آموزش نصب قالب وردپرس

آموزش نصب قالب های وردپرس

قطعا نصب قالب وردپرس جزو ابتدایی ترین امور طراحی و ساخت یک سایت می‌باشد؛ اما گاهی در همین مراحل ابتدایی مانند نصب قالب وردپرس یا نصب وردپرس یا نصب افزونه‌‌های وردپرس چالش‌هایی وجود دارد. در این مقاله قصد داریم تا به شما انواع روش نصب قالب وردپرس را به صورت کامل آموزش دهیم و در انتها مشکلات نصب یک قالب وردپرسی را بررسی می‌کنیم.

روش‌های نصب قالب وردپرس شامل موراد زیر است:

  1. آموزش نصب قالب وردپرسی از طریق مخزن وردپرس
  2. آموزش نصب و آپلود قالب وردپرسی از طریق پیشخوان وردپرس
  3. آموزش نصب قالب سایت وردپرسی از طریق هاست
  4. آموزش نصب قالب وردپرس از طریق FTP هاست

آموزش نصب قالب وردپرس از مخرن وردپرس

روش نصب قالب وردپرس از مخزن وردپرس ساده‌ترین روش نصب قالب یا تم وردپرس می‌باشد. این روش مخصوص نصب قالب رایگان وردپرس می‌باشد.

آموزش نصب قالب وردپرس از مخزن وردپرس

ابتدا به پیشخوان وردپرس خود از آدرس example.com/wp-admin و یا example.com/wp-login.php و یا آدرس اختصاصی ورود به پیشخوان وردپرس که ساخته‌اید، وارد شوید و سپس نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید (توجه نمائید به جای example.com آدرس وبسایت خود را وارد کنید).

آموزش تغییر مسیر پیش فرض ورود وردپرس

صفحه ورود به پیشخوان وردپرس
صفحه ورود به پیشخوان وردپرس

پس از ورود به پیشخوان وبسایت وردپرسی خود، از منوی سمت راست وردپرس به قسمت نمایش و سپس به پوسته‌ها بروید و بر روی دکمه افزودن پوسته تازه کلیک کنید.

قسمت قالب ها در وردپرس

افزودن قالب وردپرس از طریق مخزن وردپرس

از قسمت باز شده می‌توانید پوسته مد نظر خود را انتخاب کنید. این پوسته‌ها، پوسته‌های رایگانی هستند که درون مخرن وردپرس منتشر شده‌اند. شما می‌توانید برخی از قالب‌های معروف وردپرسی که به صورت رایگان منتشر شده‌اند را در این صفحه پیدا کنید؛ قالب‌هایی به مانند آسترا و فلوکس و هلو المنتور و اوشن پرس و … را می‌توانید با سرچ کردن در قسمت جستجو در پوسته‌ها پیدا کنید.

جستجو بین قالب های رایگان وردپرس
جستجو بین قالب های رایگان وردپرس

شما می‌توانید برای پیدا کردن بهترین قالب های رایگان وردپرس در سال 2022 مقاله‌ای که در این مورد تهیه شده است را مشاهده و بررسی کنید.

لیست آموزش نصب قالب‌های مختلف وردپرسی

حال قالب مد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید و سپس گزینه نصب را بزنید تا پوسته شروع به نصب شدن بر روی سایت شما بکند.

بعد از اینکه قالب مد نظر شما نصب شد دوباره به قسمت نمایش و پوسته‌ها بروید سپس بین پوسته‌هایی که نصب کرده‌اید یکی از آنها را انتخاب و فعال نمائید، قالب رایگان شما به صورت کامل نصب و فعال شده است.

نصب و فعال کردن پوسته وردپرس

حال شما می‌توانید افزونه‌های مورد نیاز قالب خود را در صورت داشتن چنین موردی نصب نمائید، کافی است از منوی سمت راست وردپرس گزینه قالب خود را پیدا کنید و سپس به قسمت نصب افزونه‌ها بروید و افزونه‌های مورد نیاز را نصب کنید و به ادامه ساخت وبسایت خود بپردازید.

گزینه مربوط به افزونه‌های هر قالب میتواند جایگاه متفاوتی داشته باشد. به عنوان مثال مانند تصویر زیر، این گزینه برای قالب آسترا در قسمت زیر منو نمایش قرار دارد.

