نصب قالب فلوکس (Phlox)

آموزش نصب قالب فلوکس

قالب های وردپرس رایگان زیادی وجود دارند که در مخزن وردپرس ثبت شده اند و هر روز بر این تعداد افزوده میشود. اما قالب های وردپرسی رایگان زیادی وجود ندارند که دموهای (سایت آماده) زیادی داشته باشند.قالب المنتوری فلوکس به همراه قالب آسترا این مورد را نقض کرده اند.

قالب فلوکس (Phlox)

قالب فلوکس داری دمو های رایگان بسیار زیادی در زمینه های دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار، نظافت منزل و یا محل کار، رستوران، کافی شاپ، فروشگاه اینترنتی، معماری، آژانس های مسافرتی و …

معرفی قالب فلوکس Phlox

قالب وردپرسی فلوکس بیش از 33 هزار فروش در فروشگاه تم فارست داشته است و در سال 2022 جزو پرفروش‌ترین قالب های وردپرس بوده است.صفحه ساز قالب فلوکس صفحه ساز معروف المنتور میباشد.

معرفی قالب فلوکس

آموزش نصب قالب فلوکس Phlox

برای نصب قالب وردپرس چندین مسیر پیش روی شما خواهد بود که ما بهترین و آسان ترین روش نصب یک قالب رایگان وردپرس را در این مقاله طی خواهیم کرد.

برای نصب قالب فلوکس ابتدا به پیشخوان وردپرس وبسایت بروید و سپس به قسمت نمایش و پوسته ها بروید و بر روی دکمه افزودن کلیک کنید.

افزودن قالب وردپرس

سپس از قسمت سرچ، قالب فلوکس Phlox را به انگلیسی وارد کنید و سپس بر روی دکمه نصب کلیک کنید تا این پوسته رایگان بر روی وبسایت شما نصب شود.

نصب قالب وردپرس فلوکس

دانلود قالب وردپرسی فلوکس

شما میتوانید قالب المنتوری فلوکس را به صورت مستقیم از مخزن وردپرس با استفاده از لینک زیر دانلود کنید و بر روی وبسایت خود نصب کنید.

دانلود قالب فلوکس

نصب افزونه های حیاتی قالب فلوکس

پس از نصب قالب فلوکس تصویری مانند عکس زیر خواهید دید.بر روی دکمه نصب کلیک کنید تا افزونه های اولیه و حیاتی قالب Phlox نصب شود.

نصب افزونه های حیاتی قالب فلوکس

پس از نصب افزونه های حیاتی قالب شما مستقیما به صفحه قالب فلوکس منتقل می‌شوید اما اگر این اتفاق نیوفتاد شما می‌توانید با استفاده از منو کناری وردپرس بر روی گزینه فلوکس کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید.

درون ریزی دمو های قالب المنتوری فلوکس

درون ریزی دمو قالب فلوکس

همانطور که میبینید گزینه درون ریزی دمو ها در این صفحه قرار دارد و شما با کلیک بر روی این گزینه به صفحه دمو ها منتقل میشوید و میتوانید دمو مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای درون ریزی دمو مد نظر خود بر روی گزینه import  کلیک کنید.اگر شما قالب phlox pro را خریداری کرده باشید گزینه های قفل شده باز خواهند بود.

ایمپورت کردن مو های قالب فلوکس

پس از کلیک بر روی گزینه import بخش هشداری برای شما باز خواهد شد و شما باید بر روی گزینه continue کلیک کنید. اگر این گزینه را نمیبینید مانند تصویر زیر اسکرول افقی را سمت چپ بکشید.

هشدار درون ریزی دمو قالب فلوکس

نصب افزونه های دمو

حال شما باید افزونه های مورد نیاز دمو مد نظر خود را نصب کنید. برای این کار کافیست بر روی گزینه install plugins کلیک کنید تا افزونه ها نصب شوند.

نصب افزونه های دمو پوسته فلوکس

در مرحله بعد شما باید بر روی گزینه skip کلیک کنید.این گزینه برای حدف واترمارک بر روی تصاویر دمو است.اگر بر روی remove کلیک کنید به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد و اگر skip را انتخاب کنید تصاویر با واتر مارک درون سایت شما درون ریزی خواهند شد.

مرحله واترمارک تصاویر قالب فلوکس

سپس برای درون ریزی تمام بخش های دمو انتخابی گزینه بالایی و اولی را انتخاب کنید و سپس روی گزینه import کلیک کنید. اگر قصد دارید تا بخش های مختلفی را درون ریزی کنید گزینه دوم را انتخاب کنید و بعد از انتخاب موارد مد نظر خود مانند تصاویر، برگه ها، ویجت ها و ..بر روی گزینه import کلیک کنید.

ایمپورت کردن اطلاعات دمو پوسته

مدتی طول خواهد کشید تا دمو مد نظر شما بر روی سایت شما نصب و آماده شود. پس از نصب بر روی گزینه شخصی سازی کلیک کنید تا بنوانید دمو درون ریزی شده قالب فلوکس را برای هدف خود آماده کنید.

4 5 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دیگر مقالات

×