رمز گذاری بر روی صفحات وردپرس

رمز گذاری روی صفحات وردپرس

در بسیاری از مواقع پیش می آید که شما صفحه ای میسازید که میخواهید فقط برخی افراد حق استفاده یا دیدن آن صفحه از سایت شما را داشته باشند. برای انجام این کار کافی است تا بر روی صفحه مربوطه رمز گذاری کنید. عمل رمز گذاری بر روی صفحات خاص در وردپرس بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

رمز گذاری بر روی صفحات وردپرس

برای رمزگذاری روی صفحه مربوطه ابتدا نیاز هست از منو کناری وردپرس به برگه یا نوشته مد نظر بروید. سپس به مانند تصویر از باکس انتشار / بروزرسانی بر روی ویرایش گزینه قابلیت مشاهده کلیک کنید.

قرار دهی رمز عبور روی صفحه خاص در وردپرس

سپس بر روی گزینه محافظت‌شده با رمز عبور کلیک کنید تا بتوانید رمز عبور مد نظر خود را وارد کنید. بعد از انتشار یا بروزرسانی صفحه مربوطه، میتوانید مشاهده کنید که بر روی صفحه شما رمز قرار داده شده است و هر فردی که رمز عبور را داشته باشد میتواند صفحه مربوطه را مشاهد کند.

همچنین شما با استفاده از افزونه PPWP – WordPress Password Protect Page Plugin میتوانید بر روی دسته های خاص، برگه و یا کل وبسایت وردپرسی خود رمز گذاری کنید. افزونه PPWP – WordPress Password Protect Page Plugin به صورت رایگان در مخزن وردپرس برای دانلود قرار دارد شما میتوانید با نصب و فعال سازی این افزونه بر‌ روی سایت وردپرسی خود رمز گذاری کنید.

افزونه PPWP – WordPress Password Protect Page Plugin

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

دیگر مقالات

پرفروش ترین قالب های وردپرس

پرفروش ترین قالب های وردپرس

هم اکنون و در سال 2022 حدود 50 درصد وبسایت های جهان از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنند. تمامی وبسایت های وردپرسی نیاز به

نصب وردپرس روی سی پنل

نصب وردپرس روی سی پنل

سی پنل چیست؟ سی پنل Cpanel یک نرم افزار میزبانی وب و سرور میباشد. کنترل پنل سی پنل در کنار دایرکت ادمین و پلسک جزو

×