نصب افزونه های مورد نیاز قالب وردپرسی آسترا
نصب افزونه های مورد نیاز قالب وردپرسی آسترا

گزینه مربوط به نصب افزونه‌های قالب فلوکس در تصویر زیر مشخص شده است که در منو کناری وردپرس به صورت مجزا قرار دارد.

قسمت پلاگین‌های قالب وردپرسی فلوکس
قسمت پلاگین‌های قالب وردپرسی فلوکس

آموزش آپلود و نصب قالب وردپرس از طریق پیشخوان

در بسیاری از موارد ممکن است قالبی که برای وبسایت در نظر داریم، قالب رایگانی نباشد که احتمال آن بسیار بالاست و نیاز به خرید قالب داریم. پس از خرید و تهیه قالب مد نظر خودمان باید فایل زیپ قالب وردپرسی خود را بر روی وب‌سایت نصب کنیم که اولین روش آن آپلود قالب وردپرس از طریق پیشخوان وردپرس می‌باشد.

آپلود و نصب قالب وردپرس از طریق پیشخوان سایت

ابتدا به مانند روش نصب قالب رایگان وردپرس، به منو سمت راست و گزینه نمایش و بعد پوسته‌ها رفته و سپس دکمه افزودن را انتخاب کنید و حال بر روی گزینه بارگذاری پوسته کلیک کنید و فایل زیپ قالب خود را پیدا کنید و گزینه نصب را بزنید تا قالب شما نصب شود و سپس از قسمت نمایش و بعد پوسته‌ها اقدام به فعال‌سازی قالبی که آپلود شده است کنید.

آپلود قالب وردپرس از طریق پیشخوان سایت

بیشتر مشکلاتی که هنگام نصب پوسته ممکن است رخ دهد، در این روش می‌باشد که در انتهای مقاله به دلایل نصب نشدن قالب وردپرسی که شما نصب کرده‌اید می‌پردازیم.

توجه داشته باشید قالب‌هایی که داری دو نسخه اصلی و چایلد تم می‌باشند را باید هرکدام را به صورت جدا و به صورت فایل زیپ آپلود کنید. یعنی فایل زیپ قالب اصلی را یکبار آپلود کنید و سپس فایل زیپ چایلد تم (قالب فرزند) را آپلود کنید و قالب فرزند را فعال کنید.

نصب قالب وردپرس روی هاست

در این مقاله آموزش نصب پوسته وردپرس بر روی سه کنترل پنل معروف سی پنل، دایرکت ادمین و پلسک آموزش داده می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به بخش آموزش مربوط به کنترل پنل مد نظر خود از بین گزینه های زیر بر روی یکی از آنها کلیک کنید.

  1. نصب قالب وردپرس بر روی کنترل پنل سی پنل
  2. نصب قالب وردپرس بر روی کنترل پنل دایرکت ادمین
  3. نصب قالب وردپرس بر روی کنترل پنل پلسک

آموزش آپلود و نصب قالب وردپرس روی هاست سی پنل cPanel

برای آپلود و نصب قالب وردپرس از طریق هاست سی‌پنل cPanel شما باید فایل پوسته وردپرسی خود را در مسیر public_html/wp-content/themes آپلود و سپس استخراج کنید. در ادامه به صورت دقیق‌تر در مورد آپلود و نصب پوسته وردپرس بر روی هاست سی پنل توضیح خواهیم داد.

برای نصب قالب وردپرس از طریق هاست سی پنل ابتدا از آدرس www.example.com:2083 و یا www.example.com:2082 وارد محیط سی‌پنل شوید سپس بر روی گزینه فایل منیجر (File Manager) کلیک کنید. بعد از آن بر روی گزینه Public_Html کلیک کنید و سپس وارد پوشه wp-content شوید، این پوشه حاوی اطلاعاتی از قبیل افزونه‌ها و عکس‌هایی است که آپلود کرده‌اید.

مسیر پوشه wp-content از طریق cpanel
مسیر پوشه wp-content از طریق cpanel

توضیح کوتاه در مورد Public_html

Public_html در حقیقت روت اصلی وبسایت شما است و هرچیزی که در آ قرار دهید بر روی دامنه اصلی نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال اگر شما قصد آپلود یک عکس بر روی زیر دامنه خود را داشته باشید و تصویر را در Public_html آپلود کنید، تصویر مد نظر بر روی دامنه اصلی آپلود خواهد شد و نه روی زیر دامنه

توضیح کوتاه در مورد فولدر‌های وردپرس

فولدرهای وردپرس به سه بخش wp-content , wp-admin , wp-include تقسیم می‌شوند. تمام مواردی که بر روی وردپرس سایت خود آپلود می‌کنید در این فولدر قرار خواهد گرفت. افزونه‌ها، قالب‌ها، ویدئوها، فایل‌های صوتی و …

 

سپس بر روی پوشه themes کلیک کنید و گزینه آپلود را بزنید و سپس فایل زیپ قالب خود را از کامپیوتر خود انتخاب کنید و آپلود کنید و تا زمان سبز شدن نوار پیشرفت صبر کنید تا آپلود تکمیل شود و گزینه Go Back را بزنید.

