگاه گل و گیاه شما کافی باشد اما اینطور نیست زیرا بسیاری از مردم فقط به افرادی که در کنار صفحه اینستاگرامی خود دارای یک وبسایت باشند اعتماد می کنند. زیرا داشتن یک سایت گل فروشی شما را در موتور جستجو گوگل معروف می نماید. همچنین می توانید از طریق سایت فروشگاهی گل و گیاه مسیری برای ورود به دیگر شبکه های اجتماعی تان نظر اینستاگرام و تلگرام می شود.

علاوه بر موارد گفته شده طراحی یک سایت گل فروشی این امکان را به مشتریان می دهد تا با کلیک بر روی هر محصول یا دیزاین گل آرایی سفارش خود را ثبت نمایند و اقدام به خرید از طریق درگاه های اینترنتی کنند و مطمعن شوند سفارششان چه زمانی به دستشان خواهد رسید.

قیمت طراحی سایت گل فروشی

شاید فکرکنید که سفارش طراحی سایت گل فروشی از قیمت بالایی برخوردار است اما باید به شما بگوییم هزینه ای که برای طراحی سایت فروشگاه گل و گیاه خود می پردازید با مشتریان اولی که از طریق این سایت گل فروشی کسب می کنید برابر است.

قیمت طراحی سایت گل فروشی در سپیداران وب برابر است با:

 1. طراحی سایت گل فروشی برای داشتن مشتریان بیشتر و معرفی شما به دیگران: 6.000.000 تومان
 2. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گل و گیاه برای خرید و سفارش آنلاین مشتریان: از 10.000.000 تومان الی 15.000.000 تومان

چگونه پس از طراحی سایت گل فروشی خود را به مشتریان بیشتری نشان دهیم؟

درست است که طراحی سایت گل فروشی پس از جستجوی مشتریان شما را در نتایج گوگل نشان می دهد اما اگر می خواهید از دیگر سایت ها و فروشگاه های گل فروشی که رقیب شما هستند پیشی بگیرید و مشتریان فقط شما را در نتایج جستجو انتخاب نمایند باید بگوییم که در کنار طراحی سایت فروشگاه گل خود نیاز به بهینه سازی سایتتان برای موتورهای جستجو یعنی همان سئو خواهید داشت. برای مثال اگر شما سئو محلی سایتتان را بهینه نمایید اگر کاربری در موتور جستجو به دنبال گل فروشی در تجریش باشد شما جزو اولین نتایج خواهید بود.

سئو محلی سایت گل فروشی

تولید محتوا در کنار طراحی سایت گل فروشی

شما می توانید مطالب مفیدی در ارتباط با گیاهان مانند نحوه صحیح نگهداری از تمامی گل ها، میزان آب دهی به گل ها، جلوگیری از پژمرده شدن گل ها و… در سایت گل فروشی خود تولید نمایید تا مشتریان برای نگهداری گیاهان خود نیز به سایت شما مراجعه نمایند و از این طریق علاوه بر حرفه ای نمودن سایت گل فروشی خود، سئو سایتتان را نیز قوی نمایید.

شرکت طراحی سایت سپیداران وب علاوه بر طراحی سایت فروشگاه شما خدمات سئو و تولید محتوا سایت شما را نیز بر عهده خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

سوالات متدوال سفارش طراحی سایت گل فروشی


سئو سایت گل فروشی و گل و گیاه به چه صورت است؟

سئو سایت گل فروشی به صورت سئو فروشگاهی و سئو محلی خواهد بود. سئو محلی در سایت گل فروشی تاثیرات زیادی دارد چرا که باعث افزایش مشتریان آنلاین و حضوری شما خواهد شد.

آیا داشتن اینستاگرام برای یک گل سایت فروشی کافی است؟

خیر زیرا داشتن یک سایت گل فروشی یاعث می شود تا مشتریان شما اعتماد بیشتری به شما داشته باشند و بتوانند از طریق سایت گل و گیاه شما سفارش و خرید آنلاین انجام دهند.

هزینه طراحی سایت گل فروشی چقدر می باشد؟

شرکت های طراحی سایت با توجه به امکاناتی که برای سایت شما در نظر می گیرند قیمت های متفاوتی را برای طراحی فروشگاه گل و گیاه شما پیشنهاد می دهند. اما در شرکت طراحی سایت سپیداران وب هزینه طراحی سایت گل فروشی از 6.000.000 تومان تا 15.000.000 می‌باشد.

×