مسیر آپلود فایل قالب وردپرس در سی‌پنل
مسیر آپلود فایل قالب وردپرس در سی‌پنل

در انتها بر روی فایل زیپ قالب وردپرسی خود کلیک راست کرده و گزینه اکسترکت را بزنید و بعد از استخراج شما می‌توانید فایل زیپ پوسته خود را پاک کنید تا فضا شما را پر نکند و فضای هاست منظم‌تری داشته باشید، سپس به پیشخوان ورپرس خود رفته و از قسمت نمایش و زیر منو پوسته‌ها قالب مد نظر خود را فعال کنید.

استخراج فایل زیپ قالب وردپرس در هاست سی پنل
استخراج فایل زیپ قالب وردپرس در هاست سی پنل

 

آموزش آپلود و نصب قالب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین Direct Admin

برای نصب قالب وردپرسی بر روی هاست دایرکت ادمین ابتدا از آدرس www.example.com:2222 وارد محیط پنل دایرکت ادمین شوید و سپس به مانند سی پنل روی گزینه File Manager کلیک کنید و سپس مراحل زیر را طی کنید. (به جای example.com آدرس سایت خود را وارد کنید) ممکن است به با آدرس 2222: هاست دایرکت ادمین شما باز نشود. شما میتوانید 1234: را امتحان کنید و اگر باز هم موفق به رسیدن به صفحه لاگین هاست دایرکت ادمین خود نشدید از شرکت هاستینگ خود بخواهید تا آدرس ورود را برای شما ارسال کنند.

آموزش نصب پوسته وردپرس بر روی هاست دایرکت ادمین اسکین(Skin) قدیمی

در پیشخوان دایرکت ادمین بر روی گزینه File Manager کلیک کنید.

پیشخوان هاست دایرکت ادمین با اسکین قدیمی
پیشخوان هاست دایرکت ادمین با اسکین قدیمی

سپس به مانند تصویر زیر به مسیر Public_html سپس wp-content سپس فولدر themes بروید و در فولدر مربوطه قالب خود را آپلود کنید.مسیر آپلود قالب در دایرکت ادمین قدیمی

بعد از آپلود قالب، بر روی آن کلیک راست کنید و گزینه EXtract را انتخاب کنید تا دایرکت ادمین شروع به اکسترکت کردن قالب کند. پس از استخراج قالب، فایل زیرپ مربوطه را میتوانید حذف کنید زیرا دیگر نیازی به این فایل زیپ نیست. در ادامه به پیشخوان وردپرس بروید و از منوی سمت راست بر روی گزینه نمایش و پوسته‌ها بروید و پوسته وردپرسی را که آپلود کرده‌اید فعال کنید.

نصب قالب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین پوسته و اسکین Refreshed

به صورت کلی فرقی در نحوه نصب قالب وردپرس در اسکین‌ها و ظاهر مختلف دایرکت ادمین وجود ندارد اما آموزش نصب تم و پوسته وردپرس در ظاهر جدید دایرکت ادمین به صورت کامل تهیه شده است.

ابتدا به پیشخوان دایرکت ادمین وبسایت خود بروید و سپس بر روی گزینه File Manager کلیک کنید.

ظاهر پیشخوان دایرکت ادمین جدید
پیشخوان دایرکت ادمین جدید – اسکین Refreshed

در ادامه بر روی گزینه public_html که روت اصلی وبسایت اصلی کلیک کنید.

روت اصلی در دایرکت ادمین با ظاهر جدید
روت اصلی در دایرکت ادمین

سپس وارد فولدر wp-content شوید. همانطور که گفته شد، این فولدر شامل تمامی قالب ها افزونه‌ها و تصاویر وبسایت شما است.

فولدر wp-content وردپرس در هاست دایرکت ادمین جدید
فولدر wp-content وردپرس در هاست دایرکت ادمین جدید

سپس وارد فولدر قالب‌ها که همان themes می‌باشد شوید و فایل زیپ پوسته وردپرسی مد نظر را آپلود کنید.

فولدر قالب های وردپرس در هاست دایرکت ادمین جدید
فولدر قالب های وردپرس در هاست دایرکت ادمین جدید

آپلود تم وردپرس در هاست دایرکت ادمین

آپلود پوسته وردپرسی در هاست دایرکت ادمین ظاهر جدید

پس از آپلود قالب نوبت به اکسترکت آن می‌رسد. بر روی فایل زیپ تم یا پوسته خود کلیک راست کنید و گزینه اکسترکت را انتخاب کنید.

استخراج فایل زیپ قالب وردپرسی در هاست دایرکت ادمین جدید

پس از استخراج قالب مد نظر، به پیشخوان وردپرس بروید و سپس از منو مربوطه به بخش نمایش و پوسته‌ها بروید و در صفحه پوسته‌ها،‌قالبی را که آپلود کرده بودید فعال کنید.

نصب و آپلود قالب وردپرس روی هاست پلسک Plesk

در ابتدای کار وارد محیط پنل پلسک (Plesk) شوید، برای این کار از آدرس www.example.com:8880 وارد محیط پلسک شوید.(به جای example.com آدرس وبسایت خود را وارد کنید) بین گزینه های موجود گزینه فایل منیجر را بزنید و سپس بر روی گزینه httpdocs کلیک کنید.

آموزش نصب وردپرس روی پلسک

آپلود فایل بر روی پلسک

سپس به مانند کنترل پنل‌های دایرکت ادمین و سی پنل روی پوشه wp-content که از پوشه‌های اصلی وردپرس به حساب می‌آید کلیک کنید و بعد از آن پوشه themes و سپس دکمه به اضافه (+) که درون عکس زیر مشخص شده است کلیک کنید و سپس گزینه آپلود را بزنید و فایل زیپ پوسته خود را انتخاب و آپلود کنید و بعد از آن فایل زیپ را به مانند دیگر کنترل پنل‌ها اکسترکت کنید.

 آپلود فایل بر روی پلسک

به محیط پیشخوان وردپرس بروید و از منوی سمت راست گزینه نمایش و بعد به پوسته‌ها بروید و پوسته آپلود شده را فعال کنید.

آموزش نصب قالب وردپرس با FTP

برای نصب پوسته مد نظر از طریق FTP ابتدا باید یک اکانت FTP درون هاست خود بسازید که به صورت عادی این اکانت از قبل ساخته شده و اطلاعات آن در بیشتر مواقع همان اطلاعات ورود به هاست می‌باشد که برای شما توسط شرکت هاستینگی که هاست خود را از آن خریداری کرده‌اید به شما ایمیل شده است.

شما برای اتصال به اکانت FTP خود نیاز دارید تا نرم افزار Filezilla را بر روی سیستم شخصی خود نصب کنید، این نرم افزار برای اتصال به اکانت FTP ساخته شده است. Filezilla یک نرم افزار رایگان است که با سرچ نام آن می‌توانید از وبسایت اصلی این نرم افزار را دانلود کنید. توجه داشته باشید ممکن است بعضی از هاست‌ها برای اتصال به اکانت FTP نیاز به نرم افزار Core FTP Pro به جای Filezilla داشته باشند.

FTP چیست؟

File Transfer Protocol و یا به اختصار FTP یک پروتکل انتقال داده می‌باشد. با استفاده از FTP می‌توان اطلاعات را بین سیستم شخصی و سرور‌ها رد و بدل کرد.

پس از نصب نرم افزار Filezilla آن را باز کنید و در قسمت Host آدرس وبسایت خود را بدون https یا http وارد کنید و بعد از آن نام کاربری و رمز عبور اکانت FTP خود را وارد کنید و در قسمت پورت عدد 21 را وارد کنید، سپس گزینه Quick connect را بزنید.

همانطور که گفته شد نام کاربری و رمز عبور برای اتصال به هاست از طریق FTP همان اطلاعات ورود به هاست سی پنل، دایرکت  ادمین و … را وارد کنید.

شما همچنین می‌توانید اکانت FTP جدید نیز بسازید.

اتصال به هاست از طریق FTP
اتصال به هاست از طریق FTP

از سمت Remote Site مراحل Public Html <  wp-content <  themes طی کنید و در پوشه themes فایل زیپ پوسته خود را بکشید و در این پوشه رها کنید تا آپلود تکمیل شود، خواهید دید که این روش آپلود بسیار سریع‌تر از روش آپلود مستقیم بر روی هاست سایت می‌باشد، فایل زیپ آپلود شده را نیز اکسترکت نمائید.

آموزش نصب قالب وردپرس با استفاده از FTP
بخش Public_html در FTP

در نهایت به پیشخوان وبسایت خود بروید و از منو بر روی نمایش و پوسته‌ها کلیک کنید و قالب آپلود شده را فعال کنید.

مشکلات نصب نشدن قالب وردپرس


آپدیت نبودن ورژن PHP

یکی از دلایلی که ممکن است باعث مشکل در اجرا نصب پوسته شود آپدیت نبودن php هاست شما می‌باشد، برای بروزرسانی ورژن php هاست خود وارد محیط هاست سی پنل خود شوید و از قسمت Multi Php Manager  تیک دامنه مد نظر خود را بزنید و سپس از سمت راست تغییر ورژن دهید و در نهایت بر روی دکمه Apply کلیک کنید.

آپدیت ورژن php سایت

ضمن اینکه شما می توانید از شرکت هاستینگ خود درخواست کنید تا ورژن پی اچ پی هاست شما را بروزرسانی کنند.

دقت کنید گاهی ممکنه است قالبی که نصب کرده اید قدیمی بوده اما ورژن php شما بروز است، در اینجا مشکل از قالب شما بوده که قدیمی می‌باشد، البته شما می‌توانید با تغییر ورژن php قالب خود را نصب و فعال کنید اما باید در نظر داشته باشید که ورژن های قدیمی php بر روی سرعت و امنیت شما ممکن است تاثیر نداشته باشند. بهتر است از قالب های وردپرسی به روز استفاده کنید.

ارور  upload_max_filesize

ارور اپلود حجم بیش از حد مجاز در وردپرس

این ارور زمانی رخ می دهد که فایل پوسته شما حجمی بیشتر از مقدار تعیین شده داشته باشد. برای رفع این مشکل کافی است کد زیر را درون فایل htaccess. هاست خود قرار دهید و سپس save را بزنید تا مشکل حجم آپلود فایل‌های وردپرس شما برطرف شود.

php_value upload_max_filesize 512M

فایل htaccess

فایل htaccess. درون قسمت public_Html هاست شما قرار دارد، ممکن است برای اولین بار که میخواهید این فایل را ویرایش کنید در ظاهر اولیه فایل ها این فایل را پیدا نکنید، برای این کار از منوی بالا گزینه Setting را بزنید و سپس گزینه Show Hidden Files را فعال کنید و سپس save، حال باید این فایل به شما نمایش داده شود.

فایل های پهناه سی پنل

اما اگر باز هم فایل htaccess را ندیدید مشکلی نیست و شما می توانید یک فایل .txt بسازید و آن را درون Public Html به راحتی اپلود کنیدو سپس به ویرایش آن بپردازید.

شما می‌توانید از طریق Multi Php Ini نیز اقدام به افزایش حجم آپلود در وردپرس نمائید. از طریق هاست خود وارد بخش php ini شوید و بعد از آن دامنه وبسایت خود را انتخاب کنید.

قسمت multi phph ini در سی پنل

سپس به مانند تصویر عدد رو به‌ روی upload file size را بر روی عدد دلخواه که به پیشنهاد ما 512 باشد بگذارید و Apply را بزنید تا تغییر شما اعمال گردد، ضمن این که با توجه به عکس زیر شما می‌توانید گزینه‌های دیگر را افزایش دهید تا از ارور‌ها و مشکلاتی که ممکن است در آینده برای شما رخ دهد جلو گیری نمائید.

تنطیمات منابع درون سی پنل

عدم نصب پوسته به علت max_execution_time

این ارور زمانی رخ می دهد که زمان آپلود قالب شما به علت سنگین بود حجم فایل و یا اینترنت ضعیف شما مدت زمان زیادی طول می‌کشد و وردپرس این ارور را به شما نشان می‌دهد، برای رفع این مشکل کافی است کد زیر را درون فایل htaccess هاست خود قرار دهید و یا از طریق Multi Php Ini این زمان را افزایش دهید، پیشنهاد ما عدد 300 می‌باشد.

execution time in cpanel

php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 1000

عدم نصب پوسته به علت فضای کم هاست

زمانی که هاست شما فضای لازم برای آپلود پوسته را نداشته باشد، شما نمی‌توانید فایل مد نظر خود را آپلود کنید.شما باید قبل از آپلود به آزاد سازی و یا افزایش فضای هاست خود بپردازید.

اینترنت ضعیف و فایل اشتباه

ممکن است اینترنت شما ضغیف بوده و هنگام آپلود فایل چندین بار قطع شود، در این حالت مشخصا باید به اینترنت قوی تری متصل شوید.

منظور از فایل اشتباه این است که وقتی شما فایل قالب مدنظر خود را تهیه کرده‌اید ممکن است درون آن فایل زیپ فایل‌های دیگری مثل راهنما و چایلد تم و یا افزونه‌های قالب درون آن باشد، باید توجه کنید که شما باید فایل اصلی قالب را آپلود کنید تا مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد.

امیدواریم توانسته باشیم مراحل نصب یک قالب وردپرسی را به صورت کامل برای شما توضیح داده باشیم، اگر دچار مشکلی شدید حتما در انتهای مقاله در قسمت نظرات برای ما مشکل خود را بنویسید تا ما بتوانیم به شما در حل این مشکل کمک کنیم.

سوالات متداول نصب قالب وردپرس


برای استفاده از وردپرس حتما نیاز به قالب یا پوسته است؟

بله، یک سایت وردپرس بدون پوسته امکان پذیر نیست.

چگونه میتوان قالب‌های نصب شده روی یک وبسایت وردپرسی را دید؟

پس از ورود به داشبورد وردپرس سایت، از منو کناری که در زبان فارسی سمت راست است بر روی گزینه نمایش کلیک یا هاور (Hover) کرده و سپس بر روی زیر منو پوسته‌ها کلیک کنید تا تمام قالب‌های نصب شده بر روی وبسایت را مشاهده کنید.

آیا پوسته‌های رایگان مورد اعتماد هستند؟

تمام قالب‌هایی که درون مخزن وردپرس ثبت شده‌اند، معتبر و قابل استفاده هستند.

پوسته‌های رایگان مخزن وردپرس را کجا میتوان پیدا کرد؟

کافیه به وبسایت وردپرس بروید و در آنجا بخش Themes را انتخاب کنید. لینک صفحه قالب‌های رایگان منتشر شده در مخزن وردپرس

بهترین قالب‌ رایگان وردپرس چه قالبی است؟

بهترینی وجود ندارد، برای هر وبسایت با توجه به موضوع آن قالب‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود. برای شناخت برخی از معروف‌ترین و بهترین قالب‌های رایگان وردپرس می‌توانید مقاله‌ای که تهیه شده است را مطالعه کنید.

پوسته رایگان وردپرس بهتر است و یا پوسته خریداری شده؟

با توجه به نیاز وبسایت هر کدام از این دو مورد میتواند گزینه بهتری باشد. عمدتا توصیه می‌شود برای وبسایت‌های فروشگاهی به علت امکانات مورد نیاز از قالب‌های PRO استفاده شود.

بهترین فروشگاه خرید قالب وردپرس؟

وبسایت‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند اما یکی از مشهورترین آنها فروشگاه تم فارست است.

برای نصب قالب وردپرسی، تفاوتی برای انتخاب هاست وجود دارد؟

هیچ تفاوتی وجود ندارد.

سریع‌ترین روش نصب قالب وردپرس چیست؟

روش نصب از طریق مخزن وردپرس سریع‌ترین روش است، البته اگر قالب مدنظر شما رایگان باشد. در غیر اینصورت شما ابتدا باید قالب PRO خود را از طریق هاست،‌FTP و یا پیشخوان وردپرس آپلود کنید و سپس به نصب آن بپردازید.

 

4.9 9 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دیگر مقالات

آموزش ساخت نوار اعلان یا نوتیفیکیشن بار در وردپرس

ساخت نوار اعلان در وردپرس

به دلایل متفاوتی ممکن است شما در وبسایت خود نیاز به نوار اعلان یا هر نوع اطلاع رسانی گسترده داشته باشید. در این مقاله با

ساخت محاسبه گر BMI در وردپرس

محاسبه گر BMI چیست؟ BMI مخفف Body Mass Index و به معنای شاخص توده بدنی میباشد.یک معیار برای بررسی تناسب اندام افراد میباشد. فرمول محاسبه

×